Ver1982 Ver1982 komentáře u knih

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Někdy méně je více. Tento příběh byl zbytečně přehnaný.

22.03.2023 2 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Kniha mě mile překvapila. Ač nerada, ale strhávám jednu hvězdu za konec a budu doufat, že konec další knihy, kterou si určitě přečtu, bude jiný.

19.02.2022 4 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Zpočátku mi to připomínalo knihy od Stanislava Rudolfa, které jsem kdysi dávno četla a momentálně už jsem na ně stará, takže jsem se trochu nudila. Ale po přečtení hodnotím maximálním počtem. Hezké, nenáročné, oddechové čtení. Těším se na další knihy :)

28.10.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tak moc jsem se na novou knihu p. Mornštajnové těšila, tolik jsem očekávala a jak moc jsem zklamaná. Bohužel mě kniha kromě úzkosti nepřinesla vůbec nic. Musela jsem se nutit číst a těšila se až ji budu mít “konečně” přečtenou. Toto nebyl šálek mé kavy. Každopádně mě to vůbec neodradilo a těším se na další knihu, protože všechny předchozí knihy prostě miluju.

15.05.2021 3 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Opět skvělé čtení. Markéto, vy mě fakt bavíte :) Hned jdu číst další.

08.05.2021 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Tak to bylo opravdu krásné čtení. Ačkoliv jsem byla po první kapitole skeptická, neboť slova typu - zakletejch, nejčastějc, brejle, přemejšlela, zejtra a spol. mi rvou oči i uši. Milada to naštěstí zachránila :D Už si běžím pro další knihu od Markéty :)

23.02.2021 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Opět se ukázalo, že mé detektivní schopnosti jsou mizivé. Mně se knížka líbila. Takové pohodové čtení.

19.02.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Když pominu pár nelogických věcí, které v knize jsou, tak to nebylo špatné. Velká podobnost hlavní postavy s postavami z jiných detektivních thrillerů.

03.02.2021 4 z 5

Anonymita Anonymita Arno Strobel

Za mě teda super čtení. Pachatel byl celkem jasný už asi od půlky, nejspíš díky podobnosti s jinou knihou, ale napětí nechybělo ani tak.

08.01.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Kdyby to nenapsala tato autorka, tak nejspíš po takové depresivní knížce v této depresivní době nesáhnu. Knihu jsem ale nemohla odložit, neboť ve mě stále byla jiskřička naděje... Příběh silný a knížka čtivá, ale budu ráda, když další kniha od B. A. Paris, na kterou se už teď těším, bude více psychothrillerem jako její předchozí knihy než dramatem.

19.12.2020 5 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Hvězda dolů za ty zbytečně dlouhé a nudné pasáže. A další za pro mě už moc překombinovaný konec. Ne nadarmo se říká, někdy méně je více. Moje první kniha od autora, ale moc mě teda nezaujala. Taková typická kriminálka LA, Las Vegas a pod.

14.12.2020 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Dlouho jsem tuto knihu odkládala, vůbec se mi do ni nechtělo a prvních 30% knihy mě utvrzovalo v tom, že jsem ji měla nechat odloženou... Pak ale nastal nečekaný zvrat :) Není to kniha na 5*, ale pak už se mi dobře četla. Přidávám hvězdu za konec, který jsem nečekala a za krátké kapitoly.

16.11.2020 4 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Je mi to až blbé tady psát, neboť má tato kniha vysoké hodnocení, ale mě nebavila. Knihu jsem v půlce odložila a zkusím se k ní vrátit někdy později.

13.11.2020 2 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Ještě lepší než dva předchozí díly, které byly také super. Klevisová tímto dílem dohnala mou dosud naší nejoblíbenější autorku Váňovou. :)

01.11.2020 5 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Za mě je tato kniha nejlepší dílo této autorky. Velmi napínavá, čtivá, nedalo se od ní odtrhnout. Prostě super!

14.10.2020 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Tento díl mi moc nesedl. Asi tím drogovým prostředím a brutalitou. Vzhledem k tomu, že jsem dřív četla díl, který následuje, už od půlky jsem věděla, co bude následovat, takže jsem se svou chybou připravila o napětí. Doporučuji číst díly postupně.

10.10.2020 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Mě se kniha líbila a asi poprvé v životě se mi podařilo odhadnout vraha už v půlce knihy :)

24.09.2020 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Skvělá! Angela prostě umí. :)

04.09.2020 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Je to má čtvrtá kniha od Bryndzy a všechny jsou si hodně podobné. Další díly si určitě přečtu, ale tím, jak jsou si podobné ztrácí pro mé to napětí, které mám na thrillerech ráda, neboť je brzy zřejmé, jak to vše dopadne.

15.08.2020 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Skvělé čtení od první stránky až po tu poslední. Jen ten otevřený konec a poměrně nereálné schopnosti hlavních hrdinů. Ale když pominu toto, tak kniha je super.

10.08.2020 5 z 5