uarda uarda komentáře u knih

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Parádní kniha, úžasné zpracování a krásný příběh. Úžasná kniha všem vřele doporučuji.

02.08.2020 5 z 5

Svět démonů Svět démonů Sally Green

Druhý díl paráda. Trochu mě štvala princezna, z které se stala namyšlená pipina, ale jinak super jako první díl. Napínavá do konce už se nemůžu dočkat posledního dílu. Dávám 4 hvězdy, protože v knize byla spousta gramatických chyb, které mě opravdu vadily a přemíra sprostých slov, které si myslím, že v knize pro děti a mládež nemají co dělat. Doporučuji

22.02.2020 4 z 5

Rozhledny České republiky Rozhledny České republiky Jaroslav Fábera

Úžasné typy na výlety po celé republice. Doporučuji

13.02.2020 5 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Naprosto úžasný příběh 5 lidí, který je protkaný dobrodružstvím, láskou, zradou a neskutečnou odvahou. Rozhodně doporučuji knížka se četla perfektně jedním dechem nedalo se odtrhnout. Dávám 4* jedna stržena za chyby.

12.02.2020 4 z 5

Mráz nebo noc Mráz nebo noc Sara Raasch

Parádní zakončení celé trilogie.

03.02.2020 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Naprosto skvělá kniha, jakmile se do ní začtete nejde ju jen tak odložit :-)
Rozhodně doporučuji

21.06.2015 5 z 5

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Super knížka, za jeden den přečtena a velice sem se pobavila. Vřele doporučuji na prázdninové čtení :-)

13.07.2014 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Parádní jako první díl (Manželská smlouva), přečteno jedním dechem a opět nezklamala, bavila jsem se jak už dlouho u žádné knížky :-) Vřele doporučuji.

26.03.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Naprosto úžasná knížka bavila sem se od začátku až do konce naprosto úžasná, čtivá vřele doporučuji!!

25.02.2014 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Naprosto úžasná kniha, skvělí příběh, vtipné i smutné části, přečtená jedním dechem. Vřele doporučuji! :-)

11.12.2013 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Vřele DOPORUČUJI!!! Od knížky se nedalo odtrhnout, přečtená jedním dechem....

23.10.2013 5 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Naprosto úžasná knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Rozhodně vřele doporučuji lidem kteří milují Jane Austen a její Pýchu a předsudek :-)

23.03.2013 5 z 5

Neviditelné ženy Neviditelné ženy Jacky Trevane

Velmi zajímavá knížka, čte se moc dobře.

16.11.2012 5 z 5

Zůstaň! Zůstaň! Allie Larkin

Nádherná knížka, přečetla jsem ji jedním dechem a dost jsem se pobavila :-)

16.11.2012 5 z 5

Panenky z ráje Panenky z ráje Barbara Wood

Nádherná kniha, četla se jedním dechem. Vřele doporučuji

27.10.2012 5 z 5

Sabatina - Chtěla mě zabít vlastní rodina Sabatina - Chtěla mě zabít vlastní rodina Sabatina James

Moc dobrá knížka akorát se spoustou chyb proto dávám jen čtyři hvězdičky.

22.10.2012 4 z 5

Nebe může počkat Nebe může počkat Cally Taylor

Nádherná knížka, přečetla jsem ji jedním dechem.

13.11.2011 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

(SPOILER) No tak třetí díl z pohledu Remyho byl asi nejlepší ze všech tří dílů. Jediné co mi dost vadilo a za co strhávám hvězdu je, že spisovatelka zmáčkla dvě knížky do jedné a tím pádem tam chyběla spousta situací, které mě právě z pohledu Remyho zajímaly nejvíce....
Super provedení, že nás knížkou dál provází jejich příběh po skončení druhého dílu (tedy jejich pohádková svatba).
Celkově knížku doporučuji, já se k ním už asi nevrátím.... :-)

23.07.2020 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

No co ke knížce říci....opravdu mě knížka pohltila začátek super a parádní zápletka. Remy je sympoš každým coulem a Brook taky není špatná. Do poloviny knížky jsem se nemohla odtrhnout....nicméně Brook se mi nakonec celkem zprotivila, některé její myšlenkové pochody byly celkem dost šílené. Knížka se mi celkově líbila a váhám mezi 3-4*

09.07.2020

Plánování zahrady:  Vyčerpávající návody, jak navrhnout a založit krásnou zahradu Plánování zahrady: Vyčerpávající návody, jak navrhnout a založit krásnou zahradu Peter McHoy

Úžasná kniha k plánování zahrad, nádherné fotografie. Doporučuji

13.02.2020 5 z 5