VerčaSvozi VerčaSvozi komentáře u knih

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Knížka se mi líbila, přečetla jsem si ji na doporučení, a taky ji doporučuju :)

Kruté Kruté Sara Shepard

Jo, knížka byla dobrá, napínavá, líbilo se mi že se holky daly dohromady :3

08.11.2014 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Kniha je to dobrá, ale Hvězdy jsou prostě Hvězdy :)

23.09.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Super knížka! :)

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Rezistence se mi velmi líbila.. Já jsem Povstaleckou trilogii začala jsem číst až po tom, co jsem viděla film, tak mě první díl moc nebavil, protože jsem věděla co příjde.. V tomhle byla tedy Rezistence lepší :) Doporučuju!

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Ze začátku jsem knihu naprosto nechápala, ale pak mě chytla a jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Doporučuju pokud máte rádi sci-fi :D

Reset Reset Amy Tintera

Knížku jsem si přečetla na doporučení kamarádek, a musím říct, že se mi líbila. Ze začátku to bylo trošku nudné, ale pak se mi hodně líbili ty romantické scény. Callum byl určitě nejlepší postava celé knížky. Já bych tomu sice dala jiný konec, ale celkový dojem je dobrý :)

13.07.2014 5 z 5

Perníková panenka Perníková panenka Rachel Cohn

Knížku jsem si v knihovně vzala kvůli druhého dílu, a je tahle knížka je hlavně na odvázání a zasmátí :D

13.07.2014 4 z 5

Cesta časem Cesta časem Moony Witcher (p)

Přečetla jsem si první díl, ten mě docela bavil a tak jsem se rozhodla, že si přečtu i druhý.. Nebyla jsem schopná to dočíst do konce, hrozně mi vadilo, jak tam mluvily o kočičích srdcích atd.. přišlo mi to takové nechutné.. ale pro někoho se silnějším žaludkem klidně.

02.06.2014 1 z 5

Anděl Vicky Anděl Vicky Jacqueline Wilson

Jacqueline Wilson mám jako spisovatelku hodně ráda.. Přečetla jsem většinu jejich knih a tahle je jedna z nejoblíbenějších. Krásný, dojemný a hezky čtiví příběh :)

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Zajímavý nápad, knížka se dobře četla, doporučuju! :)

Roztomilá malá tajemství Roztomilá malá tajemství Sara Shepard

Zajímavá kniha, jediné co mi vadilo, bylo to, že knížka není psaná v první osobě

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knížka byla fajn, jedna z nejlepších co jsem četla. Doporučuju.
Ale musím souhlasit s některými komentáři.. V některých případech byly scény až přehnaně vtipné nebo hlavní postavy mluvily moc odborně. Těším se na film ať ho můžu porovnat s knížkou.