witchersbitch witchersbitch komentáře u knih

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Jako vážně? Upiri bojujici proti ufounum, rostrikujici se hlavy v zenskych klinech a v kazde prime reci minimalne jedno sproste slovo? Tohle fakt nekdo cte? Ano, dekuji, miluji kvalitni brak!

15.03.2018 5 z 5

Naganty a vlčí máky Naganty a vlčí máky Františka Vrbenská

myslela jsem že tomu nerozumím, protože jsem natvrdlá, ale pak jsem si přečetla komentáře tady a uklidnila jsem se - závada nebyla na mé straně..

27.09.2017 1 z 5

Vrať mi můj sen Vrať mi můj sen Julie Garwood

Zatim asi nejlepsi dil.. mozna proto ze hlavni hrdina se mi libil nejvic :-) ale zapletka zatim taky asi nejzajimavejsi..trochu mi prislo ze zaver mohl byt rozvedenejsi, ze to vzhledem k zacatku bylo kvapem ukoncene.. ale jsem moc zvedava na dalsi..

02.02.2018 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

tohle je pekelná jízda ze které se nedá vystoupit! Nespala jsem, nejedla - žrala jsem stránky jednu po druhé, nešlo se odtrhnout.. Pořád se něco děje, příběhy se prolínají, děj není tolik předvídatelný jako v předchozích dílech - hned pokračuji dalším..

09.03.2017 5 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Tohle nebyl muj salek, ale dam sanci druhemu dilu.. jsem proste zmlsana bratrstvem a tohle je priliz slaby odvar ☺

10.05.2018 3 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Ve zkratce-on je magor a ona je uplne blba.. bez deje, jen same opkaovani pocitu a popisu.. bohuzel velke zklamani..

25.12.2017 1 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

jo! myslete si co chcete, ať je to klišé jaký chce, ale je to romantika jak má být!!

08.03.2017 4 z 5

Až do dna Až do dna Chloe Neill

tohle byl asi omyl..pravděpodobně už i konec předchozího dílu.. Mně nevadí jednoduchý příběh ba naopak proto mám tento žánr ráda - kvůli romantice s trochou prasárniček a nějakým laciným dějem aby to fakt nebylo jen o tom.. Jenže tahle kniha postrádala všechno - 230 stran nelogického příběhu a na posledních 15 stránek shrnutý velkolepý závěr, který vůbec, ale vůbec nebyl napsán velkolepě..

03.03.2017 2 z 5

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

bouřková sezona zahnala smutek z konce ságy.. Miluju Geralta a jakýkoli další příběh vítám!

08.12.2016 5 z 5

Borec Borec Julie Garwood

Jednoducha, predvidatelna, kladni hrdinove jsou hodni, zaporaci zli.. presne jak jsem si to predstavovala.. kdyz si chcete ctenim odpocinout

12.09.2018 4 z 5

Vincent Vega Vincent Vega Miroslav Žamboch

Jsem odkojena na rodokapsech-me srdce plesalo! Az do zaverecne rezby jsem si myslela ze mi nebude stacit pocet hvezdicek,ale ta bitka na me byla moc dlouha.. takze za pet staci :-)

06.10.2017 5 z 5

Prokletí legendy - Dámská hra Prokletí legendy - Dámská hra Miroslav Žamboch

tohle byla naprostá pecka, zhltla jsem to nejrychleji ze všech dílů! Komtesa je drsňačka se vším všudy a Krystýna má u mně zase body do plusu (po tom co dala kopačky Frankovi to měla nahnutý) :-)

19.07.2017 5 z 5

Stín legendy Stín legendy Tomáš Němec

po jeruzalémskm nářezu a šílenej houbovce se zase vracíme do vážnější zápletky.. Mně se moc líbilo a těším se na další díl z hi-tech světa..

19.07.2017 5 z 5

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

než jsem došla na konec, tak jsem si říkala: lepší zápletka, docela mi zajímalo jak se to rozuzlí, málo romantiky na můj vkus a Meritina nejistota mi rozčilovala... Ale závěr? Cože?! To se musí nějak vysvětlit, nevěřím že je to definitivní!!!

02.03.2017 4 z 5

To je můj případ To je můj případ Miroslav Barták

pamatuji si, že jsem tuhle knihu měla na základce zapsanou v čtenářském deníku a dokonce z ní měla referát - moc mi ty fóry bavili :-) na čtení tam toho ale mnoho není :-)

08.02.2017 4 z 5

Nenávist až za hrob Nenávist až za hrob Jeaniene Frost

moc mi nenadchlo, i když to bylo čtivé - čtvrtá hvězdička jen a jen za Doca :-D zkusím ale i další díl...

04.01.2017 4 z 5

Jednou nohou v hrobě Jednou nohou v hrobě Jeaniene Frost

slabší než první, ale pokračuji dalším dílem :-)

04.01.2017 4 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

první díl se mi moc líbil.. je to takové odpočinkové čtení, nic intelektuálního (což jsem samozřejmě ani nečekala). Trocha napětí, trocha romantiky.. doporučuji ;-)

04.01.2017 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

moc se mi líbilo, příjemné čtení, i napínavé a vtipné - pokračuji dalšími knihami ;-)

29.12.2016 4 z 5

Drsný spasitel Drsný spasitel Miroslav Žamboch

asi jsem nepochopila závěr... jinak se mi kniha v průběhu střídavě líbila a nelíbila..

08.12.2016 3 z 5