Hodnocení u komentářů


Woro
Woro 11.12.2011 v 20:07

Jak na to tak koukám, mám v palcích co dohánět :D

pet-kyval
pet-kyval 11.12.2011 v 21:21

No, páni. Popravdě jsem vůbec nečekala, že takovou blbinku pro statistické maniaky opravdu schválíte, ale asi to nebyl zase tak hloupý nápad. Tak děkuji. :)

pet-kyval
pet-kyval 12.12.2011 v 18:30

Je fakt, že takhle je to nepraktické a nepohodlné nejen pro návštěvníky profilů, ale i pro samotné uživatele. Zatímco předtím člověk otevřel úvodní list a podíval se jak to vypadá, teď se k tomu musí "složitě" proklikávat. Klidně ať to v pravém sloupci zůstane, ale na úvodní straně profilu by to bylo asi efektivnější.

Na druhou stranu to ovšem může být jen o zvyku a časem nám to ani nepřijde.

Text příspěvku byl upraven 13.12.11 v 14:44

nightlybird
nightlybird 13.12.2011 v 00:47

pet-kyval - neviděl bych to tak černě. Klikneš si na profil, potom na komentáře a máš jako na dlani jak celkové počty, tak i vlastní komentáře knih a autorů. Je to opravdu jen o zvyk.
No, aspoň jsem projel pár tvých komentářů (když už jsi se mi tímhle připomněla) a naděloval, když jsou ty Vánoce na krku.

Text příspěvku byl upraven 13.12.11 v 00:59

Woro
Woro 13.12.2011 v 01:06

Problém bych viděl spíš v tom, že málokdo by čekal, že se nějaké informace objeví v tom pravém sloupci, ve kterém jsou většinou obecné věci nezávislé na profilu, tedy kromě exportu knih a nyní také info o palcích.
Podle mě, klidně mohla tahle informace zůstat přímo v detailech uživatele a rozšířit se krom obdržených i o udělené palce. Zas tak moc místa to nezabralo.

black.susi
black.susi 13.12.2011 v 09:41

Souhlasim s Woro, taky se mi to vic vyhovovalo tam, kde to bylo


Christo
Christo 13.12.2011 v 13:30

Taky souhlasím...preferuju nejdůležitější informace o uživateli na jednom místě tj. na profilu a palce mají např. pro mě důležitou vypovídající hodnotu o uživateli.....a nemyslím, že je to o zvyku, často klikám na uživatele s komantáři, s kterými souhlasím a chci se jen běžně podívat s kým mám tu čest a ne se ještě proklikávat (třeba i jedním klikem) na jeho účtu....

pet-kyval
pet-kyval 13.12.2011 v 14:46

Nightlybird: Tak děkuji. Jako virtuální dárek je to od tebe milé. :)

Text příspěvku byl upraven 13.12.11 v 14:49

rose
rose 01.03.2012 v 16:46

Ahoj, jsem tu poměrně krátce, tak ještě nevím, jak všechno funguje. Proto se předem omlouvám, jestli můj dotaz bude "mimo mísu": Napsala jsem už kolem stovky komentářů ke knihám, ale nemám téměř u žádného "palec", kde by se dalo kliknout, jestli se ostatním komentář líbí nebo ne. Ten klikací palec si tam můžu vložit sama, nebo mi ho někdo přidělí? Jak můžu vyjádřit svůj souhlas s příspěvkem, který ten paleček nemá?
Dík a zdravím všechny, databáze je super. Rose

paulhunter
paulhunter 01.03.2012 v 16:53

rose: u svých komentářů palce neuvidíš, protože nelze hlasovat pro své vlastní příspěvky (jinak my ostatní je u tebe samozřejmě vidíme). Prozatím máš 4 palce, takže určitě nějakou dobu počkej a nové ti přibydou. Jinak také záleží, u které knihy komentář napíšeš (dá se říct, že u všeobecně nejoblíbenějších nebo nejčtenějších knih jsou komentáře nejvíc na očích - tedy je vyšší pravděpodobnost, že někdo tvůj komentář uvidí a dá palec) nebo jak kvalitní nebo zajímavé komentáře píšeš.

Captain
Captain 16.11.2012 v 18:29

Dalo by se zařídit, aby bylo možné si prohlédnout i komentáře, kterým jsem dal palec já?

triatlet
triatlet 19.06.2019 v 22:02

Uživatel svůj příspěvek odstranil.



Vložit příspěvek