VAnna VAnna komentáře u knih

Co má pes na mysli - Jak pochopit psí uvažování Co má pes na mysli - Jak pochopit psí uvažování Stanley Coren

Knížka je hezky zpracovaná, je tam spousta zajímavých informací a rad. Ale některé části mě nebavily, protože byly dlouze rozebírány.

02.05.2019 3 z 5

Padesát stínů Evy Padesát stínů Evy Rossella Calabró

Víc se mi líbila kniha Padesát stínů Adama, ale taky jsem se u této knihy zasmála. :D

24.02.2019 3 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Mně osobně se kniha moc líbí, četla se rychle a je to něco jiného, než vyplodili ostatní YTbeři. :)

12.02.2019 5 z 5

Psí domov Psí domov W. Bruce Cameron

Opravdu skvělá kniha, dostala jsem ji od kamaráda k Vánocům a musím říct, že vybral opravdu dobře. Na konci jsem se neubránila slzám... Rozhodně se chystám jít do kina na film, ale koukala jsem na trailer a viděla, že se některé scény rozcházejí s knížkou.

11.02.2019 5 z 5

Rudý měsíc Rudý měsíc Erin Hunter

Jako obvykle skvělé, těším se na další díl. :D

09.02.2019 5 z 5

Ve stínech Ve stínech Erin Hunter

Další skvělé pokračování série Zákon smečky. :)

09.02.2019 5 z 5

Já, Jůtuber Já, Jůtuber Tereza Hodanová

Příběh celkem ušel, ale část s JůTuberama mě nebavila.

24.07.2018 3 z 5

Četnický pes Alto Četnický pes Alto Michal Dlouhý

Tato kniha mě moc bavila. Dobře se čte. :)

18.07.2018 5 z 5

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

Kniha je napsaná poutavým způsobem.

06.04.2018 5 z 5

Přízraky noci Přízraky noci Erin Hunter

Super série. :)

20.03.2018 5 z 5

Trnitá cesta Trnitá cesta Erin Hunter

Další skvělý díl. :D

23.01.2018 5 z 5

Nie som básnik Nie som básnik Peter Expl0ited Altof

Vůbec jsem od něj něco takového nečekala, ale moc se mi kniha líbí. :D

15.01.2018 5 z 5

Temnota padá Temnota padá Erin Hunter

Tato série mě baví. :)

09.01.2018 5 z 5

Den, kdy se potkali Den, kdy se potkali Petr Hugo Šlik

Kniha se mi líbí, měla jsem jí přečtenou za den, jen konec mě trochu zklamal...

27.09.2017 4 z 5

Zoufalství Zoufalství Lisa Jane Smith

O něco lepší než předešlé díly, v tomto se alespoň něco děje.
Jen je všechno tak zdlouhavé...

28.05.2024 3 z 5

Před půlnocí Před půlnocí Lisa Jane Smith

Rozporuplné pocity... Na jednu stranu mi příběh připadá víc a víc chaotický, občas něco nedává smysl. Na druhou stranu mě tento díl bavil víc než některé předešlé, a to možná právě kvůli tomu chaosu - protože se alespoň něco děje.

24.03.2024 3 z 5

Nepohodlní filozofové Nepohodlní filozofové Vladimír Liška

Za mě povedená kniha, vypráví život 20 filozofů, jejich dílo a dopad na společnost - pro mě dostačující. Občas jsou v knize nudnější pasáže.

03.02.2024 3 z 5

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

Tento díl byl jeden z těch slabších, je to v podstatě to samé jako v tom předchozím.

18.10.2022 3 z 5

Velká kniha rad první pomoci pro psy Velká kniha rad první pomoci pro psy Harvey Carruthers

Tato kniha je skvělá příručka, jak reagovat v běžných i akutních situacích. Je velmi přehledná a dobře zpracovaná, také doplněna o spoustu názorných obrázků.

11.05.2022 5 z 5

Mies van der Rohe - Vila Tugendhat v Brně Mies van der Rohe - Vila Tugendhat v Brně Petr Pelčák

Tato kniha je spíše odborného charakteru, ale líbila se mi. Dokážu si lépe představit, jak vila vypadá.

07.11.2021 4 z 5