KNIHY NA POMOC OPUŠTĚNÝM CHLUPÁČŮM


majkuska
majkuska 24.01.2020 v 06:24

Chci Vás všechny pozvat na fb, kde mám svou stránku Chlup-aukce Včelka Mája, kde cca 5x do roka dělám aukce na pomoc týraným a opuštěným chlupáčům. Aktuálně mám v aukci v albu 200 knih, které mi lidi do aukce věnovali.
Byla bych moc ráda, kdybyste věnovali svůj čas alespoň na juknutí a třebaaaa Vás nějaká kniha zaujme a jejím vydražením přispějete chlupáčům.
Moc ráda Vás uvidím. Samozřejmě v aukci nemám jen knihy. Jo a aukce končí 13.2. ve 20.00

Text příspěvku byl upraven 19.06.23 v 15:46

Skallarix
Skallarix 24.01.2020 v 07:56

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

majkuska
majkuska 24.01.2020 v 12:15

Ano dělám aukce pro mnou prověřená sdružení, která pomáhají opuštěným psům a kočkám. Samozřejmě, že mají transparentní účet, bez něj bych do aukce nešla. Většinu z nich znám osobně. Nedělám aukce jen tak někomu, aukce dělám při zaměstnání a ve svém volném čase a nechci ten čas věnovat nějakým podvodníkům.

majkuska
majkuska 24.01.2020 v 12:16

Aukce, která mi právě na fb "jede" je pro toto sdružení: https://www.psicestafrantisek.cz/

kaliopka
kaliopka 25.01.2020 v 15:25

Ahoj Májo, na tvoje aukce se vždy moc ráda těším, jsi opravdu skvělá že pomáháš zvířátkům, takových by mělo být daleko víc ;-)

Text příspěvku byl upraven 25.01.20 v 15:25

mousie265
mousie265 27.01.2020 v 00:36

Skvělý nápad upozornit tady na aukci pro opuštěné chlupáče. Mám dvě čubinky z útulku a o záchranu psů a koček se zajímám a snažím se taky trochu pomáhat. Často vídám aukce na jejich podporu, kde jsou i knihy a je mi vždycky líto, když jsou knihy opomíjené ve prospěch různých cetek. Bývají to i dobré knihy. Nějak ten záchranářský svět je mimo ten knihomolský. Knihomolové tak přicházejí o možnost koupit dobrou knihu a hafíci a kočičky o penízky, které by jim pomohly. Na aukci rozhodně kouknu, přeju úspěch


majkuska
majkuska 28.01.2020 v 10:37

Holky moc děkuji za podporu a těším se že se na mých aukcích potkáme.
Majka



Vložit příspěvek