Nezobrazování se knih v knihotéce


blackholesun32
blackholesun32 30.12.2017 v 12:46

Dobrý den, nesmírně mě vytáčí a stává se mi to poměrně často, že když si chci zadat novou knihu, kterou jsem si pořídil do své knihotéky, prostým zatržením v přidat do mých knih - knihotéka se tak nestane a to často i opakovaně. Kupříkladu posledního Belmonda - mých tisíc životů jsem zadával snad čtyřikrát. Šlo by to nějak upravit? Nebo jsem tupej já a ostatním to neděla, protože na to existuje nějakej tajne fígl - třebas, že nové knihy se zadávaj akorát vždy při úplňku, nebo tak něco?
Děkuji

81Erinka
81Erinka 11.01.2018 v 08:34

Dobrý deň, ja mám ten samý problem, nedá sa pridať do knihovny a ani do vlastného zoznamu.
ďakujem

pavlinka0250
pavlinka0250 26.01.2018 v 21:11

Dobrý den, i mě tlačítko PŘIDAT DO MÝCH KNIH opakovaně neposlouchá. Buď nejde vůbec otevřít nebo se otevře, ale okamžitě zase zavře, aniž bych měla šanci cokoli zadat či změnit. Opravdu dlouho trvá, než se podaří knihu zadat.
Prosím, udělejte s tím něco.
Díky moc.

čef
čef 27.01.2018 v 07:36

Stejný problém je u zařazování knihy do "právě čtu". Všiml jsem si, že když chvíli po umístění zatržítka počkám a nedělám žádnou operaci, tak se změna přeci jen projeví. Asi je to něco se zatížením sítě, serveru, HW nebo SW. Preferuji hledání chybky na straně DK, protože se to objevuje všude po ČR.

Zdeňulína
Zdeňulína 27.01.2018 v 08:42

Úplně stejný problém....píšu si názvy knih na papír a čekám jestli se to rozchodi, povedlo se asi dvakrát a jinak nic, musela jsem počítat do deseti aby jsem s něčím nehodila:-)

Text příspěvku byl upraven 27.01.18 v 08:42

Karosa
Karosa 31.01.2018 v 21:49

Dobrý den, též se mi nepřidávají knihy do seznamů, jde s tím něco udělat?


VroniF
VroniF 02.02.2018 v 20:11

Já mám problém ten, že se mi nepřidávají knížky zejména v rubrice Právě čtu. Zatrhnu to, ale když pak zkontroluju profil, tak kniha tam není. Dělám to opakovaně, ale vážně mi to už leze krkem, tím spíš, že to je dlouhodobý problém. Uvítala bych, kdyby se s tím něco udělalo.

čef
čef 03.02.2018 v 07:27

Slušnost by byla i negativní odpověď od webmastera.

blackholesun32
blackholesun32 03.02.2018 v 15:59

Taky nějak postrádám vyjádření provozovatele stránek...

Naias
Naias 04.02.2018 v 06:30

To sa tu rieši furt dokola v rôznych vláknach. Stáva sa to, ak si niečo zaškrtnete, kým sa stránka ešte len načítava. Treba najprv počkať, kým sa stránka načíta celá a potom si knihu pridať.

Dan
Dan 04.02.2018 v 22:16

Omlouvám se za pozdní reakci, nevšiml jsem si této diskuze, dokud mě na ní neupozornila uživatelka pavlinka0250 soukromou zprávou.

Na přidávání knih do seznamů se technicky vůbec nic minimálně rok neměnilo. Proto jsem nepříjemně překvapen, že vám to zlobí.
Přidávání obstarávají dva programy a když nefunguje jeden (pokud stránka není úplně načtená, jak psal uživatel Naias), má to zařídit druhý. Jednoduše řečeno by se nemělo vůbec stávat, že se vám kniha někdy neuloží :-( Můžete, prosím, někdo trošku technicky zdatný kliknout u přidávání do knihotéky či jiného seznamu místo levým tlačítkem pravým a pak na "zkopírovat adresu url" a tu vložit do prohlížeče a pak se podívat, zda je kniha uložena? Děkuji za pomoc.

čef
čef 05.02.2018 v 10:05

Zkusil jsem dle návodu - dnes mi to funguje. Asi je to opravdu jak píše Naias, zlobí to pravděpodobně při větším zatížení sítě nebo serveru.

blackholesun32
blackholesun32 05.02.2018 v 10:17

Díky za info.
S pozdravem

pavliinecka
pavliinecka 06.02.2018 v 19:35

Dobrý večer, taky jsem si chtěla do seznamu uložit přečtené knihy a ani jedna se mi na seznam v profilu nevložila. Zkouším to už od včerejška. Kliknu na přidat do mých knih, zakliknu přečteno a nic, kniha se nezobrazí.

Danago
Danago 09.02.2018 v 14:07

Mě to zlobí pořád a začalo to až tento rok do té doby jsem neměla žádný problém. Já nepozoruji , že je to podle zatížení sítě, dělá mi to teď skoro pořád. Když se knížka uchytí je to kolikrát náhodou a po velice moc pokusech. Dělají to úplně všechna tlačítka. Bohužel nejsem technicky zdatná a ten návod jsem nedokázala provést. Nechávám to co nejdéle načítat a nepozoruji změnu. A s toho se to najednou uchytí hned. Ale je to opravdu hodně ke vzteku.

Text příspěvku byl upraven 09.02.18 v 14:13

lenice
lenice 01.09.2018 v 18:40

Taky jsem měla tento problém, vkládání knih do knihotéky.
A jak radil Dan, musíte počkat až se načte celá stránka a pak s vkládáním nejsou žádné problémy. Díky.

fifinka247
fifinka247 22.01.2019 v 09:40

Přidávání do Knihotéky mě zlobí dlouhodobě, a i přesto že jsem postupovala podle návodu a čekala až se stránka načte tak stejně nic. Knihu musím kolikrát přidávat i na třikrát a často se stejně neuloží jak má. Je to celkem nepraktické když se chci v obchodě podívat jestli knihu už vlastním nebo ne.



Vložit příspěvek