Ukrytá vášeň přehled

Ukrytá vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35525/ukryta-vasen-35525.jpg 4 125 125

Milostná historická romance. Krásná Gytha se v předvečer své svatby dozví šokující zprávu, že její snoubenec, dědic sídla Laiturn Manor, jehož sotva znala, je mrtev. Dívka se teď musí provdat za nového dědice, rytíře Thayera. Tento muž bojoval v mnoha bitvách a proslul jako Rudý ďábel. Z bitev si odnesl zjizvenou tvář a srdce mu zlomila nešťastná láska. Nemá zájem o manželství, avšak musí splnit slib daný nevlastnímu otci. A proto se s Gythou ožení. Její krása a nevinnost ho zaujmou. Dokáže však nevěsta odkrýt jeho nitro a najde tam ukrytou vášeň a lásku? ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Beauty and the Beast , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ukrytá vášeň. Přihlašte se a napište ho.

Ivusak7
27.10.2022 3 z 5

Čekala jsem asi něco víc. První půlka mě velmi bavila od té druhé jsem se už nudila a konec byl už natažený. Autorka má i lepší knížky..

katkaq
12.02.2022 3 z 5

Myslím, že hlavní hrdinka ukazuje přesně na to, že nám ženám nejde jen o atraktivní tvář muže. Přitažlivá pro nás může být i povaha či charisma. Autorka také lehce naznačuje, že i muž se může cítit nejistý i když je jeho přezdívka Rudý ďábel. Musím přiznat, že jsem si více užila první část knihy, hlavně tem konec mi už přišel jako zbytečné protahování, které příběhu nijak neprospělo.

Verunka4444
28.02.2021 5 z 5

Krásná kniha,miluji sice Vysočinu a divoké Skoty,ale Anglie také není k zahození.Po dlouhé době není hlavní hrdina žádný krasavec a kupodivu to příběhu nijak zvlášť neublížilo :)
Při čtení jsem nikam nechvátala,všechno plynulo tak nějak samo a bylo to krásné.
Thayera bych chvilkama občas profackovala,ale díky bohu se o to Gytha postarala po svém a myslím,že velmi dobře :)
Hannah Howell prostě umí psát příběhy,které mě pohladí po duši ♥ ♥

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ukrytá vášeň v seznamech

v Právě čtených3x