Madeira

Madeira https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245305/bmid_madeira-245305.JPG 5 8 5

Průvodce Rother (Kletr) od nakladatelství Freytag a Berndt pro pěší turistiku.Průvodce popisuje 50 turistických tras na Květinovém ostrově Madeira -perle Atlantiku, různých stupňů obtížnosti, s přesnými popisy cesty, časovým rozvrhem a turistickými mapkami v měřítku 1 : 25 000 a 1 : 50 000 a také přehledovými mapkami v měřítku 1:250 000 a 1 : 600 000. Uvedené trasy vás zavedou k nejzajímavějším turistickým cílům a pozoruhodnostem. Součástí publikace je přírodní charakteristika Madeiry. Průvodce je doplněn 113 barevnými fotografiemi. (50 vybraných horských túr a procházek po levadách)... celý text

efka.saf
05.06.2022 5 z 5

Nejcennější průvodce na dovolené na Madeiře. Stručné, ale spousta skvělých tipů na výlety, kde oceňuji především popis náročnosti a dostupnosti busem či autem. Osobně jsem výšlapy plánovala především podle téhle příručky. Jediným mínusem je datum vydání. Rok 2010 už dávno odnesla voda a tak se stalo, že cesty, které měly být např. zcela nezajištěné a tím spadaly do nejobtížnější kategorie, již za ty roky Madeiřané opatřili zábradlím, čímž přišli o trošku svého kouzla a obtížnosti. Nicméně za to autor nemůže :-D. Jinak vřele doporučuji.

DJANKA
13.04.2022

Super průvodce. Kdo chce na Madeiru, pro toho je tato knížka nezbytností. A Madeira rozhodně stojí za návštěvu.

klaraskolkova
27.10.2018 5 z 5

Inspirativní a řekla bych téměř nezbytný průvodce, který hodně usnadní plánování výletů po Madeiře. Popisy jsou výstižné, včetně náročnosti trasy, časové náročnosti, možností občerstvení, dostupností autobusem z hlavního města. Nechybí mapky a doplňující informace k ostrovu. Doporučuji!

ZuK1
19.11.2016 5 z 5

Bez uvedené knížky - 50 nejkrásnějších horských túr a výletů po levádách si už cesty na tento úžasný ostrov ani nedovedu představit. Výborný a inspirující pomocník pro ty, kteří se chtějí toulat po Madeiře, poznávat její krásy a nacházet další a další. Dokonalý popis jednotlivých tras i jejich náročností.

Jack Bauer
08.04.2015 5 z 5

Spolu s Mallorkou od stejného autora jeden z mnoha nejlepších průvodců pro pěší turistiku po nejkrásnějších stezkách s mnoha krásnými fotkami. letos Tenerifa a přilehlé ostrovy, příští rok Madeira. Díky těmto průvodcům, které jsem začal kupovat jen tak pro čtení, jsem začal cestovat jak divý také proto, aby se mě doma na ně neprášilo a konečně je využil k čemuž jsou také určeny.

Madeira

2010  100%Madeira