Zrádcova dýka přehled

Zrádcova dýka https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475808/bmid_zradcova-dyka-LQO-475808.png 5 59 59

Alchymistova šifra série

Christopher, Tom a Sally jsou zpátky v Londýně. Epidemie moru ustoupila a král, spokojený s jejich službami, jim nabídne překvapivou odměnu. Potíže je však sledují až domů... Neznámý vrah zaútočí na jejich starého přítele a nechá ho umírat. Pak se objeví anonymní dopis –záhadné varování ukryté v hádance a tajné šifře. Christopher a jeho přátelé zjišťují, že narazili na spiknutí hrozící smrtí králi... i každému, kdo se postaví zrádcům do cesty.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Traitor's Blade , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zrádcova dýka. Přihlašte se a napište ho.

Atlantis
31.12.2023 3 z 5

Jednou to přijít muselo. Zrádcova dýka je nejslabším dílem celé série. Postavy jsou zase sympatické, hodně cením jejich fyzický i psychický vývoj, ale celou knihu dolů táhne její děj. Ten je neslaný, nemastný, s nízkými sázkami. Úplně jsem se nenudil, ale asi na tento díl jednoduše zapomenu.

DK197
03.05.2023 5 z 5

E-KNIHA: Návrat hrdinů do Londýna byl brilantní tah. Tohle pokračování mělo všechno, co má mit. Tempem i atmosférou připomíná první knihy. Zápletka je plná zvratů. A prostředí je perfektně vykreslené. Tohle je opravdu jedna z nejlepších sérii, co jsem kdy četla. A toto nejspíš můj druhý nejoblíbenější díl série. Tentokrát se blíže seznámíme s králem Karlem II. Nemůžu se dočkat závěru, který v originále vyšel na začátku letošního roku. Snad se ho dočkáme i my.

hoku
30.01.2023 3 z 5

Honičky po Londýně od jednoho kusu papíru k druhému mě moc nebavily. Body za závěr knihy

Knižní novinky (46. týden)

14.11.2021

Kniha Zrádcova dýka v seznamech