Nezapomenutelný román


IvetaMikulecká
IvetaMikulecká 11.08.2018 v 09:10

S trochou cestopisu,dobrodruzstvi,psychologie,romantiky.Za me Posvatna krava,Tango,Hora mezi nami

Text příspěvku byl upraven 11.08.18 v 09:13

Anita8
Anita8 11.08.2018 v 23:05

Cheryl Strayed - Divocina - neskutocny skutocny pribeh, Meir Šalev -Dve medvedice kniha prelozena priamo z hebrejciny a preto krasne pocitovo napisana, a teraz najnovsie ma rozbila Lucy Clarke - Stiny nad zalivem - v zavere knihy som si precitala, ze vyucuje tvorive pisanie a je to aj vidiet, pribeh je perfektne vystavany.
Mne sa paci, ked je kniha bystrá, prefíkaná, nepredvidatelna, ci už samotnym pribehom alebo sposobom, ako je napisana . Ked mi je niektora postava az bolestne blizka. A uplny bonus je , ked sa dozviem akekolvek nove informacie, zaujimavosti, ktore som netusila.

IvetaMikulecká
IvetaMikulecká 12.08.2018 v 10:44

Dekuji,ano ctete mi z duse

Jacck
Jacck 17.08.2018 v 10:45

když se tak ohlédnu zpět a bez nějakého velkého přemýšlení a spekulování mám jmenovat "nezapomenutelné" romány, tak mne napadá
James Clavell - Šógun
Dostojevskij - Zločin a trest
Bulgakov - Mistr a Markétka
Hugo - Bídníci
Eco - Jméno růže
Orwell - 1984
King - To
(schválně jsem vynechal složitější věci jako Muž bez vlastností, což není pro každého)

dRobert
dRobert 19.08.2018 v 21:45

Na první asociaci mě napadl Cit slečny Smilly pro sníh, ale srdcovky jsou třeba Mistr a Markétka, Zrzavý Orm, Létající Hospoda, Piknik u cesty ...
Pak jsou věci které nezapomeneš , ale vrátit se k nim raději nechceš - 1984, Přelet přes kukaččí hnízdo, Pán much, Želary ...

Text příspěvku byl upraven 19.08.18 v 22:59

coquus
coquus 19.08.2018 v 21:51

Za mě jednoznačně Pilíře země od K. Folletta.



Vložit příspěvek