Bookfan sirotci


paulhunter
paulhunter 10.06.2013 v 18:17

Milí BF sirotci, přes následující odkaz můžete pozvat na Databázi knih další uživatele, za které získáte i body:

http://www.databazeknih.cz/ziskejte-body-diky-svym-pratelum

MartinaF
MartinaF 12.06.2013 v 18:46

Tak já se taky hlásím do řad "sirotků". :-)

Hřibče
Hřibče 12.06.2013 v 21:36

Zdravím vás, holky! :)

Hřibče
Hřibče 13.06.2013 v 07:50

Rada od zkušenějšího uživatele DTB knih:

"Pokud si vy, "sirotci", vložíte do oblíbených uživatelů všichni sebe navzájem , jediným kliknutím na PŘÍTOMNÍ uvidíte kdo je momentálně online a nemusíte se pracně hledat. Není tady chat - dá se ale použít systém soukromých zpráv (je to pomalejší, ale lze tak komunikovat). Dobrou noc. --0--"

Kromě mě tu zatím nikdo není, takže stejně využívám diskuzi. :)

paulhunter
paulhunter 13.06.2013 v 12:15

Jen taková drobnost - máme tu zažitou zkratku DK, ne DTB :-)

Hřibče
Hřibče 13.06.2013 v 18:13

Tak snad nevadí, že tomu tady zatím říkám jinak. :) Třeba si časem zvyknu i na DK. ;)


paulhunter
paulhunter 13.06.2013 v 19:11

Ne, to ani v nejmenším. Hlavně, aby se vám tu líbilo :-)

Skjaninka
Skjaninka 14.06.2013 v 08:30

Bolo by fajn, keby bola možnosť, uložiť si danú diskusiu do obľúbených......:D

Thanyss
Thanyss 17.06.2013 v 08:25

Tak už jsem tu taky, zdravím všechny známe z BF :) Ahoj Jani, Safi, Marti a další :)

budíček
budíček 17.06.2013 v 09:02

Klárko, vítej :) Se tu pěkně všeci scházíme :D

Hřibče
Hřibče 17.06.2013 v 09:53

Ahoj Klárko, vítej mezi námi! :)

Thanyss
Thanyss 17.06.2013 v 09:57

Ahoj holky, jsem se konečně rozhoupala a dala BF vale, i když mě to poněkud mrzí, jsem tam byla prakticky od začátku...

Text příspěvku byl upraven 17.06.13 v 09:57

Hřibče
Hřibče 17.06.2013 v 10:05

Taky mě to Klárko, hodně mrzelo. :( Ale obávám se, že tam už to opravdu nemá smysl... :( Vždyť i ten jejich FB je přes půl roku mrtvý, nereagují na dotazy, prostě úpadek. :( Už tam nebudu dávat ani recenze, skoro nikdo tam nechodí, byla by to škoda času strávená vkládáním. :( Akorát si musím najít nové místo, logicky se to nabízí tady. :)

Text příspěvku byl upraven 17.06.13 v 10:05

Thanyss
Thanyss 17.06.2013 v 10:13

Tak co naděláme, že? Já si myslím, že víc jsme udělat nemohli, když není zájem ze strany tvůrců, tak s tím prostě nepohneme.
A jak říkáš, už je tam mrtvo. Moc mi chybí ty plodné, vtipné, zajímavé i střelené diskuze, co se tam kdysi vedly. Takže to prostě musíme rozjet tady :)

Dan
Dan 17.06.2013 v 10:57

Ja vas tu vsechny jmenem Databazeknih vitam a doufam, ze se vam tu bude libit :-)

Thanyss
Thanyss 17.06.2013 v 11:11

Děkujeme za přivítání :)

budíček
budíček 17.06.2013 v 12:25

za sebe můžu říct, že i když se tu zatím spíš pořád ještě rozhlížím, tak se mi tu líbí, hlavně to, že všechny funkce fungujou tak, jak mají :) a Klárko, myslím, že většina skalních se těžce odhodlávala k přesunu, ale BF už prostě dlouho nefungoval, jak by měl ani přes různé snahy uživatelů, tak to bylo jediné možné řešení :-/ A s těma diskuzema máš pravdu, ty byly originální a nezapomenutelné :D

Thanyss
Thanyss 17.06.2013 v 12:55

Ach, ona magická funkčnost mě zcela uchvátila :) Já momentálně přesouvám svoji obsáhlejší knihovnu, nějak jsem podcenila čas potřebný k tomuto úkonu. Ale držím se zuby nehty. Každopádně mě štve, že jsem na BF přišla o většinu svých komentářů - nejdou zobrazit. To mě po ránu tak namíchlo, že jsem se hned přesunula sem.

budíček
budíček 17.06.2013 v 13:00

No mě to před týdnem vyděsilo taky, nezobrazovalo se mi jich asi polovina, ale dostala jsem radu ať to zkusím přes profil dané knížky a tam "upravit komentář" a tam se mi zobrazil můj původní komentář celý, jako bych ho chtěla upravit, a šel zkopírovat v původní verzi, ale jestli to ještě jde touhle metodou nevím...

Sklenička
Sklenička 17.06.2013 v 13:07

Budíček: Jo, takhle si svoje komentáře kopíruju. Takže pořád platí cesta Moje knihovna - upravit názor ke knize - Ctrl+c - okno na DK - Ctrl+V.

Thanyss
Thanyss 17.06.2013 v 14:37

Tak to jdu hned vyzkoušet, děkuji za radu! :)

BooksLucyKing
BooksLucyKing 17.06.2013 v 17:02

Já zatím budu fungovat dvojmo, ale vzhledem k tomu, že na mě minule bookfan vybafl ze page not found :D tak to asi nebude dlouho trvat a budem opravdu už jen tady, já jsem zatím ze všeho tady uchvácená :)

MartinaF
MartinaF 19.06.2013 v 12:13

Já jsem těch komentářů tak moc neměla, takže to nebylo tak náročné. Na BF se ani už nepřihlašuji, jen bez přihlášení projedu vždycky jenom pár novinek. BF jsem objevila na začátku roku a taky se mi hodně líbil, hlavně ta rodinná atmosféra. Ale tak většina se stejně přesunula sem, tak můžeme pokračovat i tady :-)

Hřibče
Hřibče 20.06.2013 v 08:04

To MartinaF: Taky jsem toho, naštěstí, na BF až tak tolik neměla. I tak mi to ale zabralo pár hodin, než jsem si vše přesunula. Tys přišla na začátku roku, to to tam sice už malinko skomíralo, ale ještě pořád to šlo. Ale třeba před rokem nebo rokem a půl, pane jo! To to tam žilo! Byla to moje nejnavštěvovanější stránka! :) Ale už asi nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem. Musíme se s tím smířit. :) Tak obracím list a dovoluji si začít nějakou naši typickou diskuzi. :D
Dostávali jste jako děti za pěkné vysvědčení knihu? :)

Skjaninka
Skjaninka 20.06.2013 v 08:09

Baby, tak sme sa pekne presunuli. A tie fungujúce funkcie sú úžasné, hneď mám lepší deň, keď to šlape tak ako má. :D
@Klárka - jedine cez úpravu komentáru získaš svoje názory späť, ináč to nefunguje.....:(

@MartinaF - ja som knižky dostávala, ale priamo od školy za dochádzku a účasť na nejakých školských aktivitách......:D Od našich nie, nikdy nevedeli akú by som chcela, takže ja som veľmi často navštevovala knižnice a z tade si nosila knihy.



Vložit příspěvek