trynitrix trynitrix komentáře u knih

Letní štvanice Letní štvanice Robert Lawrence Stine

Mno takový slabší ale nápad na příběh špatný nebyl.

09.01.2014 3 z 5

Tajemství mrtvého muže Tajemství mrtvého muže Lynn Beach (p)

Takovej jednoduší horurek spíš mi to přišla jako strašidelná historka, ale špatné to nebylo. :-)

07.01.2014 4 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Robert Lawrence Stine

Tento díl se mi překvapivě líbil takovej jednoduchej a čtivej :-)

06.01.2014 5 z 5

Královna plesu Královna plesu Robert Lawrence Stine

Krátký rychlý čtení a hlavně se mi to líbilo. Pár typů na vraha jsem měla a ten kdo to byl, byl mezi něma, ale to se dozvíte až úplně na konci. Nápad příběhu byl dobrý.

26.12.2013 5 z 5

Království za story Království za story Petr Šabach

Mě se povídky líbily i když byli jednoduché tak jsem se u některých pobavila.

11.11.2013 4 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Něco nověho ve světě erotických příběhů tady to bylo obohaceno o historii sexu takže o kult mysteriich nebyl to špatný nápad což se to podtrhlo pěkným italem a italskou kulisou. Je to čtivě nic proti tomu jsem neměla ale až tak stopro mě to nenadchlo. :-)

24.10.2013 3 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

No nevím mam smíšené pocity z tohoto třetího dílu, trvalo mi to pár dnů než jsem ji přelouskala. A už jsem se těšila jak to dopadne a ono nic další pokračování, ale asi si ho přečtu co mi zbívá :-D zvědavost vždycky vítězí :-D

21.10.2013 3 z 5

Inkoustová smrt Inkoustová smrt Cornelia Funke

Jednička vede dvojka tady ten dojem trochu opadl a konečně poslední díl teda taky 3 hvězdy nemá na první díl . Opět se dostaváme do dlooouhého příběhu a čekéme kdy se co stane a jak to dopadne ale závěr prostě famózní :-)

05.09.2013 3 z 5

Inkoustová krev Inkoustová krev Cornelia Funke

Opět pohlcují příběh ale tak jako první mě do děje nevtáhl, přišlo mi strášně moc dějů roztahaných a dlouhých ale i tak jsem se příběhem v určitých částích bavila mno ted se vrhnem na trojku jak to vše konečně dopadne :-)

23.08.2013 3 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Tak tomu to se říká klasika :-) I když ze začátku jsem nějak z toho příběhu byla mimo a než jsem si zvykla a nějaké pasáže nehorázně nudné :-D sem se fakt nutila přečíst aspoň 10str ale pak přišel ten zlom pulce že už vše mělo tak nějak hlavu i patu a už se mi četlo lépe a těšila jsem si jak to všechno vyřeší a jak to dopadne. Ale co se týká celkově Drakuly jak jeho (nesedl mi tam ten jeho knír :-D ) a knihy jsem měla asi jinou představu, ale to už je tím že jsem hodně přesycený tou novodobou fatasy horor. Ale na tu dobu kdy kniha vyšla měla svoje kouzlo jsem ráda že jsem si ji přečetla :-)

20.07.2013 4 z 5

Osudové rozhodnutí Osudové rozhodnutí Lisa McMann

Janie tady byla hodně mimo ohledně té své věci a ještě do toho ten záhadná cizinec ale dopadlo to asi tak jak mělo . Lepší závěr nemohl být.

19.06.2013 4 z 5

Vstříc temnotě Vstříc temnotě Lisa McMann

Znova opět zajímavý příběh který se vyvíjí ohledně snové schopnosti Janie a i jejího vztahu s Cabelem jen tak dál a už jsem zvědavá na třetí dil :-)

17.06.2013 4 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Konečně něco nového a jiného co se týká tématu knihy zajímavý nápad. Jen ze začátku jsem byla mimo a co pořádně jde ale pak mě kniha pohltila a já ji slupla během dne :-D tak už se těším na další dvě pokračování :-)

15.06.2013 4 z 5

Nádherné vykoupení Nádherné vykoupení Kami Garcia

Zajímavé zakončení příběhu Ethana a Leny aspoň že to dobře dopadlo jen byla škoda Amarie :-) . Jen mě zklamal souboj s Abrahámem mohlo to bejt víc akční a dramatický a to samí i s tím Angelusem.

14.06.2013 4 z 5

To zvíře v něm To zvíře v něm Shelly Laurenston

Takové menší odreagování, jen co se týče postav a jmen jsem v tom měla trochu hokej ale jinak příběh pěkný romantika nadevše :-)

07.06.2013 3 z 5

Lví hříva Lví hříva Shelly Laurenston

Zajímavé pojetí metamorfa, příběh o něčem jiným než obvykle. Zaujali mě oba příběhy bylo to čtivé :-)

17.05.2013 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Jojo musím přiznat příběh byl drsnější oproti prvnímu dílu a víc zaujal jelikož se toho tam odehrávalo dost, jen mi vadila trochu Evy nevědomost ale mělo to svůj účel tak aby to dopadlo jak to dopadlo a jsem velice zvědavá na třetí díl čím nás překvapí spisovatelka, do jaké napínavé zápletky nás opět přivede.

03.04.2013 4 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Opět kniha s nezkrotným příběhem až neuvěřitelným, děj měl své pro a proti.

27.03.2013 5 z 5

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Taková menší oddychovka na víkend, nejvíc mě zaujal asi příběh Arianne a Tess ostatní bylo tak nějak navíc.

25.03.2013 3 z 5

Královna králů: magický příběh nesmrtelné Kleopatry Královna králů: magický příběh nesmrtelné Kleopatry Maria Dahvana Headley

Musím dát 5 abych zvedla knížce skóre. Moje představa knihy byla historický román o Kleopatře svým způsobem byl ale že se stala nemrtvou docela pro mě šok ze začátku jako fantasy mam ráda ale bylo to tím že sem čekala něco jiného ale nevadí knížka se mi líbila teoreticky akce od začátku až dokonce, příběhy životů různě propleten a dávající smysl není co vytknout až na něco přehnaného ale fajne jinak závěr se mi líbil nejvíce.

26.01.2013 5 z 5