Vendyorit Vendyorit komentáře u knih

Co když žádné zítra nebude? Co když žádné zítra nebude? Dagmar Digma Čechová

Čtivá kniha s bohužel kýčovitým koncem, avšak za účelem relaxace je určitě vhodným čtením. :)

23.04.2024 4 z 5

Najděte si svého marťana Najděte si svého marťana Marek Herman

Spousta zajímavých informací. Ale určitě to není čtení na "jeden zátah". :-) Spousta informací se zde opakuje, ale dejme tomu... Opakování je matka moudrosti, jak se říká. :-)

06.03.2023 4 z 5

Bokovka Bokovka Barbora Vajsejtlová

Povedené. Autorka by mohla napsat pokračování. :) A měla by to být povinná četba pro všechny nevěrníky. :)))

08.12.2022 5 z 5

Deník holky z lékárny Deník holky z lékárny Martina Lachnittová

Parádní oddechovka. Navíc se člověk nestačí divit, co vše si lékárníci od lidí vyslechnou. :) Vše je podáno s lehkým humorem. Výborně se čte.

01.06.2022 5 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Hlavni postavy (Hazel a postupne i Josh) mi byly velmi sympaticke. Proste takova prijemna “sladarna”, kde vime, jak to dopadne. :-)

30.03.2022 5 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Konec byl předvídatelný. Kniha se četla moc dobře. Na odreagování ideální. Nic hlubšího v ní ale nelze hledat. Dávám 4 *.

18.03.2022 4 z 5

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Úžasná knížka. Takové pohlazení na duši. :)

14.04.2021 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

A já si naopak myslím, že tato kniha byla lepší než Prvok, do erotikonu ještě kousek měla, ale četla se parádně, nejvíce mě bavily příběhy Markéty a Berta. Těm jsem hodně fandila. :-) Malém bych zapomněla, že prvními 30 stranami jsem se těžce prokousávala a myslela jsem, že už knihu nedočtu, pak ale vyprávění dostalo lepší tempo a už se četlo samo. :-)

20.03.2021 5 z 5

Teď to trochu štípne Teď to trochu štípne Anna Tarneke

Autorka čtivě a s lehkostí zpracovala všední i kuriózní příhody z pohotovosti, které popsala v kratičkých příbězích tematicky seřazených do jednotlivých kapitol. Doporučuji k přečtení.

19.10.2020 5 z 5

Nesejdeš z cesty Nesejdeš z cesty Dagmar Digma Čechová

Opravdu čtivé. Celý děj se odehraje během třídenního rozhovoru plného retrospektivy hlavní hrdinky. Konec opět trošku jako z červené knihovny, ale s tím už jsem u autorky počítala. Je to skvělá oddechovka. Určitě je vhodné zamýšlet se nad tím, jak nám naše myšlenky ovlivňují náš život.

14.05.2024 5 z 5

Dort pro Fiškuse Dort pro Fiškuse Sven Nordqvist

Jak měl Fiškus pifku na kohouta Jak měl Fiškus pifku na kohouta Sven Nordqvist

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Co mi vadilo už od začátku knihy, je jistá vulgarita, vlastně ani nevím, jak to popsat. Některé vyjadřovací způsoby hrdinů v příbězích mi připadaly spíše oplzlé až trapné, přičemž konverzace protějšků a popisky jejich erotického jiskření působily dosti lacině. Kupříkladu v každém příběhu žena, která se potkává s tím "pravým", jej po úvodním seznámení se s ním nazývá kreténem, postupně jej však začne vnímat jako "pana dokonalého". Ty příběhy jsou tímto tak trochu všechny "na jedno brdo". U každé ihned víte, jak to dopadne. Popravdě jsem od knihy čekala mnohem více.

02.12.2021 3 z 5

Nejkrásnější dárek Nejkrásnější dárek * antologie

Za mě skvělé čtení v adventním čase.

29.11.2023 5 z 5

Má mě ráda, nemá mě ráda Má mě ráda, nemá mě ráda * antologie

Mě tyhle antologie povídek českých autorů nesmírně baví, přestože většinu povídek časem zapomenu. Vždy se tímto čtením skvěle odreaguji.

29.11.2023 4 z 5

Kocour Fiškus a vánoční skřítek Kocour Fiškus a vánoční skřítek Sven Nordqvist

Ledové střepy Ledové střepy Lenka Chalupová

Silný příběh. Konec byl pro mě dost šokující.

23.01.2023 5 z 5

Modrý, žlutý a červený vláček Modrý, žlutý a červený vláček Hayden McAllister

Prekrasne ilustrace i texty. Syna (2roky) velmi bavi.

30.12.2022 5 z 5

Moje nejmilejší pohádky Moje nejmilejší pohádky Nathalie Monnin

Ilustrace nadherne, ale text bohuzel otresny. Takova skoda. :(

29.12.2022 1 z 5

Vůbec o nic nejde Vůbec o nic nejde Barbora Vajsejtlová

Moc fajn povídky. Sice si člověk na děj většiny z nich po čas asi nevzpomene, ale jako oddechové čtení jsou parádní. U některých je i povedená pointa.

20.11.2022 4 z 5