Stříbrný plamen

Stříbrný plamen
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41542/bmid_stribrny-plamen-OzT-41542.jpg 4 75 75

Sine Catriona Brodie žije už šest let myšlenkou na pomstu. Zrádní příbuzní ji připravili o dědictví. Nic ji neodradí od vytčeného cíle - ani Gamel Logan, vysoký, urostlý rytíř, jehož podmanivý pohled a vřelé objetí v ní probouzejí nepoznanou touhu. Gamel při prvním setkání s krásnou Sine s fialkovýma očima a vlasy jako měsíční světlo věděl, že dívka je jeho spřízněná duše. Sine trvá na tom, že patří jinému, ačkoli těžce odolává Gamelovu svádění. Rytíř Sine slíbí, že jí pomůže získat zpět pozemky a panství, ale větší bitva ho čeká se samotnou Sine. Musí jí pomoci, aby překonala minulost a přesvědčit ji, aby uvěřila v jeho lásku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Silver Flame , 1992

Verunka4444
09.10.2020 4 z 5

Já nevím,miluji Hannah Howell a zatím mě ani jedna její kniha nezklamala,ale tady jsem opravdu na vážkách,prostě mi příběh Sin moc nesedl :(

DUNIKO
10.10.2019 2 z 5

Tak to byl děs.Nelibilo se mi jak ji úskokem dostal poprvé do postele, jak umanuté dítě prostě ji chtěl a basta.Zbytečně upovídané a zdlouhavé.Howell má rozhodně lepší knížky.

havrmoni
04.10.2017 4 z 5

Četla jsem jí podruhé a líbila se mi víc než před tím. Souhlasím s komentem pode mnou. Navíc mi byl Farthing sympatičtější víc než hl.hrdina.

Edice
08.08.2016 5 z 5

Líbilo se mi, že v knize byli dvě hlavní mužské postavy a to Farthing a Gamel, bylo to zajímavé ač každý pro Sine Catrionu znamenal něco úplně jiného. Farthinga jsem si opravdu zamilovala. :)

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Docela slušná romantika, ale četla jsem hezčí.

lela25
24.04.2014 4 z 5

Kniha se dobře čte,ale zase až tak mě nenadchla.

Terinka1982
30.04.2012 4 z 5

Hlavní postava se jmenuje Sine Catriona Brodie:-) Příběh o pomstě za vraždu otce,nevlastní matky a ukradeném dědictví.