Madeira

Průvodce Rother (Kletr) od nakladatelství Freytag a Berndt pro pěší turistiku.Průvodce popisuje 50 turistických tras na Květinovém ostrově Madeira -perle Atlantiku, různých stupňů obtížnosti, s přesnými popisy cesty, časovým rozvrhem a turistickými mapkami v měřítku 1 : 25 000 a 1 : 50 000 a také přehledovými mapkami v měřítku 1:250 000 a 1 : 600 000. Uvedené trasy vás zavedou k nejzajímavějším turistickým cílům a pozoruhodnostem. Součástí publikace je přírodní charakteristika Madeiry. Průvodce je doplněn 113 barevnými fotografiemi. (50 vybraných horských túr a procházek po levadách)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245305/big_madeira-245305.JPG 55

Kniha Madeira

klaraskolkova
27.10.2018

Inspirativní a řekla bych téměř nezbytný průvodce, který hodně usnadní plánování výletů po Madeiře. Popisy jsou výstižné, včetně náročnosti trasy, časové náročnosti, možností občerstvení, dostupností autobusem z hlavního města. Nechybí mapky a doplňující informace k ostrovu. Doporučuji!

ZuK1
19.11.2016

Bez uvedené knížky - 50 nejkrásnějších horských túr a výletů po levádách si už cesty na tento úžasný ostrov ani nedovedu představit. Výborný a inspirující pomocník pro ty, kteří se chtějí toulat po Madeiře, poznávat její krásy a nacházet další a další. Dokonalý popis jednotlivých tras i jejich náročností.

Jack Bauer
08.04.2015

Spolu s Mallorkou od stejného autora jeden z mnoha nejlepších průvodců pro pěší turistiku po nejkrásnějších stezkách s mnoha krásnými fotkami. letos Tenerifa a přilehlé ostrovy, příští rok Madeira. Díky těmto průvodcům, které jsem začal kupovat jen tak pro čtení, jsem začal cestovat jak divý také proto, aby se mě doma na ně neprášilo a konečně je využil k čemuž jsou také určeny.