Bill Myers

americká, 1953 statistiky · web

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 12 knih

Komentáře (6)

Přidat komentář
barík612
18.02.2018

Skeeve, po přečtení tvého komentáře si nejsem jistá jestli si Zakázanou Zónu vůbec četl, protože to co píšeš rozhodně není pravda a s křížovými výpravami to nemá nic společného. Jsem dítě a ,,tato díla" se mi do rukou dostala a jsem psychicky v pořádku. Jsou to úžasné knihy, které dětem nijak neubližují, ale naopak jim hodně pomáhají takže bych byla ráda, kdybys přestal urážet něco o čem nic nevíš.

Mik09
17.02.2018

Skeeve tak za prvé nic o hinduismu, budhismu, islámu, počítačových hrách, metalu, rocku, rock'n'rollu, se v zakázaných zónách nepíše že je satanické či jinak spojeno s démony či jinak špatné. Píše se tam pouze o sexu, a to v takovém kontaxtu že tam Z píše co vychází z dnešních vědeckých
studií a říká to co se píše v bibli že předmanželský sex je špatně a že křesťan by si měl vzít křesťana protože je smutné když spolu manželé nemají společné to nejdůležitější. O rocku tam píše že je špatně to jak se někteří spěváci chovají. Ne že je špatně ta hudba. Dále tam nepíše nic o ostatních vírách. A rozhodně Myers nemůže za křížové výpravy za středověku, kam lidi nastupovali protože měli velmi dobře placeno a jistotu jídla, tyto vojáky vedli králové a představitelé tehdejší katolické církve, která právě vyložila bibli ve svůj prospěch protože si řekli bible je zastaralá a nepohodlná změníme ji a obnovíme. To poté nemělo moc společného s křižáckýma výpraváma a proti jejich výkladu se postavil hus. Který se řídil tou doslovnou biblí vytvořenou kolem 3. Století ze starého zákona a spisů od apoštolů. Takto vznikla husitská církev od které se odtrhli další. A v jedné z nich je Myers. Myers rozhodně četl bibli a ví o čem píše. O tom čemu věří. A nakonec naše země je stavěna na křesťanských kořenech takže úplně nechápu čemu se divíte že v České Republice povolili Myersovi vydat křesťanskou dobrodružnou knihu.

rašule
14.06.2015

Četla jsem od něj tedy jen asi 9 dílů ZAKÁZANÉ ZÓNY a Já všechny přečetla za necelý tři týdny mě se upřímně tyto knížky moc lehce a přitom rychle čtou a doporučuji je úplně každému až na malé děti

Bea1997
26.09.2012

Je to můj oblíbený spisovatel..umí hodně dobře psát...;) Mám ráda, že píše křestanské knížky...protože do ted sem nenašla někoho kdo by mně zaujal a pobavil..a dal mi hodně do života o Bohu. Rozhodně doporučuji si přečíst zakázane zóny je to úžasné...

Marika Vanova
30.07.2012

Bill Myers je dobrý spisovatel a líbí se mi jeho knihy pro děti. Jsem křesťanka a taky rodič, věřím v Boha a Bibli. Je hrozně jednoduché někoho označit za fanatika( a to v jakékoliv oblasti) jen pro to, že dotyčný posuzovatel do toho nevidí a nezná víru v Boha a vztah s ním. Duchovní svět je daleko složitější než si myslíme a nejde ho popsat v jednom odstavci. nic proti ateistům apod.

Skeeve
16.01.2011

Nejenže je Bill Myers křesťan, je to navíc obrovský fanatik a snaží se vymývat (především) dětem svými díly mozky. Nebál bych se označit ho za demagoga. Jak z jeho děl vyplývá, vše, krom toho, co se píše v Bibli a jeho knihách, že je správné, je satanismus. Už v prvních dílech se dočtete, že podle Myerse je satanismus, cesta do pekel, (či k Ďáblu a podobné hlouposti) například: okultismus, vyvolávání duchů, bylinkářství, čarodějnictví, wicca, budhismus, hinduismus, počítačové hry, amulety (například i ty pro štěstí), metal, rock, rock'n'roll, internet, nemanželský sex.... Všechna náboženství a víry krom té jediné - té jeho. A ostatně také milion všech ostatních "špatných věcí".
Nejvíc mne dostávají ty kecy o tom, jak "Všechno se průběhu času mění, ale Bible ne, písmo svaté zůstává nepozměněno už dva tisíce let", jak píše ve své knize Zakázané zóny. Rád si vždy kupříkladu vzpomenu na křížové výpravy, které křesťané vedli se slovy na rtech "zabít nevěřícího není hřích! Je to jen cesta do nebe!" - inu na doby, kdy Bible byla dosti jiná a ne mnohdy nepodobna jistým pasážím Koránu.

Dětem by se tato díla neměla dostat do rukou, pokud máte zájem na jejich psychickém zdraví.
"A nezapomeňte! Ďábel číhá na každém rohu!"