vrana55 vrana55 komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

kniha se mi líbila jen v některých částech,detektiv ,,wolf,, nebyl nijak simpatický spíš nudný,bezduchý,zdálo se mi že mu občas chyběla osobnost

30.01.2018 1 z 5

Rituál Rituál Lenka Šíková

(SPOILER) 400 stran je pro tuto knihu zbytečný,cokoliv zajmávého,nebo užitečného by se vešlo zhruba na 30 stran, je to škoda potenciál tam je,jen je bohužel nevyužitý.
SPOILER:ten konec a ,,vyjasnění" se soudcem rituálem a proměnou mi přišel chabý a odfláknutý,rozhodně by z toho šlo vytřískat mnohem víc...

16.01.2021 3 z 5

Letopisy dračích jezdců Letopisy dračích jezdců Nicole Conway

knižku jsem si koupila jen tak ze zvědavosti,nečekala jsem žadný zazrák ale byla jsem velmi mile překvapena,děj odsejpa,rozhovory jsou nutno říci že u knižky pro mládež po dlouhe době smysluplné,těším se na další díly a doufám že budou lepší a lepší.

01.10.2020 5 z 5

Dívka ve věži Dívka ve věži Katherine Arden

(SPOILER) spoiler......
upřímě jsem čekala že se vasja bude toulat světem a objevovat,prozkoumávat a ono nic,ppár věcí mi vadilo a první díl se mi líbíl více.no i tak mě čtení bavilo a přečetla jsem to jedním dechem,a od dalšího dílu nečekam nic jiného tak doufám že se také povede

30.09.2020 5 z 5

Ohnivý drak Ohnivý drak Richard A. Knaak

(SPOILER) Osobně mám ráda když jsou draci inteligentní a silní, v knize se jeví spíše jako slabomyslni a ne moc silní, taktéž mi chyběly jména dračích Králu, pojmenování podle barvy svych šupin(v podstatě podle barvy magie) no to mi moc nesedlo, stejně tak u gryfa. Neni to to nejlepší ale rozhodně to není to nejhorší.romanticky vzah gven a cabea byl divny a bez nadechu romantiky.
Na postavach by to chtělo ještě zapracovat s tejně tak jako na fungování magie. Nicméně se to čte rychle a poměrně dobře

23.11.2019 3 z 5

Karpatský kníže Karpatský kníže Natalja Ščerba

No přečíst to dalo práci, příběh byl nudný a téměř nezaživny navic zcela předvidatelny, zamilovaný trojúhelník-klišé. Kave byla neschopná, neustálé ji někdo musel zachraňovat...
Tak snad na potřetí to vyjde
Za mě tři hvězdy

01.07.2019 2 z 5

Skryté království Skryté království Tui T. Sutherland

Příběh i děj byl opět skvělý,ale obálka prvního a tohoto dílu jsou hrozné takhle by ti draci přece vypadat neměli jsou dvou nozi a ošklivi na prvních stránkách jsou jejich obrázky,draci na obalu by teoreticky měli vždy znázorňovat jedno z dračat osudu.až na tu obálku která mě velmi rohořčila je příběh napínavý a po celou dobu velmi čtivy

31.01.2019 5 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

kniha je místy vtípna,ovšem je plná klíše,hlavní postava mi hrozně lezla na nervy těmi svými řečmi,a jak neustále každému ustoupila..ach vážně otravna holka,její kamarádi mi přišli jako jeji přátele opravdu mizerní-skoro ji nepodpořily,spíše ji zhazovali. a kromě hrozné matky a sestry na baterky,tam byl jen lee ten mi přišel namyšlený.co víc k tomu dodat dám ***,protože i přes hromadu chyb měla kniha i lepší stránky

03.12.2018 3 z 5

Naučte mě zabít draka Naučte mě zabít draka Ilka Pacovská

prostě wau,dojemné,napinavé,okouzlujcí,vyborna knížka

08.09.2018 5 z 5

Dědička trůnu Dědička trůnu Tui T. Sutherland

napinavé a velmi čtivě,dočetla jsem to za jeden a pul dne.

26.08.2018 5 z 5

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

naprosto se mi hnusilta podřízenost zimy,a Meira mi přišla naprosto neschopna postavit se za své kralovství a prosadit svojí.mnohdy to ani nevypadalo že zimě vládne ona

27.05.2018 3 z 5

Dračí věštba Dračí věštba Tui T. Sutherland

nevím jestli je to nějaky trend ale tohle není první knížka na jejimž přebalu je drak který nesedí na popis žadneho jiného v knize

12.05.2018 5 z 5

Nefritový trůn Nefritový trůn Naomi Novik

tenhle díl byl užasny,velice se mi líbilo jak draci v číně byly svobodní,nadherně napsaná kniha.jediná věc co mi nesedí je drak na obalce,na obalce 1 dílu se dá předpokládat že ten drak je Temeraire,ovšem na obalkách 2,3,4,5,dílu je drak jiny,nevite někdo co jeto za draka.podlemě je temeraire jen na přebalu prvního dílu,byla bych nesmírně vděčná kdyby mi to někdo objasnil

07.03.2018 5 z 5

Drak Jeho Veličenstva Drak Jeho Veličenstva Naomi Novik

naprosto dech beroucí,ani jedna stránka mě nenudila a příběch sem přečetla jako nic,originální a užasně napsaná dračí fantazy

17.02.2018 5 z 5

Poušť v plamenech Poušť v plamenech Alwyn Hamilton

kniha se mi opravdu líbila,ale vytkla bych jednu věc která se sice netýká příběhu ale obálky a to takovou:obrazce na stranách a písmo se loupe,jsem člověk kterému se dost potí ruce a v rozích už mi obrazce skoro zmizely.

30.01.2018 4 z 5

Krvavý trůn Krvavý trůn Lucie Fidlerová

Je to trochu jednotvarne,ale hezky se to čte a přiběch zaujme.sem zvědava jestli vyjde dalši dil

01.09.2017 3 z 5

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

velmi se mi líbila,a ta ,,skrytá,, básnička byla senzační.příbech se sice motal trochu v kruhu ale jinak senzace

23.03.2018 4 z 5

Khaar vzdorující Khaar vzdorující Roman Turčany

bylo to čtivé,nechutné,ovšem zajmavé a líbil by se mi ještě jeden díl

17.03.2018 4 z 5

Děti Jidášovy Děti Jidášovy Markus Heitz

kniha byla velmi čtivá,a příběh mě přímo uchvátil.4 ale dávám za Skyllu nelíbilo se mi jak oni neustálé mluvili jako o neuvěřitelně silné upírce přitom mi osobně silná nepřišla

16.01.2018 4 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

dam 3,za neustale opakování.pořad dokola to stejne...bla,bla,bla...cukrblik.....ale taky tam i přesto bylo napětí,humor,sem zvědava na další díly

20.12.2017 3 z 5