Rád čtu, ale teď si chci povidat


knedlik
knedlik 11.04.2017 v 17:55

Skeeve: nemáš pravdu :-) někteří mí spolužáci na gymplu celé čtyři, neřku-li osm let na většinu věcí dlabali a pak prostě o svaťáku mákli... a jsou z nich úspěšní absolventi výšek (což je aktuálně samozřejmě diskutabilní, ale.. zkrátka dá se to o svaťáku stihnout, když si dobře vybereš předměty :-))

Hraboshka
Hraboshka 11.04.2017 v 18:05

Tak já mám předměty v podstatě jen dva, ale stejně na to kašlu, nevydržím se učit snad ani půl hodiny v kuse... Ale co už, slohovku teď máme za sebou, ty největší hrůzy teprve přijdou, ale to snad půjde :D

knihomol5555458
knihomol5555458 11.04.2017 v 18:18

dlouhé učení v kuse kuse lidskému mosku neprospívá.
nejlepší je učit se 15-30 mminut a potom se jít na krátkou dobu třeba proběhnout (nedoporučuje se nic co by extrémně zatěžovalo mozek) po proběhnutí se pořádně vydýcháme a vrátíme se k učení (toto se bude pořád opakovat)
samo sebou nemusíte jen běhat ale mužete dělat i jiné aktivity.

denib
denib 11.04.2017 v 18:22

Já jsem na střední strašně divočila. V den písemné maturity jsem v důsledku divočení zaspala :-) Ale nakonec jsem to stihla. Držím palce, ať to dobře dopadne.

Hraboshka
Hraboshka 11.04.2017 v 18:25

No díky všem za podporu :D Mně to zatím divoké nepřijde, spíš jsem až moc v klidu... Zatím!

Skallarix
Skallarix 11.04.2017 v 18:58

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


knedlik
knedlik 11.04.2017 v 20:46

Ale ano, byli až takoví ignoranti - samozřejmě ne ve všech předmětech, ale takovou češtinu komplet prospali :-) Pak to vedlo ke spoustě vtipných momentů, například když Michel de Montaigne nadrzo během matury přečetli před komisí jako Mišel Demontáž a tak :-))

A k té uvědomělosti - bylo nás několik, kteří jsme měli poměrně jasno v tom, kam chceme na výšku a že zadarmo to nebude. Takže na věk bych tu lenost nesvalovala ;-)

Marika Vanova
Marika Vanova 12.04.2017 v 08:23

K maturitě tady všichni líčí, jak divočeli atd. Já se přiznávám, že jsem se o svaťáku drtila celé dny, zhubla tři kila. Pamatuji se, že poslední otázku z češtiny jsem se už nechtěla učit, ale pak mi to večer nedalo a já si ji druhý den vytáhla. Odmaturovala jsem stejně líp, než jsem čekala.
Přeji všem maturantům dobré nervy.

Text příspěvku byl upraven 12.04.17 v 08:26



Vložit příspěvek