LeDock hodnocené části děl
30.08.2020
Ponuka
(
,
Milan Zelinka
)
30.08.2020
Matildin muž
(
,
Milan Zelinka
)
30.08.2020
Ja som, ty si...
(
,
Milan Zelinka
)
30.08.2020
Otec
(
,
Milan Zelinka
)
30.08.2020
Dobrý rybár
(
,
Milan Zelinka
)
30.08.2020
Nádherné rybárčenie
(
,
Milan Zelinka
)
30.08.2020
Udava, Udava, vábivá vodička
(
,
Milan Zelinka
)
30.08.2020
Plody lenivosti
(
,
Milan Zelinka
)
30.08.2020
Aničkine ryby
(
,
Milan Zelinka
)
30.08.2020
Bez svedkov
(
,
Milan Zelinka
)
30.08.2020
Príbeh z rýchlika
(
,
Milan Zelinka
)
30.08.2020
Malicherný príbeh
(
,
Milan Zelinka
)
30.08.2020
Príbeh so známkami
(
,
Milan Zelinka
)
30.08.2020
Poplach
(
,
Milan Zelinka
)
30.08.2020
Kompas
(
,
Milan Zelinka
)
30.08.2020
Penis
(
1999,
Hanif Kureishi
)
30.08.2020
Štyri modré stoličky
(
1999,
Hanif Kureishi
)
30.08.2020
Cudzí pri stretnutí
(
1999,
Hanif Kureishi
)
26.07.2020
Příběh Tendeléo
(
2000,
Ian McDonald
)
25.07.2020
Jak se tvoří historie
(
2000,
Paul James McAuley
)
22.06.2020
Svojrázna liečba
(
,
Ľubica Bystrická
)
22.06.2020
Krk
(
,
Ľubica Bystrická
)
22.06.2020
Hriech kŕmený trestom
(
,
Ľubica Bystrická
)
07.06.2020
Mimozemské civilizace: Vulkánci
(
,
James Patrick
)
07.06.2020
Mimozemské civilizace: Romulané
(
,
John Byrne
)
07.06.2020
Mimozemské civilizace: Orionci
(
,
Scott Tipton
)
07.06.2020
Mimozemské civilizace: Gornové
(
,
Scott Tipton
)
07.06.2020
Čtvrtý rok: Pokus na Enterprise
(
,
Dorothy Catherine Fontana
)
07.06.2020
Čtvrtý rok
(
,
David Tischman
)
06.06.2020
Klingoni: Krev není voda
(
,
Scott Tipton
)
01.06.2020
Xenogeneze
(
1999,
Mary Bierbaum
)
01.06.2020
Staří bohové
(
1997,
Nancy A. Collins
)
01.06.2020
Skleněná chodba
(
1998,
David Lloyd
)
01.06.2020
Přízrak
(
1998,
* antologie
)
01.06.2020
Lovec přízraků
(
1998,
neznámý - neuveden
)
01.06.2020
Čistka
(
1997,
Ian Edginton
)
31.05.2020
Za hranicí
(
1997,
Darko Macan
)
31.05.2020
Turistická sezóna
(
1998,
Beau Smith
)
31.05.2020
Svině
(
1997,
Charles Dixon
)
31.05.2020
Lovci lebek
(
1997,
Mike W. Barr
)