Michaela Klevisová


Tumor2017
Tumor2017 25.10.2020 v 17:46

Zdravím čtenáře, znalce tvorby M. Klevisové.
Chystám se zakoupit nějakou knihu od výše jmenované autorky, ale nevím kde začít. Jestli mohu od její poslední knihy Drak spí nebo mám začít od první Kroky vraha, pokud mám na mysli sérii s J. Bergmanem? Předem děkuji za radu :)

encyklopedie
encyklopedie 25.10.2020 v 19:01

...ze mne si příklad neber....já nemám ani jednoho Bergmana v papíru....všechno mám v ebooku nebo v audiu .....celého Bergmanan mám přečteného, poslechnutého....a četl jsem ho tak ják mi to padalo pod ruky ...v žádném případě ne popořadě....a myslíš, že mi to nějak vadilo .....
vůbec ne ...Klevisová a její série Bergman - to není Sága Forsajtů

Eicherik
Eicherik 25.10.2020 v 19:48

Josef Bergman je velmi pěkná série. :-)

rozaa
rozaa 26.10.2020 v 11:48

Četla jsem vše od Klevisové. Nyní mám rozečteného Draka. Zatím se mi zdá nejslabší. Ale jsem v první čtvrtině, možná předčasný soud. Začla bych jinou knihou.

ddkk
ddkk 27.10.2020 v 17:19

Přečetla jsem všechny, asi bych doporučila začít 1. dílem série. Tím se vůbec nic nezkazí, naopak :-)

R.E.M.
R.E.M. 29.10.2020 v 11:37

Pokud je to možné, čtu od 1. dílu série.


majík1
majík1 02.11.2020 v 14:59

Já četla jen Draka a to byla moc zajímavá detektivka a napínavá.

martin0624
martin0624 09.02.2021 v 21:17

Já přečetl vše kromě poslední knihy ze série Josef Bergman. Není to spatné ctenií i když nějaká ale mám. Co se mi líbilo: je to z Čech (tedy kromě dvou knih), vraždí se tak nějak obyčejně...občas mne už snaha některých autoru vymyslet co nejbizardnější způsob smrti otravuje, tempo je poklidné. Je to ideální knížka na večer před spaním, když musím druhý den vstávat, protože mne to nenutí dočíst za každou cenu ještě ten večer:-). Co se mi nelíbilo: je to hodně schematické - každá knížka má prakticky stejnou strukturu. Na pořadí dílů moc nezáleží. Celkově příjemné čtení, ale mě se líbí víc jiné detektivky z ČR-SR.



Vložit příspěvek