Chris Claremont citáty

anglická, 1950

Přidat do oblíbených
Koupit knihy

Citáty (13)

.....a samozřejmě pořád roste součet mrtvých, aby nám připomínal, co jsme ztratili. (Nejnebezpečnější ze všech druhů - Vetřelci vs. Predátor volume 2)


Až se příště probudím, budu doma a svět bude v pořádku. (Nejnebezpečnější ze všech druhů - Vetřelci vs. Predátor volume 2)


Co záleží na jednom těle v této hrozné kostnici? (Nejnebezpečnější ze všech druhů - Vetřelci vs. Predátor volume 2)


Já myslela, že je to jenom legenda. (Nejnebezpečnější ze všech druhů - Vetřelci vs. Predátor volume 2)


Jediný rozdíl je v tom, že tohle není sen a až zemřu, neprobudím se. (Nejnebezpečnější ze všech druhů - Vetřelci vs. Predátor volume 2)


Jo, taky se mi moc líbíš, zrůdo. (Nejnebezpečnější ze všech druhů - Vetřelci vs. Predátor volume 2)


Jsem geneticky upravená k dokonalosti. Až na to, že už nejsem dokonalá. (Nejnebezpečnější ze všech druhů) Vetřelci vs. predátor omnibus. Kniha druhá


Létající stroje nemají rády, když se po nich střílí. (Nejnebezpečnější ze všech druhů) Vetřelci vs. predátor omnibus. Kniha druhá


Možná, že je ten můj problém nakažlivý. (Nejnebezpečnější ze všech druhů - Vetřelci vs. Predátor volume 2)


No nic, já jdu do sprchy. Chce se někdo přidat? (Nejnebezpečnější ze všech druhů - Vetřelci vs. Predátor volume 2)


Pořád stejná otázka a zdá se, že stále špatná odpověď. (Nejnebezpečnější ze všech druhů - Vetřelci vs. Predátor volume 2)


Proč se musí moje sny, moje noční můry, stávat skutečností ?! (Nejnebezpečnější ze všech druhů - Vetřelci vs. Predátor volume 2)


Utíkám. Je zima a tma a já utíkám a mám strach. Něco tam na mě číhá, ve stínech. Jde to po mně. Loví mě to. (Nejnebezpečnější ze všech druhů) Vetřelci vs. predátor omnibus. Kniha druhá