Zuzaček22 Zuzaček22 komentáře u knih

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

Úžasné.je teda pravda že ten rozjezd je takový pomali,některé pasáže co se politiky týká mě moc nebaví.ale pak to najednou vezme obrátky a prīběh se otočí doslova o 180 stupňů a to nejde nic jiného než číst se zatajeným dechem .

26.01.2020 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Skvělé čtení.nemuzu se dočkat az se pustím do dalšího dílu.

17.01.2020 5 z 5

Zaklínač: Meč osudu Zaklínač: Meč osudu Andrzej Sapkowski

Knihy o zaklinaci jsem začala číst až po te co jsem viděla seriál a musím říct že skvělé čtení nemůžu se odtrhnout.u téhle mi na konci i ukapla slza.

15.01.2020 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Moc pěkná kniha.Hlavni hrdinka Robin mi teda polovinu knihy lezla docela na nervy.jinak pribeh pěkný určitě stojí za přečtení.

13.01.2020 4 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

I druhy díl se četl jednim dechem.rekla bych že i o něco lepší než první díl. Jsem nadsena Kaz je proste borec.

Bílá žena Bílá žena Barbara Wood

Pekna oddechovka.moc zajímavé popsaná kultura a zvyky.

10.01.2020 3 z 5

Zaklínač: Věčný oheň Zaklínač: Věčný oheň Andrzej Sapkowski

I druhá knížka o zaklinaci mě nadchla.takze honem na další.

Zaklínač: Stříbrný meč Zaklínač: Stříbrný meč Andrzej Sapkowski

Koukala jsem na seriál a ten mě moc nadchl,takže si musím přečíst i knížku a musím říct že jsem nadšená.

Přede mnou se neschováš Přede mnou se neschováš Mary Higgins Clark

Mam moc ráda tuhle autorku.kniha se četla dobře,žádné nutné kapitoli naopak kniha měla plynulý spád.vraha jsem si typla dobře.s motivem to bylo trochu horší i kdyz ké konci už jsem věděla a bylo jasne jak to skončí,tak i přes to, jsem v závěru skoro nedychala :-)

23.07.2019 5 z 5

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

Zatím nejlepší knížka série.Putovani Tartarem prostě pecka, byla jsem úplně hotová napětím .Největší borec Bob a Bobik, ti byly úplně suprovy.dockala jsem i trochu víc Nica a to jeho odhalení no pani to jsem fakt nečekala. Hned se musim pustit do dalšího dílu

22.07.2019 5 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Na pokračování Percyho jsem se strašně těšila. Takže, jsem byla na začátku trochu zklamaná, že v tomto díle Percy není. Každopádně nové postavy jsem si rychle oblíbila. Kniha má trochu zdlouhavý ten začátek, ale pak už to jede jak po másle. Nemohla jsme se vůbec odtrhnout a četla prakticky nonstop. Hned se vrhám na další díl :-)

26.04.2019 5 z 5

Angelika - Královské slavnosti (3. díl) Angelika - Královské slavnosti (3. díl) Anne Golon (p)

Série o Angelice mě baví ale tenhle díl je opravdu nuda. Že začátku dobrý ale pak se až moc zabyha do podrobnosti okolo Královo svatby a nic moc se neděje. Až v závěru knihy začína být dej zase zajímavý. Tak snad další díl bude čtivějši.

01.01.2019 2 z 5

Loď mrtvých Loď mrtvých Rick Riordan

Závěrečná kniha se mi od začátku moc líbila. Od toho konce jsem akorát čekala trochu víc ale i přes to super je to napínavé, pořád se něco děje a hlášky jsou vtipné, docela často jsem vybuchovala smíchy.kazdopadne Rickovi knihy budu číst dál.

26.09.2018 4 z 5

Prastarý meč Prastarý meč Rick Riordan

Miluju Percyho takže jsem měla docela dilema jestli skusit přečíst od Ricka něco s jiným hrdinou,ale byla jsem mile překvapená, jak mě hned kniha doslova pohltila. Magnus mě fakt baví. Kniha byla napínavá pořád se něco dělo a prostě jí nešlo odložit.

06.09.2018 5 z 5

Thorovo kladivo Thorovo kladivo Rick Riordan

Stejně jako první díl I druhý se četl sám. Napínavé od začátku do konce. Novou postavu Alex jsem si hned zamilovala. Knihu jsem nemohla odložit a už se těším na setkání Magnus a Percyho. Takže hurá na 3 díl.

05.09.2018 5 z 5

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Úžasně čtivá kniha, nečekala jsem že mě bude, tak bavit. Larissu jsem si hned zamilovala. Děj byl sice trochu předvídatelný, ale vůbec mi to nevadilo.Ten konec mě teda fakt dostal ještě že mam hned po ruce druhý díl. jsem napnutá jak to bude pokračovat a hned jdu na druhý díl.

18.04.2018 5 z 5

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

První díl se mi líbil daleko více. Měla jsem ráda Larissu,která se objevila až nějaké 150 stránce. Na jednu stranu to bylo asi dobře, protože jsem byla o to víc napnutá, ale stejně jsem šílela nedočkavostí. Noel mi přišla taková trochu naivní a někdy docela hloupoučká. Třeba že toho o sirénách tolik věděla, ale přesto jí dlouho nedocházelo, kdo ta siréna je . Konec mě tady překvapil, nečekala jsem že to bude tak. Jinak kniha byla opravdu čtivá. přečetla jsem za večer, nemohla jsme se odtrhnout.

18.04.2018 4 z 5

Bůh pouště Bůh pouště Wilbur Smith

Trochu mi vadila podobnost s prvním dílem co se týče milostného vztahu princezen. A Taita je někdy až protivné namyšlený. Jinak se čte super, dej je napínavý. Ale co si budem povídat první díl je nejlepší.

16.04.2018 4 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

I přes to že bylo patrné jak kniha dopadne, je moc pěkné napsaná, četla se prakticky sama. Prostě taková oddechova.

09.04.2018 4 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Moc dobře se kniha čte. Od nějaké 100 stránky jsem měla sevreny žaludek, opravdu jsem se chvilkama bála, jako bych tam byla sama. Spojeny těch dvou dejovych linek bylo super promyšlený, opravdu nečekaný konec. Moc se mi líbila.

31.12.2017 5 z 5