voody99 voody99 komentáře u knih

Kůže plná stínů Kůže plná stínů Frances Hardinge

No..... Tahle smíšené pocity s knihy jsem už dlouho neměla.
Atmosféra knihy úžasná stejně jako námět i stará Anglie k tomu krásně sedí..... ALE..... za mě se kniha strašné vlekla takže jsem se až do čtení musela spíše nutit. Škoda

26.11.2022 3 z 5

Smrt před branami Smrt před branami Sabaa Tahir

Na začátku jsem si říkala zda čtu stejnou sérii. Po dvou dílech kdy jsem si Laiu a Eliase vážně oblíbila mi teď jejich linky s 98% lezli spíš na nervy. Ovšem Helena to je úplně něco jiného, předtím mi celkem vadila ano, přiznávám teď jí zbožňuji. Ona ach wow tenhle díl měl být jen její a kniha by byla dokonalá.
Uvidíme co přinese další kniha

09.09.2022 4 z 5

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Ano bylo dobré a četlo se dobře. Ale po předchozím dílů který byl vážně skvělý byl tenhle o hodně slabší. Takže za mě 3.5 * a jsem zvědavá na další díl.

30.08.2022 3 z 5

Chvění kouře a zlata Chvění kouře a zlata Ava Reed (p)

Noo.... Prvních 50% jsem chtěla knihu několikrát odložit. No říkala jsme si že je to prvotina tak to dočtu (moje chyba prvotina to není) .
Druhá půlka byla lepší svižnější ovšem celkově takový průměr. Další díl jsi asi přečtu jestli tedy vyjde.

19.08.2022 3 z 5

Rodina především Rodina především Karen M. McManus

Opět skvělá kniha. Velmi čtivé a opravdu povedené. Rodinka jak se patří :-D

10.05.2022 5 z 5

Stínové eso Stínové eso Amanda Foody

Ano ....... Tahle hra se mi vážně líbila.
Leviho a Enne jsem si opravdu oblíbila . Moc těším co přinese další díl.

Za mě jen škoda těch korekturních chyb nakladatelství. Trochu mi to znepříjemňovalo čtení.

24.03.2022 5 z 5

Víš, že jsem hrozná Víš, že jsem hrozná Jessie Ann Foley

I přesto že nejsem cílová skupina jsem ráda že sem jí přečetla. Kniha mě dostala svoji syrovosti a hlavně tím jak když jsme mladí vidíme a cítíme svět jinak.
Snad přijdou i další knihy od autorky.

13.02.2022 5 z 5

Zrádcova dýka Zrádcova dýka Kevin Sands

To že je tahle série něčím skvělým jsem věděla po prvním díle. Dalším díly jsou tím nejlepším potvrzením že jsem se nemýlila. Zrádcova dýka se prostě četla úplně sama, Christophera, Toma a Sally a jejich dobrodružství jsi musí opravdu každý oblíbit .
Opravdu moc se těším co přinese finále téhle úžasné série.

22.12.2021 5 z 5

Sérii Krutého prince prostě miluji. Takže tahle kniha byla nádhernou třešničkou na dortu.

19.11.2021 5 z 5

V prázdnotě V prázdnotě Filip Kurečka

Pro mě kniha na první dobrou.
Chytla mě hned od začátku a do konce nepustila. Jsem spokojená.
Teď opravdu doufám že má autor už nachytán druhý díl.

14.09.2021 5 z 5

Nebezpečí na špičkách Nebezpečí na špičkách Helen Lipscombe

I když už dávno nejsem cílová skupina,
:-D
knihu jsem si užila jak se patří. Pěkné a lehké čtení které rychlé utíká.
Za mě by jsi kniha zasloužila větší pozornost čtenářů.

08.08.2021 4 z 5

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

Hádův Chrám mám ze série Bohů Olympu velmi ráda... Nejen proto že je hned od začátku nabitý akci a celkově prostě skvělý.
Hlavním důvodem je Nico di Angelo, který konečně zde dostává více prostoru. ♡♡♡♡

20.07.2021 5 z 5

Místa, kde jsem plakala Místa, kde jsem plakala Holly Bourne

Tohle byla moje první kniha od autorky a určitě ne poslední.
Přiznávám že jsem čekala něco úplně jiného, ale jsem mile překvapena jaká to byla skvělá, čtivá kniha s velmi silným příběhem.
Tohle není kniha o lásce

13.07.2021 5 z 5

Město duchů Město duchů Victoria Schwab

Tak tahle kniha byla vážně skvělá.
Velmi jsem si užila tenhle čtivý duchařských výlet do Edinburghu.
Přidávám si autorku i série do poličky oblíbené.

21.06.2021 5 z 5

Převorství u pomerančovníku Převorství u pomerančovníku Samantha Shannon

Popravdě , tahle kniha je pro mě jedno velké zklamání. :'(

24.05.2021 2 z 5

Věčná noc Věčná noc Ross MacKenzie

Už dávno dávno nejsem cílová skupina, ale musím říct že tohle bylo vážně úžasné.
Takhle kniha jsi zaslouží mnohem ale opravdu mnohem více pozornosti.
Jen doufám že to není poslední kniha od autora u nás .
⭐⭐⭐⭐⭐

11.05.2021 5 z 5

Hodnota krve Hodnota krve Lusy Adams (p)

No....... Otázka je co teď ???
Asi doufat že Lusy má v šuplíku nachystán další díl a to nejlépe na příští měsíc. Hold musím čekat ( snad ne moc dlouho, prosím) Bylo to prostě skvělé.

11.02.2021 5 z 5

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

Po dočtení druhého dílu ještě více toužím mít za obchodního partnera Kočkoveverčaka.
Velmi příjemná série

01.02.2021 5 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Přiznám se že po minulém díle který mi přišel trochu průměr jsem se do třetího pouštěla bez nějakého očekávání. Ale třetí díl byl prostě skvělý. Čtivý, napínavý a opravdu bavil. Jsem opravdu spokojená a těším se na další. A ach...ty krásné nového obálky a ořízky.

10.04.2024 5 z 5

Wildcard: Divoká karta Wildcard: Divoká karta Marie Lu

Po Warcross jsem měla velká očekávání a musím říct že Wildcard je předčil. Párkrát mi poklesla čelist.
Celkově je kniha čtiva a strašně mě bavila.
Skvělé

10.08.2023 5 z 5