uzivatel83509 uzivatel83509 komentáře u knih

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Hezké oddechové počtení - bavila jsem se, jak se ti dva navzájem popichují a nakonec vždy podlehnou touze.. sexuální scény na různých místech byly opravdu hezky napsané. Sprostější výrazy mi nevadily, do příběhu to, podle mě, "sedlo" :-)

04.09.2023 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

(SPOILER) Knížku mi doporučila kamarádka a jsem za to moc ráda. Štítek "pro děti" je špatný, nepatří dětem!
Příběh byl skvěle vymyšlený a vtipně, velice poutavě napsaný. Musím opravdu pochválit skvělé vykreslení postav.
Chudá dívka vytrhnutá ze svého prostředí a zasazena do prostředí luxusu bohaté rodiny a nucena žít mezi pěti problematickými, přitažlivými kluky.. každý z nich má své problémy a své kostlivce ve skříni.. příběh má rychlý spád a nejde se od čtení doslova odtrhnout.. Ella to neměla lehké a když přišla mezi Royalovi, měla to doslova těžké - nejen v domě, ale i ve škole... líbilo se mi, jak si se všemi překážkami poradila a nakonec si přeci jen získala "své místo"..
Co mi na tom nesedělo - vážně by normální člověk vzal 17ti letou holku a doslova ji předhodil svým 5ti problematickým a nadrženým synům, kteří se netají tím, že ji nenávidí? - no, asi bych z toho tak klidná, jako Callum, nebyla...
Konec knihy, no teda SPOILER Reed za ní mohl alespoň vyběhnout, ale ta jeho ne-reakce mě doslova vytočila.. co jsem četla začátek druhého dílu, který navazuje úplně tam, kde tento díl skončil tak Ella si stihla hezky sbalit věci, projít velký dům, odemknout, vyjít ze dveří až ke svému autu, nastartovat, odjet a ten pitomec se teprve vzpamatoval a teprve za ní běžel a ejhle, co nečekal, už byla dávno za horama

06.09.2023 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Kniha se ke mě dostala díky komentáři jedné mé oblíbené uživatelky Jita160 - děkuji za to :-)
Příběh Indigo a Alexe mě doslova pohltil. Bohatý, znuděný a zlomený rocker, který se utápí v chlastu a drogách a ženský jsou pro něj jen příjemná schránka na penis.. tedy, kromě jedné... Fallon, která zasáhla jeho srdce a rozbila ho. Alex má za sebou celý tým svých "placených" lidí, který se snaží ho vytáhnout ze dna.. i za cenu toho, že je bude později nenávidět.. nastaví pravidla a najmou "chůvu"... Indigo, je nezkušená a má svých problémů dost, ale potřebuje peníze a potřebuje je tak moc, že je ochotná vyrazit s "tímto" Alexem na turné a hlídat ho... žádný alkohol, žádné drogy, žádné skandály... :-) jenže...
Strašně hezký a peprný příběh o člověku, který potřebuje "zachránit" a o ženě, která do poslední chvíle neztrácí naději...
Moc jsem si čtení tohoto příběhu užila! Předávání ceny na konci a Alexova řeč mi doslova vehnala slzy do očí!

13.02.2024 5 z 5

Naše vina Naše vina Mercedes Ron

(SPOILER) První díl téhle série byl výborný, druhý mě už moc nebavil a tak jsem měla obavu z třetího dílu. Tento třetí díl byl ale dobrý :-) Nick nemohl Noah odpustit nevěru (což chápu) a tak ji neustále odmítal, ale ve skutečnosti se od ní nemohl jen tak odpoutat... jako dva magnety, které se neustále odpuzují a přitahují zároveň... divím se, že Nickovi trvalo tak dlouho, než přišel na to, že ji stejně miluje. Noah se teda hodně snažila získat ho zpět... přehlédnu pár nedostatků co se týče informací po porodu (jak už tu bylo zmíněno) a přeskočím na nečekanou návštěvu v domě - ta byla tedy akční :-) Konec se mi líbil, že příběh úplně nekončil jen klasicky svatbou, ale bylo to trošku více rozvedené :-)

02.12.2023 5 z 5

Tajná láska Tajná láska Lenka Lanczová

Tato knížka je jedna z mých TOP knížek... poprvé jsem ji četla jako náctiletá a i po několika letech se k ní ráda vracím :-)

19.04.2023 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Páni! Už při čtení, kdy jsem nebyla ještě ani v polovině příběhu, jsem věděla, že dám plný počet hvězd + velice kladné hodnocení :-)
Kniha se opravdu hodně povedla - napínavý a obsáhlý děj, který mě nutil číst dál a dál. Postavy byly dobře promyšlené - i se svými životními osudy, což bylo super! Hlavní postava Joe byl sympaťák - kolikrát jsem si říkala: Kolik že mu je let?? :-) Carla mi bylo líto..
Knihu určitě doporučuji - za mě parádní příběh!

15.11.2023 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

(SPOILER) Třetí díl jsem četla, stejně jako ty předešlé, jedním dechem.
SPOILER: Na jednu stranu jsem chápala, že si Steve hrál na skvělého otce, který má starost o svou dceru, ale na druhou stranu mě všemi těmi zákazy a omezováním, dost štval a neměla jsem ho v lásce... Kdo zabil Brook? - měla jsem 3 podezřelé a trefila se - dokonce jsem si myslela, že to tak nějak bylo a ta osoba mě napadla jako první.. testy otcovství Broočina dítěte - pro mě překvapení! A ten konec, wau, nemohla jsem jít ani spát, jak to bylo napínavé... tohle tedy zrovna odpočinkové čtení nebylo, moje nervy :-)

09.09.2023 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

(SPOILER) Skvělý druhý díl! Naprosto boží čtení...
SPOILER: Líbilo se mi, jak se Reed snažil, aby mu Ella odpustila... Easton je docela psychicky v prdeli a má k Elle vytvořený hluboký vztah, doufám, že z toho nebude v dalších knížkách nějaký "problém".. Že by Jordan konečně dostala za vyučenou? :-) Líbí se mi, jak jeden člen rodiny chrání toho druhého a naopak! Dokonce mi začíná být sympatický i Callum, jak se zachoval ke konci knížky a postavil se za Reeda a Ellu :-)
Konec knihy, wau, Brooke je ze hry, ale kdo to?? Začnu hned další díl, zajímá mě, jak dopadly testy otcovství... pokud by byl otec Royal, kterého z bratrů Brooke stihla polapit do svých sítí? - nevěřím, že to dítě bylo Reeda...

07.09.2023 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

No... co k tomu napsat... "lechtivá literatura" :D

... byla tak vzrušující, že se nedokázal udržet a semeno vystříklo z jeho pyje na její ruce a obličej...."Přesně to jsem tu obludu viděla dělat včera ráno. Stříká to tak i uvnitř Lucy?"

31.05.2023 3 z 5

Divoká srdce Divoká srdce Shannon Drake (p)

Kniha se mi velice dobře četla, byť mám od autorky raději knihy zasazené do jiného období a nejlépe z okolí Skotska.
Líbilo se mi napětí a jiskření mezi hlavními hrdiny. Celá ta Annina "banda lidí ze salónu" byla moc fajn.. bylo hezké, že Anna měla kolem sebe zeď z dobrých přátel a šla si tvrdě za svým cílem... stejně jako Ian, který tomu vždy dodával šmrnc :-) dost jsem se bavila, hezké čtení!

05.02.2024 5 z 5

Hrana pokušení Hrana pokušení Eve Berlin

Tuto knihu jsem schválně četla trošku s odstupem času od čtení předešlých dvou dílů... ANO, je to pořád dokola.. příběh byl hezký a vzrušující, ale ke konci jsem se už docela nutila do čtení, abych to vůbec dočetla, proto plný počet hvězd tentokrát nedám...

08.01.2024 4 z 5

Má noc je tvůj den Má noc je tvůj den Melanie Rose

Příběh byl určitě zajímavý a stojí za přečtení.
I když se děj dal snadno předvídat dopředu, kniha mě hodně bavila..

19.11.2023 5 z 5

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

(SPOILER) Krásný příběh!
Jediné, co musím vytknout, je nesmyslné zatvrzelé chování Raina vůči Alyx.. kolikrát jsem měla chuť ho něčím pořádně tvrdým přetáhnout po hlavě, aby se vzpamatoval.. postupem čtení mi Rain přestával být sympatický tak, jako na začátku příběhu... je sice hezké, že ji jel zachránit z hranice, kde by uhořela, ale... to vážně byl až tak moc tvrdohlavý, že se vždy tak lehce vzdal nejen své lásky, ale pak i svého jediného dítěte, které ho vyloženě nezajímalo?
Jiné díly z téhle série jsem nečetla, ale dost mě láká příběh Milese a Elizabeth :-)

11.11.2023 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Nejprve jsem viděla film, který se mi líbil a tak jsem sáhla i po knize... bylo to hezké čtení, příběh hned vtáhne do děje a velice dobře se čte - nemohla jsem se od toho odtrhnout asi jako od After - někde jsem četla komentář, že jde o "Španělské After" a bylo to tak.. Konec byl dobrý, ale víc se mi líbilo to filmové zakončení :-) Hezké čtení pro mladé, jen mám obavu, zda i druhý díl, bude mít co nabídnout...

29.08.2023 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Do příběhu jsem se velice rychle začetla, i když mi ze začátku ten kluk nebyl zrovna moc sympatický. Páni, to, co ho v životě potkalo, by asi zlomilo každého kluka... jsem ráda, že příběh dobře dopadl, každý potřebuje lásku... za mě super kniha!

02.06.2023 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Autora moc nemusím, ale tato kniha se mi líbila :-)

30.05.2023 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Moc hezky napsaná kniha, která se čte téměř sama. Jediné, co mi na příběhu vadilo, byly ty krkolomné jména, jinak nic :-) krásná romantika pro mladé!

10.04.2024 5 z 5

Květy na vodě Květy na vodě Kathleen E. Woodiwiss

(SPOILER) Příběh Shemaine a Gage byl velice krásně napsaný, byť mě začátek knihy s trestanci moc nebavil. Obě hlavní postavy se mi charakterově zamlouvaly stejně jako umístění příběhu do domku, dál od městečka. Až na ty jména, se kterými jsem měla občas trošku problém :-)
Shemaine, obviněna z krádeže, se lodí s trestanci dostává do přístavu ve Virginii, kde ji koupí - na základě doporučení jiné trestankyně (což bylo moc hezké gesto vzhledem k situaci a v ten moment jsem pochopila, že tuhle knížku budu prostě milovat) - záhadný muž Gage, jako chůvu ke svému malému chlapci.. ani Gage nemá čistou minulost - téměř všichni si o něm myslí, že je vrah a navíc se teď na něj o to víc dívají skrz prsty, že pod svou střechou ubytovává trestankyni. Gage neřeší hlouposti a je k takovým lidem odměřený (to se mi na jeho postavě moc líbilo). Nejvíce naštvaná je Roxanne, dívka, která do něj byla dlouhá léta zamilovaná.. zatímco Roxannu užírá žárlivost a nenávist - tam v lesích, mezi Shemain a Gagem, vzniká pevné pouto. Moc se mi líbilo, jak to mezi nimi jiskří a touží po vzájemném doteku, ale nechtějí to, co mezi nimi pomalu vzniklo, pokazit. Obdivovala jsem, jak je Gage v tomto směru trpělivý - kde jaký muž by se ji snažil svést mnohem dřív. Jak už to ale bývá, cesta ke štěstí je dlouhá a trnitá. Spousta lidí nemá Shemaine v lásce a touží po její smrti stejně, jako i Gage si nadělal pár nepřátel. Chudáka Kaina - znetvořeného muže z lesa - mi bylo celou dobu líto.. Naopak rodinných shledání ke konci knihy mi přišlo až moc, ovšem docela jsem se bavila :-) Skvělé čtení!

21.02.2024 5 z 5

Horský samet Horský samet Jude Deveraux (p)

Předešlý díl jsem nečetla.
Do příběhu Bronwyn a Stevena jsem se rychle začetla, ale byť byl příběh dějově obsáhlý a hezký, něco mi tam prostě chybělo... druhá polovina knihy mě bavila víc. Mrzelo mě, jak dopadla Mary.

18.02.2024 4 z 5

Knihu jsem měla problém vůbec dočíst do konce. Čekala jsem parodii, že se pobavím... ehm, bohužel - celkový můj dojem z knihy : občas trapné, většinou nudné, ztráta času..

02.02.2024 1 z 5