Verunka4444 Verunka4444 komentáře u knih

Dědic hraběte z Grevillu Dědic hraběte z Grevillu Kat Martin

Smutné a krásné zároveň,na styl paní Martinové jsem si musela zvyknout,ale má krásné knihy a tato patří mezi ty nejlepší :)

07.11.2020 5 z 5

Ve stínu Hvozdu Ve stínu Hvozdu Naomi Novik

Tak toto mi sedlo naprosto perfektně,krásný příběh,krásné zpracování a kniha nešla odložit z ruky.Popis mi zněl trochu předvídatelně,ale omyl,omyl...dokázala mě překvapit.Drak se mi líbil už od začátku a moc děkuji za krásný konec,protože jsem ještě asi pořád tak naivní a potřebuji šťastné konce a tato kniha mi ho dopřála,takže mohu jen doporučit...byl to nádherný víkend a klidně bych brala i pokračování :)

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Lia nám sice přežila zajetí ve Vendě, ale teď se musí vypořádat s ještě větším problémem. Hrozí totiž, že dojde ke zničení jejího království. A pouze ona to může zastavit. Lia se tak musí stát tou, kterou nikdy nechtěla být – První dcerou Morrighanu –, vypořádat se se zrádci, překonat nepředstavitelné překážky a konečně přijmout to, kým je. Protože osud všech království závisí jen a jen na ní. Přesněji bych to ani nepopsala.Závěrečný díl trilogie stál opravdu za to a nelituji koupě těhto knih,aniž bych si předem přečetla alespoň jednu jedinou recenzi.

Strážce ztracených měst Strážce ztracených měst Shannon Messenger

Tak jo,asi takto..váhala jsem,zda objednat knihu o dvanáctileté dívence,ale štítek mi hlásil-elfové- a pro ty já mám slabost.Už od první stránky mě příběh vtáhnul a i když jsem teprve na 199 stránce,mohu říct,že kniha je naprosto fantastická.O Shannon Messenger jsem nikdy neslyšela a dovolím si říct,že od Strážců ztracených měst už její jméno nezapomenu...smekám klobouk,protože autorka vymyslela nádherný svět,ve kterém mě baví snad úplně všechno.

Svatba Svatba Julie Garwood

Miluji :) ♥ ♥ ♥ ♥
Silní a paličatí Skoti oblečeni v plédech....to je moje ❤
Ve Skotsku jsem byla a musím říct,že život tam musel být rozhodně drsný,ale také nádherný....zelené pláně,pasoucí se ovce,kamenné domky...jedním slovem...fantazie ♥

14.09.2020 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Také se přidávám s názorem,že předešlé knihy byly lepší,za mě vede rozhodně čtvrtý a pátý díl,ale ani tento poslední nebyl žádným zklamáním.Já bych uvítala větší prostor pro Lorcana,toho jsem si zamilovala od první chvíle,kdy se v knize objevil.Nikdo mi vyloženě na nervy nelezl,i když...Aedion to měl opravdu na hraně,naštěstí se během příběhu srovnal :) Chaola jsem tak trochu přeskakovala,ale jinak byla kniha skvělá.Celá série má přední místo v mé knihovně a určitě se do ní brzy pustím znovu.

21.08.2019 5 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Naprostá bomba,mé první setkání s českou autorkou a hned je to taková senzace....ani se mi tomu nechce věřit,ale knihu Sedmé Nebe jsem nedokázala odložit a přečetla jí za jeden den :)

08.07.2019 5 z 5

Strážce z Vysočiny Strážce z Vysočiny Hannah Howell

Já ty Murraye prostě miluji
Obálka knihy je tedy dost příšerná,ale naštěstí to obsah vyvažuje :)

17.06.2022 5 z 5

Vyvolená znamením Vyvolená znamením Eliška Pěnkavová

Tak na tuto knihu se obzvlášť těším, zatím v elektronické formě není, ale já si počkám. Chce to změnu žánru a tady se mi toho nejspíš dostane. Elišku Pěnkavovou zatím neznám...no,jsem opravdu zvědavá

17.10.2021

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Asi takhle...knihu jsem přelouskla během jedné hodiny,víc času nebylo potřeba.Podle recenze jsem čekala erotiku,ale porno ne a jeho fanoušek nejsem,takže za mě opravdová hrůza.

05.07.2021 1 z 5

Ukrytá vášeň Ukrytá vášeň Hannah Howell

Krásná kniha,miluji sice Vysočinu a divoké Skoty,ale Anglie také není k zahození.Po dlouhé době není hlavní hrdina žádný krasavec a kupodivu to příběhu nijak zvlášť neublížilo :)
Při čtení jsem nikam nechvátala,všechno plynulo tak nějak samo a bylo to krásné.
Thayera bych chvilkama občas profackovala,ale díky bohu se o to Gytha postarala po svém a myslím,že velmi dobře :)
Hannah Howell prostě umí psát příběhy,které mě pohladí po duši ♥ ♥

28.02.2021 5 z 5

Nešťastné slečny šťastné Nešťastné slečny šťastné Eileen Dreyer

Je to už dávno,kdy jsem měla tuto knihu v ruce a matně si i vzpomínám na příběh,nic wauu,ale ani to nebylo zase až tak špatné.U sester jsem se nasmála a byla spokojená s koncem,takže rozhodně palec nahoru.

21.02.2021 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Naprostá bomba,ale když už vím,jak příběh dál pokračuje,má pro mě tento první díl trochu hořkou pachuť kvůli kapitánovi.Musím přiznat autorce,že prostě umí,každá kniha je fantastická ♥

08.11.2020 5 z 5

Království snů Království snů Judith McNaught

Tento poklad má v mé knihovně své čestné místo a ráda se k němu vracím znova a znova.Naprostá dokonalost...ta chemie mezi Jennifer a Roycem.Jakmile knihu dočtu a vezmu jí okamžitě od začátku,abych se ujistila,že mi nic neuteklo,tak vím,že se jí nevzdám....Království snů je toho jasným důkazem :) ❤ ❤ ❤

06.11.2020 5 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Miluji Sylvestera Sebastiana Cynstera,Ďábla.Kniha mě vtáhla do děje už od prvních stránek a během večera jsem jí přečetla,pak pro jistotu ještě jednou(co kdyby mi něco uniklo?).Naprostá senzace :) Prostě se rozhodl a tak to bylo.Honorie byla pro Ďábla jako stvořená,dokonalá pohádka pro romantickou duši jako jsem já :)

06.11.2020 5 z 5

Ďábel z Vysočiny Ďábel z Vysočiny Hannah Howell

Já prostě miluji Sigimora,v každé knize,kde se objeví,mi zaplesá srdéčko radostí a tady měl dostatek prostoru,aby mě to donutilo znovu otevřít Dobyvatele z Vysočiny.Ale teď k hlavním hrdinům.Gybbon a Mora k sobě dokonale pasují a Hannah Howell předvedla,že příběhy z Vysočiny umí psát dokonale.Prostě úžasná pohádka :)

16.10.2020 5 z 5

Dívka ve věži Dívka ve věži Katherine Arden

Krásné pokračování Medvěda a Slavíka,knihu jsem četla jedním dechem,dovolím si sama za sebe říct,že tentokrát se mi zdál druhý díl mnohem lepší než první,obvykle to tak nemívám,ale tady určitě ano.Nádherné scény s Mrazíkem mě totálně odrovnaly.Samozřejmě jsem čekala trochu jiný konec,s malinkatou naivitou jsem doufala v něco jiného,ale ani tak mě příběh Vasilisi nezklamal,spíše naopak.Okouzlující ruské legendy jsem až doposud nevyhledávala a to byla chyba :)
Tajemství,magie a prostě všechno v této knize mě připoutalo do křesla a nedovolilo mi odpočinout,dokud jsem se nedostala až na stranu 359.Ocitla jsem se v krásném světě a nerada ho opouštěla.

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Obal jednoduchý a skoro všeříkající.Objednala jsem si knihu a nečetla na n žádné recenze,protože téma Kráska a Zvíře mě vždy fascinoval,bavil a trochu i překvapil.Teď čtu třeba Temné a osamělé prokletí,což je stejné téma a přitom něco úplně jiného.Na Lovu byl krásný popis přírody,pomalý a o to silnější vztah mezi hlavními hrdiny.Knihu jsem přečetla a hned putovala kamarádkám a až se mi vrátí,tak do ní půjdu znovu,protože Meagan Spooner ví,jak napsat poutavou,krásnou a čtivou knížku.Vřele doporučuji.

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř sto let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ale ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem.Tento příběh mě opravdu překvapil,protože až po přečtení jsem zjistila,že jsou i nějaké filmy a já se snažila o jejich shlédnutí,ale prostě to nešlo,knize se snad opravdu nic nevyrovná.

Stříbrný plamen Stříbrný plamen Hannah Howell

Já nevím,miluji Hannah Howell a zatím mě ani jedna její kniha nezklamala,ale tady jsem opravdu na vážkách,prostě mi příběh Sin moc nesedl :(