Varjohukka Varjohukka komentáře u knih

Moudré sovy - Omalovánky pro dospělé Moudré sovy - Omalovánky pro dospělé neznámý - neuveden

Pro milovníky soviček a malování ideální dárek :)

12.05.2020 4 z 5

Hvězdný prach - Omalovánky pro dospělé Hvězdný prach - Omalovánky pro dospělé neznámý - neuveden

Omalovánky pro dospělé nejen s hvězdnou tématikou.

12.05.2020 4 z 5

Antistresové omalovánky a další zábavné aktivity 4 v 1 Antistresové omalovánky a další zábavné aktivity 4 v 1 kolektiv autorů

Nejen omalovánky, ale i spojovačky, hledaní rozdílů a malování podle čísel. Zabaví na dlouhou dobu.

11.05.2020 4 z 5

Kouzelné omalovánky pro vaši harmonii Kouzelné omalovánky pro vaši harmonii neznámý - neuveden

Zajímavé obrázky se spoustou maličkatých detailů k vybarvení.

11.05.2020 3 z 5

Relaxační malování Relaxační malování neznámý - neuveden

Zajímavé obrázky k vybarvení, některé s detaily ve zlaté barvě.

11.05.2020 3 z 5

Pod hladinou moře Pod hladinou moře Anastasia Catris

Krásné obrázky podmořského světa k vybarvení.

11.05.2020 5 z 5

Ptačí svět Ptačí svět Anastasia Catris

Nádherné obrázky všelijakých ptáčků k vymalování.

11.05.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Autorka se nijak netají tím, že Stephen King je jejím velkým vzorem a jak v Kříďákovi, tak i v této knize je to znát. Kdo má načteno dílo mistra hororu, tak ihned pozná, která kniha byla inspirací pro tajemstvím opředenou Jámu.
Já jsem si při čtení vzpomněla ještě na jednu knihu, která má podobné téma, a tou je Hra na smrt od Davida Almonda.
Ačkoli příběh není úplně originální, nemohla jsem se od něj odtrhnout a čtení jsem si dokonale užila. Byl to přesně můj šálek čaje, takže nemůžu jinak než dát plný počet.

10.05.2020 5 z 5

Ledové království - Olafova práce - Vybarvuj, čti si, nalepuj Ledové království - Olafova práce - Vybarvuj, čti si, nalepuj Walt Disney

Dcerka (3) je nadšená, protože Olafa a Elzu s Annou miluje, já ale měla trošku jinou představu. Příběh je sice krátký, ale vtipný, protože Olaf je tak trošku popleta. Na vybarvení je tam ale pouze 6 postaviček, které následně můžete přelepit samolepkami. (Když si nalepíte samolepky jako první, tak už nemáte co vybarvovat.)

04.05.2020 4 z 5

Domeček plný koleček Domeček plný koleček Radek Malý

Velká nostalgie! Jako malá jsem si ji vždy prohlížela v čekárně u dětské lékařky, fascinovaly mě ty vykrojená kolečka a hodiny :)

03.05.2020 5 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

Ne úplně klasický King, ale četlo se to moc dobře.

01.05.2020 4 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Tak 3,5*
Možná byla chyba číst to hned po knize Duch domu Ashburnů, nějak jsem se pořád nemohla začíst, některé postavy mě vytáčely a ani příběh celkově mě tentokrát tolik neuchvátil. Konec se mi ale líbil.

22.04.2020 4 z 5

Lidské tělo Lidské tělo Carron Brown

Dcerku (3r) kniha moc baví, hlavně když může prosvítit stránky baterkou, aby mohla vidět, co je uvnitř těla. Je to velmi dobrý nápad!

14.04.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Tenhle typ hororů je přesně můj šálek čaje, takže nemůžu jinak než dát plný počet.

01.04.2020 5 z 5

Charlie a já Charlie a já Mark Lowery

Od autora jsem četla vše, co dosud vyšlo v češtině a těšila jsem se opět na záchvaty smíchu, které mám s jeho knihami spojené. Tentokrát se nekonaly, ale i přesto se mi příběh dvou zvláštních bratrů docela líbil, četl se v podstatě sám a stránky příjemně ubíhaly. Pak ale přišel konec a ten dal knize naprosto jiný rozměr!

03.03.2020 5 z 5

Dávej pozor Dávej pozor P. K. Hallinan

Leporelo pro mladší děti s nádhernými ilustracemi. Verše dcerku moc nezaujaly, ale bavilo ji, když jsme si vymýšlely svoje vlastní příběhy podle obrázků.

Chovej se laskavě Chovej se laskavě P. K. Hallinan

Pomáhej ostatním Pomáhej ostatním P. K. Hallinan

Jíme zdravě s Fitrecepty II. Jíme zdravě s Fitrecepty II. kolektiv autorů

Opět spousta zajímavých receptů, některé určitě brzo vyzkouším.

16.02.2020 4 z 5

Co se děje v přírodě Co se děje v přírodě Anne Suess

Stylem kniha trochu připomíná sérii Jaro, Léto, Podzim, Zima a Noc. Jsou zde krásné ilustrace se zvířátky, která lze potkat na okraji polí, v lese, u rybníka nebo v noci. Naštěstí jsou tu všechna zvířata přesně pojmenovaná, protože u některých bych si nebyla úplně jistá správným názvem.

15.02.2020 5 z 5