voody99 voody99 komentáře u knih

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Přiznám se že po minulém díle který mi přišel trochu průměr jsem se do třetího pouštěla bez nějakého očekávání. Ale třetí díl byl prostě skvělý. Čtivý, napínavý a opravdu bavil. Jsem opravdu spokojená a těším se na další. A ach...ty krásné nového obálky a ořízky.

10.04.2024 5 z 5

Dcera hlubin Dcera hlubin Rick Riordan

Popravdě přiznám že jsem měla na začátku trochu strach, neboť je to jiný Riordan než na kterého jsme zvyklí. Ale strach nebyl na místě. Bylo to ÚŽASNÉ. Čtivé, napínavé plně skvělého dobrodružství až do konce. Jsem strašně moc zvědavá zda tohle bude mít pokračování.

08.04.2024 5 z 5

Wildcard: Divoká karta Wildcard: Divoká karta Marie Lu

Po Warcross jsem měla velká očekávání a musím říct že Wildcard je předčil. Párkrát mi poklesla čelist.
Celkově je kniha čtiva a strašně mě bavila.
Skvělé

10.08.2023 5 z 5

Warcross Warcross Marie Lu

Tak tohle bylo prostě SKVĚLÉ.
Vůbec jsem nevěděla co od toho čekat.
Kniha mě vtáhla hned po pár kapitolách, Emiko jsem si totiž hned oblíbila. Milá romantická linka je příjemná jelikož knihu třída akce za akci ať v reálném světě nebo virtuálním. Strašně jsme si to užila

30.07.2023 5 z 5

Skandar a zloděj jednorožců Skandar a zloděj jednorožců Annabel Steadman

Miluji to... Prostě to miluji. Skvělá kniha

17.05.2023 5 z 5

To jediné, co na světě zbývá To jediné, co na světě zbývá Erik J. Brown

Tohle bylo prostě povedené skvělé a maximálně milé. Kluci byly úžasní a strašně jsem si je oblíbila.

24.04.2023 5 z 5

Tim: Oficiální biografie Avicii Tim: Oficiální biografie Avicii Mans Mosesson

Napsat něco ke knize po dočteni prostě nešlo.
Pro mě byla kniha velmi silná. Těžko se čte kniha když víte jak tragicky končí.
A také proto že Timova hudba je pro mě srdeční záležitost.
Ten jeho úžasný cit pro hudbu a to co dělal světu chybí a chybět bude.
Jak je psáno na knize Tim zazářil jako Ohňostroj to co dělal miloval a někdy i nenáviděl.

01.04.2023 5 z 5

Zloděj duší Zloděj duší Martina Hohenberger

Za mě 3,5.. Povedené, čtivé... Jen škoda té obálky co prostě nevybízí ke čtení. Určitě jsi přečtu další knihy od autorky.

22.02.2023 3 z 5

Cesta Cesta Otakar Pospíšil

Některé knihy by prostě měly zůstat v šuplícich.

18.02.2023 1 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Ach... Ano Naslouchač byl skvělý ovšem Faja je absolutně ÚŽASNÁ.... Tahle kniha mi přirostla prostě k srdci. Zbožňuji Ilan.. celou pětadvacitku a hlavně ten svět a naprosto parádní příběh.
Petra Stehlíková je českou bohyni a svět opravdu o hodně přichází.
Chci víc :-*

20.12.2022 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Wau... Asi 120 stran mi trvalo se do knihy tak nějak dostat... Ale pak sem se nemohla odtrhnout. S přehledem tahle kniha může za mě na světový trh. Těším se další díl

14.12.2022 5 z 5

Kůže plná stínů Kůže plná stínů Frances Hardinge

No..... Tahle smíšené pocity s knihy jsem už dlouho neměla.
Atmosféra knihy úžasná stejně jako námět i stará Anglie k tomu krásně sedí..... ALE..... za mě se kniha strašné vlekla takže jsem se až do čtení musela spíše nutit. Škoda

26.11.2022 3 z 5

Pikové eso Pikové eso Faridah Àbíké-Íyímídé

Asi jsem čekala něco lehce jiného. Kniha je opravdu dobrá, téma je těžší ale i přesto se mi osobně děj velmi táhl.
Chiamaka pro mě byla strašně nepříjemná vypravěčkas s Devonem to bylo daleko lepší . Celkově se mi to ve finále vlastně líbilo. Jsem zvědavá na další knihy od autorky.

05.11.2022 4 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Ano.. Tenhle díl za předešlýma prostě pokulhává alespoň teda první půlka.... Pak už to je opět parádní jízda která mě bavila.
Série je celkově vážně SKVĚLÁ... Jsem spokojená.

25.10.2022 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Wow.... Omlouvám se všem knižním bohům že jsem řekla když tahle série vycházela že ji nepotřebuji. Ještě že byl dotisk a já si jí koupila.
Tohle bylo absolutně úžasné a skvěle čtení... Za mě ještě lepší než první díl prostě.... Wow.. Miluji to.... Budu se sice opakovat ale to zpracování knihy je dokonalé.

13.10.2022 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Och.... och.... Moje knižní srdce si chrochta úplným blahem.
Tahle knížka je ÚŽASNÁ...
Úžasně podaná ... Úžasně zpracována... Příběh je skvělý a mě osobně dost pohltil a strašně jsem si to užila.
Těším se na další dva díly... Jen ano trochu mě po dočteni bolí ruka :DD

29.09.2022 5 z 5

Neronova pevnost Neronova pevnost Rick Riordan

Úžasné zakončení další skvělé série. Prostě to miluji. Apollón krásně vyrostl.
To co se stalo s Jasonem mě moc mrzelo. Tábor Jupiter by si prostě zasloužil svou sérii.
Will a Nico já ty dva prostě úplně miluji.
Rick opět s touhle sérii nezklamal a jen dokázal že je mistrem svého řemesla.

25.09.2022 5 z 5

Smrtící vzdělání Smrtící vzdělání Naomi Novik

Velké wow za tuhle skvělou kouzelnickou školu. Ovšem mě trvalo hodně dlouho než jsem se začetla.
Ale kniha se mi celkově vážně líbila a těším se co přínesou další díly.

20.09.2022 4 z 5

Smrt před branami Smrt před branami Sabaa Tahir

Na začátku jsem si říkala zda čtu stejnou sérii. Po dvou dílech kdy jsem si Laiu a Eliase vážně oblíbila mi teď jejich linky s 98% lezli spíš na nervy. Ovšem Helena to je úplně něco jiného, předtím mi celkem vadila ano, přiznávám teď jí zbožňuji. Ona ach wow tenhle díl měl být jen její a kniha by byla dokonalá.
Uvidíme co přinese další kniha

09.09.2022 4 z 5

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Ano bylo dobré a četlo se dobře. Ale po předchozím dílů který byl vážně skvělý byl tenhle o hodně slabší. Takže za mě 3.5 * a jsem zvědavá na další díl.

30.08.2022 3 z 5