Zběsilá bezmoc

Zběsilá bezmoc https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180866/bmid_zbesila-bezmoc-n7v-180866.jpg 4 55 23

Napínavý thriller, který vám odhalí bezpráví v naší zemi. Mladá dívka je surově napadena, znásilněna a zavražděna. Její otec, univerzitní profesor, marně čeká na spravedlnost. Útočníci jsou propuštěni na svobodu. Sám tedy bere do rukou zbraň a vykoná jediný trest, který považuje za spravedlivý - trest smrti. Poté musí zmizet. Policie má totiž jediný cíl - najít ho a zlikvidovat, aby nemohl nikomu popsat skutečnou vládu zločinu v naší zemi. Jeho výpověď ohrožuje mnoho vlivných lidí, a za to se platí nejvyšší cena...... celý text

saman001
22.07.2020 1 z 5

Jedna hvězda za odvahu.

Sabina335
07.04.2020 5 z 5

Velmi napínavý thriller, od kterého jsem se nedokázala odtrhnout. Otec znásilněné a zavražděné dívky vezme spravedlnost do svých rukou. Aby nikomu nevyzradil, co se ve skutečnosti stalo, musí před všemi zmizet. Za mě napínavé až do poslední věty.

Kiki_
19.09.2019 4 z 5

Kniha, která má 250 stran a tolik kapitol? Nějak se mi to nezdálo, pak jsem to ocenila, několikrát si můžete říct ještě jednu a jdu ????. Občas jsem se trochu ztrácela v časové linii a narazila i na pár chyb, ale pěkně se mi to četlo. Bohužel, kniha až moc přesně vystihuje, jak to tu funguje...

lachtan77
08.08.2019 3 z 5

Mám rád knihy s krátkými kapitolami, ale tohle bylo moc. Některé kapitoly byly prostě o ničem. Moc jsem některé nepochopil. Začátek knihy zajímavý a slibný. Potom to kouzlo, ale postupně vyprchalo a konec už jsem sotva dočítal. Nalákal mě název, obal i anotace bohužel to je tak všechno co se mi líbilo.

Urbana
13.08.2017 4 z 5

Určitě stojí za přečtení, když si pomyslím, že tyhle praktiky, jsou u nás pravdivé, je mně z toho nanic, budete-li sledovat časovou linii, kniha se čte dobře.

Gianne95
10.08.2017 3 z 5

Kniha na jednu stranu velice zajímavá, na druhou ne. Četla jsem ji dlouho, nemohla jsem se vůbec začíst, ani nevím z jakého důvodu, ovšem dobře ukázáno, jak to v našem státě chodí.

jamajka99
24.07.2017 5 z 5

Jak tu někdo napsal, není to veselé čtení. Každopádně je to kniha, která stojí za přečtení. Tak to bohužel u nás chodí. Všichni jsme si rovni, ale někteří jsou rovnější.

CharlesWard
05.07.2017 odpad!

Knihu jsem otevřel na náhodné stránce, uviděl jména Radek a Týna a zase ji rychle zavřel.

maličkán
05.07.2017 3 z 5

Na začátku mě kniha velice bavila, ale bohužel s postupem děje nějak ta napínavost vyprchala a nakonec jsem byla ráda, že je už konec. Podruhé bych ji nečetla.

Zania
29.06.2017 2 z 5

Nejsem schopná ji dočíst. Začátek napínavý až děsivý, ale potom se ten děj táhne a táhne.. postavy jsou mi odporné a kniha mě bohužel nebaví.

Zoy
24.05.2017 3 z 5

Na knihu jsem se velmi těšila, ale bohužel mě zklamala. Nestává se mi často, že bych se nemohla začíst a i přes atraktivitu obsahu knihy mi něco vadilo. Možná styl psaní. Nevím.

cantona
29.07.2015 5 z 5

Musím říct, že se mi tento román četl moc dobře a děj mě zajímal až do konce až do posledního rozuzlení. Pan Žáček naprosto vystihl jak to bohužel u nás chodí! Výrok "každý se dá koupit" je fakt na místě!

kneslova
07.01.2015 2 z 5

Ve mě kniha vyvolala pocity dle svého názvu, beznaděj, bezmoc, znechucení. Nijaké kladné postavy, samí nechutní lidé i děj. Je mi líto, ale tato kniha mě neoslovila.

Dixinka
26.09.2014 5 z 5

Napínavý, strhující děj. Jen pozor, je třeba sledovat časovou linii.

Joujalicka
12.08.2014 3 z 5

Pěkná kniha. Jen to, že autor se na počátku a konec konců i na závěr knihy snaží čtenáře přesvědčit o tom, že jde o příběh motivovaný skutečnou událostí, přikládám tomu aby přidal na zajímavosti příběhu. Nic takového co je popisováno nevyhledáte v žádných archivech kriminalistiky. A selským rozumem lze dovodit, že nic takového jako odsoudit tři vrahy k podmíněným trestům je více než absurdní. Čtení je to ale pěkné.

CAM
04.08.2014 5 z 5

Knihu jsem ohodnotila pěti hvězdičkami. Ne proto, že by se mi ten otřesný příběh líbil, ale proto, že byla napsaná, aby i ostatní věděli, co se u nás děje. Kniha otevře oči - je se nad čím zamyslet!

Jitulisko
28.07.2014 4 z 5

Zvláštní kniha. Nejvíce mi děsí skutečnost, že je založena na reálném podkladu... Nutí přemýšlet na naší politikou a to ne zrovna v dobrém. Mě se četla hůř. Ty kraťounké pasáže mi rozčilovaly. Přeskakovat tam a sem... Musela jsem si zvyknout.

skulenka
14.06.2014 5 z 5

Mrazivý příběh podle skutečné události. Pro mě byl potvrzením toho, že to tak v politice, na policii a na vyšších místech opravdu chodí. Až mám hrůzu z toho, jak to bude dál. Člověk si musí uvědomit, že má neuvěřitelné štěstí v tom, pokud se nestane součástí trestného činu, ať už svou vlastní vinou nebo zcela náhodou...

Marie F.
19.02.2014 2 z 5

Mělo to ohromit, ale neohromilo. Nebylo to ani průměrné. Prostor měly pasáže, které nepotřebovaly tolik místa. Zajímavé věci odbyli. A ty šokující a překvapivé věci mě nešokovaly ani nepřekvapily. Že se dělá kariéra přes postel a že je tady korupce? To není novinka

Racík
18.02.2014 3 z 5

Tato kniha mě zase tolik nenadchla. Veselé čtení to tedy není, čtení ale rychle ubíhá. Přesto bych řekla, že je příběh trochu překombinovaný. Stojí za přečtení, za přemýšlení a bohužel vyvolá i hodně negativních myšlenek a pocitů. Ale jako bestseller bych knihu neoznačila.

české krimi

Autoři knihy