ufounek173 ufounek173 komentáře u knih

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Nejdřív jsem viděla film a pak si půjčila knihu,miluji tento žánr,takže pro mne krásná knížka-zase jsem brečela jako želva a to jsem znala konec.

25.09.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Dočteno,jdu vyhodit kapesníky do koše a pustím si nějakou komedii.Už se těším na pokračování.

25.08.2017 5 z 5

Tak mě se kniha líbila a nejvíc to vyprávění z jeho života,takový druhý Forrest Gump,zkoukla jsem i film,ale tam nebyl dobře vykreslený ten jeho život a ten mě vlastně bavil asi nejvíc.Takže knížka super,film nic moc.

14.08.2017 5 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Tak zatím čtu a nějak mě to neuchvátilo,od Babičky jsem se nemohla odtrhnout,četla jsem ji nahlas i své nemocné dceři ,Ove byl úžasný,pracovitý hodný chlapík se zlatým srdcem,to dnes je jak šafránu,ale Brit mě nějak nefascinuje,už jsem alergická na to její Ha,ale snad se to rozjede,protože z jejího příběhu v Babičce jsem byla smutná,tudíž ji přeji taky trochu štěstí.
Tak jsem ji dočetla a nejsem nějak odvázaná.Ostatní knihy se mi líbily,ale Brit mě nějak nevzala.

30.06.2017 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Zatím čtu a jsem unešená ,ale blížím se ke konci a mám se tedy (podle Vás) na co těšit.
Mohla bych se živit jako profesionální plačka na pohřbech,čtu většinou v MHD,to zas budu vypadat...
Tak jsem nebrečela , nějak tak mi to přišlo krásný, splnil se mu sen , být s někým koho miluje a ještě k tomu spoustu získal.

30.05.2017 5 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Tak tento konec jsem vůbec nečekala,ale spisovatelka úplně ukojila moji romantickou duši,neuměla jsem si představit ,že bych se přiklonila k jedné straně,vyřešila to skvěle.

16.05.2017 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Musím přiznat , že Nástroje smrti mě uchvátily víc, ale i toto vyprávění a zápletka se mi líbíla a jsem zvědavá ,jak příběh skončí,protože víme ,že někdo z nich je Zachariáš.

16.05.2017 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

oolinka-přečti si i Grey,taky se ti bude líbit.

07.05.2017 5 z 5

Kto je to dievča? Kto je to dievča? Alexandra Potter

Tak jsem zkusila druhou knihu od této autorky a pobavila mě líp,snad proto,že každý by to chtěl zažít,něco změnit.Ale určitě bych si ji nepřečetla podruhé.

06.04.2017 4 z 5

Co je nového, kotě? Co je nového, kotě? Alexandra Potter

BYLA TO PRVNÍ KNIHA A NEJSPÍŠ TUTO AUTORKU VYHLEDÁVAT NEBUDU. NEPOHLTILO MĚ TO A CHTĚLA BYCH VIDĚT,JAK NĚJAKÝ ZMETEK DARUJE NEMOVITOST NAIVNÍ PIPCE,PROTOŽE SE V NĚM HNULO SVĚDOMÍ

06.04.2017 2 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

ZA MĚ-LÍBÍ SE MI VÍC POSTAVA JACOBA,TAKŽE MĚ SE LÍBILA.

01.04.2017 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Celou sérii jsem po čase přečetla dvakrát a spoustu věcí a momentů jsem zapomněla nebo si je pamatovala kapku jinak,ale bavilo mě to i podruhé,za čas to zkusím potřetí :).Teď hltám Pekelné stroje a netrpělivě čekám až se dozvím,kdo že je to Zachariáš a kočka Magnuse.

25.03.2017 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Už jsem četla dvakrát,mrzí mě ,že film byl neúspěšný a netočí se pokračování,přitom kravin s pokračováním je mnoho.

25.03.2017 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Taky jako karolina1733 jsem měla na začátku problém se začíst,ale pak to dostalo šmrnc,teď mám spoustu otázek, zda je Will Zachariáš ,a proč Magnusovi odnesl kočku,je to Jems????
Už jsem si objednala další díly,v knihovně je neměly a víkend přede mnou....

24.03.2017 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

pomalu,ale jistě si je scháním do knihovny...škoda,že už netočili další filmy

16.03.2017 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

celou sérii čtu po druhé a zjistila jsem,že se mi některé věci úplně vypařily z hlavy a teď jsem si koupila mechanického anděla a už teď se těším....

16.03.2017 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

MĚ SE LÍBILA,DOBŘE SE TO ČTE A ČETLA JSEM I GREYE A SKVĚLÝ,LÍBIL SE MI PŘÍBĚH I KONEC. A JAK TADY PÍŠI,ŽE Z DONUCENÍ DOČETLI I TŘETÍ DÍL????? CO TO JE???MĚ ,KDYŽ SE KNÍŽKA NELÍBÍ A DOBŘE SE MI NEČTE,TAK JI DÁM ŠANCI A DOČTU JI,ALE URČITĚ NEBUDU ČÍST DALŠÍ DÍLY,KTERÉ SE MI NECHTĚJÍ ČÍST,JEDINĚ KDYBYCH SE TÍM ŽIVILA-TO BYCH MUSELA...NA KNÍŽKU SE MUSÍM TĚŠIT,HLTAT JI V AUTOBUSE,NA ZASTÁVCE....KAŽDOU CHVILKU...JINAK JI NEČTU.

10.03.2017 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Líbí se mi i film,ale knížka je knížka.

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

líbí se mi i film