ZuK1 ZuK1 komentáře u knih

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Úžasná knížka! Člověk si vůbec neuvědomuje, co všechno bylo ještě před 60 lety absolutně nemyslitelné a nepřípustné.

28.11.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Výborně a čtivě napsaná kniha. Ačkoliv jsem se ani já v závěru neubránila slzám, vyzvedla bych však především to, jak vtipně je navzdory smutnému tématu napsaná a že se u ní člověk dokáže i zasmát.

28.11.2016 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Oddechové čtení, ale Dívka, již jsi tu zanechal a Než jsem tě poznala se mi líbily víc. Ale není to zrovna tak úplně můj žánr.

26.11.2016 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Moje první kniha od Jojo Moyes, dostala jsem se k ní úplnou náhodou, poslední dobou jsem četla spíš detektivky. Kniha se ale výborně četla, především příběh Sophie mě opravdu upoutal. Příjemná změna i čtení.

26.11.2016 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Dobré a napínavé čtení, závěr jsem opravdu nečekala. Snad jen na můj vkus trošku moc krve.

20.11.2016 5 z 5

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

Výborné, poutavé a příjemné čtení. Také trošku odpočinek od "krvavějších" detektivek. Petra Maye jsem neznala a začala ho číst až díky dobrým recenzím jeho knih. Trilogii z ostrova Lewis jsem přečetla jako první a nadchla mě, stejně jako Ostrov Entry. Už mám objednané další knihy tohoto autora a moc se na ně těším.

20.11.2016 5 z 5

Madeira Madeira Rolf Goetz

Bez uvedené knížky - 50 nejkrásnějších horských túr a výletů po levádách si už cesty na tento úžasný ostrov ani nedovedu představit. Výborný a inspirující pomocník pro ty, kteří se chtějí toulat po Madeiře, poznávat její krásy a nacházet další a další. Dokonalý popis jednotlivých tras i jejich náročností.

19.11.2016 5 z 5