Zania Zania komentáře u knih

Digitální minimalismus Digitální minimalismus Cal Newport

Knih o digitálním detoxu, minimalismu apod. jsem četla hodně kniha byla zdlouhavá a některé průzkumy mě nezajímaly, ale kniha je čtivá a některé poznatky opravdu stojí za to si přečíst. Knihu můžu doporučit jako jednu z těch lepších.

24.02.2020 4 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Kniha mě neskutečně nadchla. Doporučuji každému jako pěkné oddechové čtení!

27.03.2019 5 z 5

Pěkně zpracovaná knížka. Dokáže nabudit a hlavně inspirovat při zařízení domácnosti. V průběhu prohlížení fotek si člověk uvědomí v jakých maličkostech se odráží síla štěstí.

27.03.2019

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Nádherná knížka :)

28.11.2018 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Nelíbila se mi, pro mě špatně psané.

23.12.2017 1 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Příjemné oddechové čtení :)

18.11.2017 4 z 5

Pomsta Pomsta Val McDermid

Kniha poutavá z některých pasáží běhal až mráz po zádech. Zklamal pouze konec. Chudák Tony. :(

25.06.2017 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Moc pěkná kniha, škoda že jsem si ji nepřečetla tak před osmi lety, to by se mi určitě líbila více. Teď už fantasy není můj nejoblíbenější žánr. Přesto se mi líbilo to společné putování, nástrahy a nakonec parádní bitva.

19.04.2020 5 z 5

Žít s radostí – ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu Žít s radostí – ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu Marie Kondo

Super pokračování :) Tipy na skládání věcí a jak si udělat útulný domov.

30.03.2020 5 z 5

15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní Luminita D. Saviuc

Musím říct, že tohle je kniha, která mi jako jedna z mála změnila pohled na svět. Mrzí mě, že jsem tuhle knihu neobjevila tak před čtyřmi lety, třeba bych se tolikrát nespálila a nenadělala tolik chyb :)

21.03.2020 5 z 5

Adibas Adibas Zaza Burchuladze

Tohle ani nejde komentovat..zbytečně vyhozené peníze.

28.02.2020 odpad!

Poppy Poppy Barbara Larriva

Krásný příběh, hezky se četl. Hezké čtení na odpočinek.

27.02.2020 5 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Moc pěkná kniha hezky se mi četla. Rozhovory mezi dvěma právníky mi naopak přišly super. Bylo to podané opravdu pro každého. Neoslovila mě ale tak abych si ji přečetla znova. Myslím si, že patří mezi ty lepší knihy o osobním rozvoji. :)

25.02.2020 4 z 5

Vítězství lásky Vítězství lásky Barbara Cartland

Kniha se mi líbila krásný romantický příběh. Jediné, co bych uvítala je aby byla kniha více obsáhlá. Ráda bych si ji přečetla jako čtyřsetstránkový román.

14.01.2020 4 z 5

Sestry Springovy Sestry Springovy Anna Todd

Dávám 3 hvězdičky je to klasická americká romantika. Holka obyčejná do které se zamiluje největší fešák z měst, udělá kravinu kterou napraví. Až na to že jsou tu sestry 4 takže 4 podobné příběhy :D . Nezaujala a nenadchla přesto čtivá byla.

12.09.2019 3 z 5

Digitální detox Digitální detox Orianna Fielding

Kniha nijak zvlášt neoslnila. Na každé straně statistika, které mě absolutně odrazuje nebo mi nepřipadá zajímavá. Na druhou stranu tipy na aplikace doporučuji a pomohla zamyslet se a zbavit se zbytečných soc. sítí i aplikací.

27.03.2019 3 z 5

Kdybychom se neviděli Kdybychom se neviděli Cynthia Hand

Očekávala jsem od knížky víc :/

21.10.2018 2 z 5

Lovkyně štěstěny Lovkyně štěstěny Daisy Goodwin

Krasny roman z doby cisarovny Sissi. Doporucuji !

04.09.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Bestseller to rozhodně není. Znám lepší knihy, co se nedočkaly hodnocení. Celkem Dvl zklamala.

06.09.2017 3 z 5

Zběsilá bezmoc Zběsilá bezmoc Jan Žáček

Nejsem schopná ji dočíst. Začátek napínavý až děsivý, ale potom se ten děj táhne a táhne.. postavy jsou mi odporné a kniha mě bohužel nebaví.

29.06.2017 2 z 5