účetní účetní komentáře u knih

Píseň země Píseň země Catherine Coulter

Moc pěkné, oproti předchozímu dílu to bylo humornější a celkově mnohem veselejší. Velmi se mi líbila Philippa, byla šikovná, laskavá a milující a nenechala se odradit Dienwaldem, který se často choval jako zpupný osel. Dienwald chtěl žít volně a svobodně, ale nakonec pochopil, že láska, péče a oddanost Philippy jsou důležitější, protože ona se stala součástí jeho samého. Kniha má také velmi povedený přebal.

08.04.2018 5 z 5

Pokořený svůdce Pokořený svůdce Suzanne Enoch

Moc pěkné, ze začátku mi to přišlo trochu slabší a málo akční, ale to byl jen první dojem, bylo to přesně takové, jak to mělo být - milé, něžné, vtipné, s úžasnými dialogy a sympatickými hlavními i vedlejšími postavami. Tristan a Georgiana byli skvělá dvojka, když šli v závěru na lup punčochy, moc jsem se nasmála a hlavně krásné vyznání na opravdu povedený konec.

27.03.2018 5 z 5

Ďáblova milenka Ďáblova milenka Shannon Drake (p)

Tato kniha tedy nebyla žádná oddechovka, pozadí knihy opravdu až mrazivě připomíná, čeho všeho jsou lidé schopni a ukazuje ty nejhorší lidské vlastnosti. Ty dobré autorka vložila hlavně do postavy Roberta a taky Sloana. Bohužel, ale to hlavní, co mi knihu pokazilo, byla hlavní hrdinka, mimo posledních deseti stran se chovala jak zuřivá hysterka, úplně postrádající soudný rozum.

19.03.2018 2 z 5

Tajemství hradní věže Tajemství hradní věže Kathleen Kirkwood

" Minulost svírá budoucnost, budoucnost svírá minulost ", tak se píše v této knize. Ač se příběh může zdát jednodušší, u této knihy toto nemá smysl řešit, je třeba jen popustit uzdu fantazii a prožívat kouzlo krásného příběhu o nádherné lásce Julie a Rae - pána v kiltu ze skotské vysočiny, krásného, vyzařujícího důstojnost, odvahu a ryzí charakter. Moc hezká, čtivá a romantická kniha, také mám knihy o cestování časem ráda.

22.08.2017 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Naprosto úžasná a nádherná kniha, krásně napsaná. V knize jsou vtipné scény, inteligentní dialogy, krásná erotika, každá strana knihy byla dokonalá romantika. Gabriel se mi líbil a moc, bylo na něm něco nesmírně podmanivého, vyjádřeno slovy Callie, ta se mi také moc líbila, ze začátku mi jí bylo líto, asi to na sebevědomí moc nepřidalo, když vám upřímné tetičky a jiné matróny neustále předhazovaly, že jste stará panna a nikoho nezajímáte, ale temperamentní a citlivá Callie se předsudkům odvážně postavila. Také všechny ostatní postavy byly moc sympatické - Mariana, Juliana a Nick s Benedickem. Tuto knihu řadím k naprosté špičce tohoto žánru a přirovnala bych ji k top knihám L. Kleypas. Jen nechápu, že vydavatelství nevydalo další díly údajně snad z důvodu nízké prodejnosti ?!? Pěkný přebal a dobrý překlad. Za mě pro tuto knihu 5 hvězdiček je málo.

19.07.2017 5 z 5

Nabídka k sňatku Nabídka k sňatku Victoria Alexander

Moc pěkná pohodová a humorná kniha. Max byl skvělý, nikdy mu nechyběla pohotová odpověď, jeho šarmu a důvtipu nešlo odolat, nebylo divu, že všechny ženy Effingtonovy rodiny propadly jeho kouzlu. Dora se mi také líbila a nad jejími rodiči, hlavně tatínkem jsem se musela také usmívat. I konec knihy byl docela vydařený takže spokojenost.

30.06.2017 4 z 5

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Dlouho jsem se této autorce bránila a pak mě navnadily komentáře k této knize. Musím ale říct, že jsem byla trochu zklamaná, styl a kvalita autorky mi moc nesedl. Místy to bylo překombinované a přitažené za vlasy. Dlouho jsem nevěděla, co si o Gavinovi myslet, z jeho charakteru vyčnívalo jen to, že se choval jako zabedněný idiot a to až do téměř posledních stránek, jeho myšlení a úvahy byly občas hrozné. Judita byla vychovávaná celý život pro klášter a radila zbrojíři ?!?, sokolníkovi, pletla se do mužských záležitostí, ale šít neuměla. Pasáž s uvězněním byla asi nejhorší. Kniha se také neustále hemžila kožešinami všeho druhu, chyběl už jen myší kožíšek, ale zase ho nahradily veverky, každý měl na sobě alespoň kilo smaragdů, perel a drahých kamenů na každém oděvu. Nemůžu ale říct, že by se mi kniha vůbec nelíbila, to zase ne, nakonec jsem vzala Gavina na milost. Jak sám říkal, vyrůstal v přesvědčení, že všechny ženy jsou mírné a něžné, jak si pamatoval na svoji maminku a tak na Alici, která se uměla dokonale přetvařovat, pohlížel stejně, celkově to ale byl hodný a starostlivý chlap. Určitě přečtu ostatní díly - Steven a Raine se mi moc líbili a ráda se dozvím i něco o Juditce a Gavinovi, doufám, že budou mít hodně dětí. I když mám ke knize výhrady, po jedné knize nemůžu autorku úplně hodnotit. Za mě jen tři a půl hvězdičky, nemůžu si pomoct, tuto knihu prostě takto vnímám.

21.06.2017 3 z 5

Jednou a navždy Jednou a navždy Judith McNaught

Krásná, úžasná kniha, plná emocí, místy i velmi dojemná. Jason je dalším z hrdinů, kterého minulost učinila zatrpklým, cynickým, popudlivým a chladným, i když v hloubi duše takový není, a proto potřebuje postavit do cesty dívku jako Victoria - krásnou, přátelskou, vlídnou a velmi kurážnou. Moje první kniha autorky a jsem nadšená, kniha se zpočátku zdála zdlouhavá, ale po dočtení musím říci, že právě ta propracovanost děje umocňuje kvalitu knihy, styl psaní autorky se mi moc líbí, skvělý překlad. Co se děje týče, samozřejmě mě taky zklamalo chování Jasona po svatbě, to si Tory opravdu nezasloužila, choval se jako naprostý idiot, coby zkušený chlap si vše vyložil úplně špatně a dělal mylné závěry, zachraňovat to musela nezkušená Tory, jako by to byla její vina. V závěru mohla autorka pár stran přidat, rozuzlení bylo krátké a chyběl mi epilog, ale kvalitu knihy to nesnižuje.

19.05.2017 5 z 5

Nahý markýz Nahý markýz Sally MacKenzie

Pěkná kniha, taková milá, prostě oddechovka. Jak se píše v anotaci, je v ní opravdu humor, erotické jiskření - obojího dost, a toho napínavého dobrodružství tedy moc ne, jen trochu na konci, ale vůbec to nevadilo. Charles by opravdu sympaťák, rozumný, mužný, ale zároveň vlídný člověk.

06.03.2017 4 z 5

Hříšná dáma Hříšná dáma Jo Beverley

Další pěkná kniha od JB, tento příběh byl moc hezký. Elf se mi líbila a Fort taky a hlavně se mi líbí vztahy v rodině Mallorenů. Závěr knihy byl také moc hezký. Předchozí a následující díl jsem četla před více lety, tak se těším na příběh Beye, ten se mi líbí ze všech nejvíc.

27.02.2017 4 z 5

Galantní protivník Galantní protivník Rexanne Becnel

Moc hezká kniha, Corbett se mi moc líbil, udatný, charakterní rytíř každým coulem, konec mi trochu pokazilo jednání Lilliane, ale nevadí. Jinak pěkné počtení, tyhle knihy ze středověku bývají moc hezké a autorky, které je píší to umí ( Drake, Howel - jak píše havrmoni, přidám ještě Garwood ). Takže doporučuji a určitě zkusím od autorky další knihy ze středověku.

01.12.2016 5 z 5

Něžný rytíř Něžný rytíř Linda Lael Miller

Nádherná romantická kniha, pěkné téma, úplně jsem cítila tu nádhernou čistou lásku mezi Danem a Glorianou, jako by z té knihy vyzařovala, a když je osud rozdělil, dotýkala se mě ta beznaděj, smutek, to, že Dan i Gloriana jakoby nežili, ale jen přežívali dobu, než se snad opět setkají. Docela jsem měla chuť knihu odložit a uchovat si jen krásný zážitek z prvních dvou třetin knihy. Ale závěr byl naštěstí moc pěkný, jen jsem čekala, že autorka trochu víc objasní a dotáhne poslání Eleiny a smysl toho všeho ( tedy kromě toho hlavního, co si Gloriana donesla v igelitce, aby .... ).

01.11.2016 5 z 5

Hříšný vévoda Hříšný vévoda Adele Ashworth

Pěkná kniha, moje první od této autorky a zklamaná jsem nebyla, četlo se to moc dobře. Také mám další díly a těším se na ně. Pochvala i za přebal.

28.06.2016 5 z 5

Ve stínu noci Ve stínu noci Shannon Drake (p)

Pěkná kniha, čtivá, napínavý děj od začátku do konce, jen ten useknutý závěr se mi nelíbil. Ale rozhodně stojí za přečtení, téma dobré, napínavé.

28.06.2016 4 z 5

Vězeň mé touhy Vězeň mé touhy Johanna Lindsey

Začátek byl poněkud jiný, ale byla to moc pěkná kniha, bez hluchých míst, moc pěkně se to četlo.

24.06.2016 5 z 5

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Úžasná, nádherná kniha, jedna z nejlepších v tomto žánru. Skvělá Lisa Kleypas jako vždy. ( Jen ten přebal je opravdu děsný )

16.06.2016 5 z 5

Deset důvodů, proč tě miluji Deset důvodů, proč tě miluji Julia Quinn

Pěkné, i když musím říct, že oproti prvnímu a zvlášť druhému dílu to bylo slabší.

18.07.2022 4 z 5

Týden hříchu Týden hříchu Tessa Dare

Pěkné to bylo, pro mně také lepší, než první díl, bylo to vtipné a čtivé, oba hlavní hrdinové byli super, to jak k sobě na první pohled dva naprosto odlišní lidé postupně pasovali. Konec byl moc krásný, myslím, že z Colinova vyznání jsme asi padly na zadek všechny, to byla romantika jak má být.

25.04.2022 5 z 5

Provdána za vikomta Provdána za vikomta Sabrina Jeffries

Docela pěkné zakončení série, i když musím přiznat, že se mi líbila spíš až druhá půlka knihy a Spencer mi do oka moc nepadl, spíše taky až ke konci už to s ním šlo.

10.04.2022 4 z 5

Tajemství dámy Tajemství dámy Jo Beverley

Po delší době jsem sáhla po knize JB a jsem spokojená, moc se mi to líbilo, bylo to velmi čtivé, stále se něco dělo a nakonec setkání s Beyem a ostaními.

14.03.2022 5 z 5