Veronika_mad Veronika_mad komentáře u knih

Červenka Červenka Jo Nesbø

Čtu celou sérii od začátku a tenhle díl už se četl o hodně lépe. Předchozí díly byly zdlouhavé, tohle není zas tak hrozné.

Švábi Švábi Jo Nesbø

Miluju kriminálky... Ale Jo Nesbo mi zatím nesedí. Tahle kniha byla strašně zdlouhavá. Půlku knihy se tam vlastně nic neděje.

04.10.2022 1 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Před několika lety jsem četla Sněhuláka, tak jsem si řekla, že si přečtu od začátku celou sérii. Bohužel zatím zklamání, ale dám to a třeba změním názor :)

04.10.2022 3 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Tuhle knížku jsem si vytáhla u maturity. Pamatuji si, že mě učitel u ústní musel přerušit, protože už byl na řadě další maturant :) A teď jsem se k ní vrátila a je stále čtivá a zajímavá. Je tam krásně napsané, jak nenápadně to vzniká :)

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Prostě knižní porno, kde neexistuje nechtěné těhotenství a pohlavní nemoci.

04.10.2022 2 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Nejdřív jsem viděla seriál, takže pro mě nebyl vrah překvapením. Ale knížka je skvělá. Nepřišla jsem na žádné velké rozdíly mezi seriálem a knihou.

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Doják...

Šelma Šelma Andrew Mayne

Zajímavá a napínavá kniha. Občas jsem měla husí kůži

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Vlastně jsem nenašla žádný rozdíl mezi filmem a knihou... Ale jako vždy je kniha lepší :)

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Spousta kamarádek dávala na instagram skleničku vína a tuhle knihu. Tak jsem podlehla a konečně si jí přečetla a musím říct, že Třeštíková mi prostě nevoní. Kniha je velmi zmatečná a špatně se mi četla. Bohužel...

04.10.2022 3 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Povinně zahrnout do povinné četby!

To To Stephen King

Je spousty knih, které mají 300-400 stran a zdá se mi, že je čtu věčnost. Tohle je asi moje nejdelší kniha, kterou jsem přečetla a to čtení tak rychle uteklo, že určitě budu číst znovu. Jedna z mých TOP knih :)

Osvícení Osvícení Stephen King

Jako u 99% případů se mi potvrdilo, že kniha je lepší než film. Kniha je napínavá a snadno se čte. Akorát to usínání po čtení je horší :)

Misery Misery Stephen King

Prostě King :)

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Velmi zajímavá kniha. Rozhodně by měla patřit do povinné četby, aby mladí lépe pochopili.

Babička Babička Božena Němcová

Je to klasika, to chápu, ale pro mě bohužel velmi nudná kniha. Dočetla jsem jenom proto, abych neřekla, že jsem takovou klasiku nedočetla :-D

29.08.2022 1 z 5