Velká kniha rad první pomoci pro psy

Velká kniha rad první pomoci pro psy https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/132659/velka-kniha-rad-prvni-pomoci-pro-psy-132659.jpg 5 6 3

šipka šipka jediné knihkupectví, které opravdu potřebujete Dostupnost je stanovena dynamicky mimo jiné i na základě aktuálního času a konkrétního titulu. Naši dodavatelé jsou dostatečně spolehliví, proto je uvedená dostupnost ve více než 96% případů v souladu se skutečností. bonusový systém Bonusový program: pravidla, katalog výdejní místo Výdejny: Ostrava, Brno, Praha 2, Plzeň, ČB, Třebíč Velká kniha rad první pomoci pro psy - Carruthers, Harvey - Knihy.ABZ.cz Zvolená kategorie: / Internetové knihkupectví / Naučná literatura / Zdraví / První pomoc Titul je zařazen v kategoriích: Psi První pomoc Péče o zvířata Příručky Třídění dle formy Chovatelství Zdraví Hobby Naučná a odborná literatura Nakladatelství Víkend Titul odesíláme do 3 pracovních dnů. doporučená cena: 449 Kč naše sleva: 18 % naše cena s DPH: 368 Kč ks » vložit do košíku Velká kniha rad první pomoci pro psy Velká kniha rad první pomoci pro psy Loading zoom hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0% 0 hodnocení hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0% 0 recenzí hodnoceni - 0.25%hodnoceni - 0.25%hodnoceni - 0.25%hodnoceni - 0.25%hodnoceni - 0.25% počet hodnocení hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0% celkové hodnocení 0 hodnocení + 0 recenzí vložit recenzi jen ohodnotit Sdílet knihu: Kniha: Velká kniha rad první pomoci pro psy Autor: Carruthers, Harvey Kniha je praktickým průvodcem v rizikových situacích, do nichž se mohou dostat chovatelé psů. Je rádcem i v preventivní veterinární péči. Autor oslovuje laiky, jimž nabízí srozumitelné rady, jak ... Dostupnost: odesíláme do 3 pracovních dnů Nakladatelství: » Víkend Rok vydání: 2012 Počet stran: 303 Rozměr: 225 x 168 mm Úprava: barev. ilustrace Název originálu: Gundog veterinary Bible Spolupracovali: z anglického originálu ... přeložila Barbora Doškářová a Michal Kyllar Vazba: Vázaný ISBN: 978-80-7433-052-0 EAN: 9788074330520 Předmětná hesla Psi První pomoc Péče o zvířata Popis Kniha je praktickým průvodcem v rizikových situacích, do nichž se mohou dostat chovatelé psů. Je rádcem i v preventivní veterinární péči. Autor oslovuje laiky, jimž nabízí srozumitelné rady, jak nejlépe poskytnout první pomoc psům a řešit krizové situace. Srozumitelné rady doprovázejí fotografie, jež zachycují více než 180 možných rizikových situací u psů včetně těžkého krvácení, zlomenin nohou, hadího uštknutí nebo požití jedovaté rostliny. Zkušený veterinární lékař učí majitele psů, jak se dá při první pomoci improvizovat i bez odborných nebo specializovaných nástrojů, a předkládá nejmodernější veterinární názory a postoje i jejich uvádění do praxe. Tato příručka je naprosto nezbytná pro všechny chovatele psů, neboť jejich čtyřnohým kamarádům může zachránit život.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Víkend

Gundog veterinary Bible , 2012

nikca1994
20.02.2024 5 z 5

Tato kniha je velmi užitečná pro ty co mají rádi své psy. Neměla by chybět nikde tam kde žije pes ať už je na zahradě nebo doma. Kniha je velmi užitečná pro první pomoc při zranění psa. Jsou tam velmi užitečné rady jak jim poskytnout první pomoc při různých situacích než by jste se s ním dostali na veterinu a nebo veterinář k vám a též tam jsou i obrázky jak vypadají zranění a nemoci u psů.

VAnna
11.05.2022 5 z 5

Tato kniha je skvělá příručka, jak reagovat v běžných i akutních situacích. Je velmi přehledná a dobře zpracovaná, také doplněna o spoustu názorných obrázků.

ElikaBendova
20.01.2018 5 z 5

Uvnitř je obsažené snad úplně všechno. Už si nemusíte pořizovat nic jiného. Je doplněná velkým množstvím fotek a obrázků, které jsou reálné. Každý článek ke konkrétnímu problému je stručný, jasný a výstižný. Za mě určitě by neměla tahle kniha chybět v domácnosti, kde je pes. Obsahuje všechno přes běžné zlomeniny, popálenin, střelné rány, vnitřní krvácení, uštknutí hadem až po otravu atd.

Autorovy knížky

2012  100%Velká kniha rad první pomoci pro psy