zinon zinon komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

(SPOILER) Tak a teď je na nás čemu věřit. Já se přikláním k názoru, že celý ten dopis byla jen další manipulace a způsob, jak z toho vybruslit. Vzít syna a zdrhnout s penězi a potom ho opět využít ve svůj prospěch. Ale na závěr si kladu otázku...proč mám pocit, že Jeremy vyměnil jednu manipulátorku za druhou? Už vím... Kdo by chtěl po pár týdnech známosti s někým, kdo je v takové situaci, počít dítě?

05.05.2021 4 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Pro menší děti (tak 9-12 let) je to úžasné dobrodružné čtení. I o něco starší kniha nudit nebude.

03.05.2021 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Opět velmi čtivé, zajímavě podané, ale v druhé polovině už to bylo takové motání se v kruhu.

02.05.2021 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Cecelia Ahern

První díl se mi líbil více....dojal mě. Také mě zaujalo, jak si mohou dva lidé vybudovat tak silné pouto, aniž by spolu promluvili. Po emoční stránce opravdu top. Druhý díl byl také pěkný, ale emočně a dějově už ne tak dobře zpracovaný.

28.04.2021 4 z 5

Hříšní světci Hříšní světci Emily A. Duncan

(SPOILER) Tak já musím říct, že mě se to líbilo. Je to takové temnější.... V hodně věcech mi to připomínalo Skleněný trůn. Nejvíc mě zaujal Serafín a jeho banda a zůstalo to tak až do konce. Naďa byla na konci už hodně přes čáru...nějak jsem neuvěřila, že za tu krátkou dobu a potom, co zjistila a pak čeho byla svědkem...že se bude takto chovat. Ty úryvky na začátku každé kapitoly mě přišly mimo, nějak jsem to nepochopila. Na ruská jména hlavních postav se dalo zvyknout...i když nechápu, proč autorka zvolila zrovna toto...slovanského tam jinak nic nevidím. Jsem zvědavá, co se bude dít dál, takže do dalšího dílu určitě půjdu.

21.04.2021 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Čtivé, ale strašně předvídatelné. Hlavní hrdinka mi moc nesedla a ten konec se mi moc nelíbil. Fajn nenáročné sexy odpočinkové čtení.

08.04.2021 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Styl psaní knihy se mi nelíbil. Na to, že se v knize objevují vážná témata, tak jsem necítila žádné emoce, nedošly ke mně. Četla jsem už podobné knihy, které mi přišly mnohem lepší. Za mě průměr.

07.04.2021 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Moje první setkání s autorkou a určitě ne poslední. Moc se mi to líbilo.

05.04.2021 5 z 5

Krev a med Krev a med Shelby Mahurin

Je pravda, že první díl byl daleko lepší. Říct, že mě tento díl zklamal, ale nemůžu, protože mě čtení bavilo i tak. Reid se potřeboval se vším vnitřně popasovat...hodně mě bavil Beau. Jsem zvědavá na pokračování.

04.04.2021 4 z 5

Výhled na hvězdy Výhled na hvězdy Brandon Sanderson

Opět výborně napsané, jen se musím přiznat, že mně osobně se první díl líbil více. Těším se na pokračování.

31.03.2021 4 z 5

Vzhůru k obloze Vzhůru k obloze Brandon Sanderson

Tak tuto knížku jsem si opravdu užila. Vtip, akce, zajímavé charaktery i prostředí, ve kterém se příběh odehrává...ke všemu je kniha čtivá...tak nezbývá než doporučit všem!

17.03.2021 5 z 5

Domeček pro šneka Palmáce Domeček pro šneka Palmáce Zuzana Pospíšilová

Dětem se knížka moc líbila.

15.03.2021 5 z 5

Vadná Vadná Cecelia Ahern

Pomalejší rozjezd, ale nakonec se z toho vyklubal zajímavý příběh, který jsem si moc užila.

10.03.2021 5 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Kniha od Kleypas je vždycky sázka na jistotu a ani teď nezklamala.

10.03.2021 5 z 5

Ve stínu Hvozdu Ve stínu Hvozdu Naomi Novik

Nejprve jsem četla od autorky V zajetí zimy a ta se mi líbila teda mnohem více. Tato kniha mě bohužel moc neoslovila. Od té chvíle, kdy odešla Agnieszka ke dvoru, mě kniha přestala bavit a už se to nezlepšilo.

11.02.2021 3 z 5

V zajetí zimy V zajetí zimy Naomi Novik

(SPOILER) Je to taková pohádka pro dospělé. Zrovna tuto knihu víc ocení dospělí jak náctiletí...dle mého názoru. Kniha byla čtivá, založená na silných ženských postavách a lásce k rodině. Romantická linka tu byla jen tak trochu naznačená, já osobně bych byla ráda za více rozvinutý konec a kdyby byly více charakterizované i mužské postavy. Takto to bylo nesnášíme se (chci tě zabít :) a vzápětí si padáme do náruče a pohádky je konec. Ale já si tu pohádku vážně užila...

05.02.2021 5 z 5

Věčnoplamen Věčnoplamen Shannon Messenger

Výborná jako předchozí díly....je to příjemné a zábavné čtení a mladším dětem opravdu doporučuji (i když já už nejsem cílovka a stejně mě to baví). Jen mě mrzí ta velká předvídatelnost.

01.02.2021 5 z 5

Exillium Exillium Shannon Messenger

Opět musím pochválit. Pro mladší čtenáře perfektní.

19.01.2021 5 z 5

Strážce ztracených měst Strážce ztracených měst Shannon Messenger

Moc pěkný fantasy příběh pro menší čtenáře. I když je určen podstatně jiné věkové kategorii, tak i já jsem se u něj dobře odreagovala.

15.01.2021 5 z 5

Poslední smrtelné pouto Poslední smrtelné pouto Brian Staveley

Mně přišly všechny díly zhruba na stejné úrovni. Kdybych hodnotila jen linku kettralů, tak hodnotím výše. Právě tato linka mě na sérii bavila nejvíce a ty další mi to spíše kazily. Vytvořený svět se mi líbil moc. Určitě zkusím další autorovi knihy.

11.01.2021 4 z 5