Neviditelné ženy

Neviditelné ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11183/mid_neviditelne-zeny-Awr-11183.jpg 4 90 18

Příběh o ženách, které si prožily své peklo. Byly týrány už rodiči a po svatbě terorizovány manželem nebo jeho příbuznými. Často byly přinuceny ke sňatku a den co den prožívají rozmanité formy ponižování i bolestný pocit osamění. Většina z nich touží zmizet do ústraní, stát se neviditelnými, aby unikly věčnému strachu, co přinese příští chvíle, zítřejší den... celý text

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Alpress

Invisible Women , 2004

Sofós
17.11.2023 5 z 5

Příběhy žen, které byly týrané svými muži. Bohužel
ony samy se rozhodly, že budou žít v jiném světě, než do jakého se narodily.
Nechť je tato kniha varováním pro ty, které si myslí, že jiné vyznání, životní hodnoty a styl není překážkou v manželství.

micha-ella
09.04.2023 3 z 5

Zato ti muži jsou viditelní! Proč evropská vláda dovolí, aby s početnými rodinami obsazovali Evropu? A naopak - Evropanky, které se touží do těchto rodin přivdat, jsou - promiňte - jedna blbější než druhá!

PetraCy
18.02.2021 4 z 5

Ženy, dívky jak se píše na konci knihy - snad konečně otevřete oči!!!

Crozz
08.09.2019 4 z 5

První díl byl lepší, některé příběhy z této knihy nejsou už tak zajímavý.

Han-nah
31.08.2019 4 z 5

Hezky napsaná kniha, kdy příběhy žen jsou každý jiný, ale přesto mají hodně společného. Pořád jsou některé dívky nepoučitelné, těžké to ale mají hlavně ty, které se v těchto zemích a to i v dnešní době narodí.

zimolka
18.08.2019 5 z 5

Příběhy trpících žen z více pohledů,zajímavé,čtivé.

i.stefany
08.08.2017 4 z 5

Hezká knížka, zajímavé a varovné příběhy pro všechny ženy, které propadnou lásce k cizinci.

maličkán
22.03.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila, pěkně se četla. Ty příběhy už otázka druhá, kolikrát jsem se zamyslela nad potkávajícími ženami, co asi mají za starosti. Myslím, že nikde není na růžích ustláno, ale bohužel někdo té smůly má v životě méně, někdo více.

Nikuskaaa
15.09.2015 5 z 5

V knize jsou velice zajímavé příběhy a skvěle se čte.

tlapička
05.09.2014 3 z 5

Kniha je nejenom čtivě napsaná, ale jsou tam velmi dobré psychologické postřehy zvláště poučné pro ženy.

Prateri
12.04.2014 4 z 5

Je to hrůza, co se ještě nyní ženám děje, co dokážou vytrpět. Z rozumných bytostí se z nich stávají lidé bez vlastní vůle. Také jsem to přečetla během dvou dnů. Příběh Plachá dívka mnou otřásl nejvíc, ale i ty ostatní stojí za přečtení. Je to i výstraha pro zamilovaná děvčata do mužů vychovaných v jiném světě.

AnnL
07.04.2013 5 z 5

obsahuje spoiler!
místy velmi otřesné, ale výborně poutavě napsané.přečetla jsem to jedním dechem za dva dny a chystám se na autorčinu druhou/první knihu.pro mě jednoznačně nejhorším osudem byl příběh matky, která chtěla zachránit svoji dceru (bohužel však marně).Plachá dívka byl nejlepší a zároveň nejhorší příběh a mrzí mne, že nedopadnul alespoň maličkým happy endem, protože ta žena by si ho zasloužila a já bych jí to moc přála.tento příběh mě opravdu zasáhl.kéž by už žádná matka nemusela zažít to co tato...bohužel tomu však nevěřím :(

Leskodka
07.02.2013 4 z 5

Čtivá,zajímavá. Nikdy nepochopím mentalitu jiných národů a lituji ženy (ale zároveň je nechápu), které se nechají zlákat do jejích spárů. Škoda jich!

deedulka
25.12.2012 5 z 5

Litovala jsem ženy z příběhů, co si musely ve svém životě prožít. Příběhy jsou napsané poutavě a pro mnohé budou poučením, aby neměly růžové brýle.

uarda
16.11.2012 5 z 5

Velmi zajímavá knížka, čte se moc dobře.

kika 13
07.11.2012 3 z 5

Je těžké vidět do nitra druhých.Krásný román.

Lenka 13
03.03.2012 4 z 5

Kniha se čte velmi dobře,některé příběhy žen jsou opravdu hrozné.

-Lenicka-
28.06.2011 5 z 5

Velmi zajímavá a velmi čtivá kniha s otřesnými příběhy, nad kterými leckdy zůstává rozum stát. Občas jsem si říkala, jak je tohle v dnešním světě ještě vůbec možné, ale jak vidím, je to opravdu tak a jsem vyloženě ráda, že si "můžu spokojeně žít v ČR"! :-) Příběh "Plachá dívka" mne naprosto dostal, ještě hodně dlouho jsem o tom musela přemýšlet - jak vás islám, apod. mohou úplně změnit .. hrůza ..

muslimské ženy týrané ženy

Jacky Trevane