Letní štvanice

Letní štvanice https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21986/letni-stvanice-21986.jpg 3 84 16

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Stopy hrůzy 26, ze série Ulice strachu. Cari Tylorová a její tři přátelé se těší na „letní párty“, na práci ve starém hotelu U vyjícího vlka na ostrůvku u Mysu Dobré naděje. Ale s hrůzou zjistí, že hotel je úplně opuštěný a kdosi je varuje, aby okamžitě odjeli. Záhadný majitel Simon Fear III. dovolí Cari s přáteli zůstat a přenechává jim vedení hotelu. Čtyři přátelé jsou nadšeni… dokud si neuvědomí, že se zapletli do „lovecké štvanice“… dokud se nekobjeví Simonův divný a hrůzu nahánějící bratr… dokud nezaslechnou ženské výkřiky: „Žádnou párty – prosím, žádnou párty!“… dokud ze stěn a z kohoutků nekape krev! Když je Simon Fear zavražděn, vystrašená Cari s přáteli chtějí pryč. Ale nemohou uniknout! Jsou na ostrově v pasti! A teprve nyní „párty“ začíná…... celý text

Ayna
10.11.2023 4 z 5

(SPOILER) Strašidelný hotel s tajnými chodbami na pustém ostrově, odkud se nedá dostat ani zatelefonovat o pomoc, šílený majitel a parta bezbranných brigádníků, kteří cestou sem přišli o svůj dospělý dozor... Hon může začít! Mělo to skvěle našlápnuto na pořádnou devadesátkovou vyvražďovačku, bohužel následovalo několik za vlasy přitažených zvratů a nakonec tam nezemřel nikdo. Ale atmosféru to mělo super a až do jistého odhalení mě to bavilo, pro staré hotely mám slabost a Jan byla super, takže nezůstanu u tří hvězd a vytáhnu to hodnocení vejš.

MiskaMa
30.09.2023 3 z 5

Po xy letech jsem se zase rozhodla přečíst si mé oblíbené knížky z edice Stopy hrůzy. Tady jsem asi trochu zklamaná. Zaujala mě sice ponurá atmosféra hotelu, ale ... Tohle byla spíš taková oddechovka.
Prokletí rodiny Fearů u mě pořád vede na plné čáře!

Petra-Nela
31.07.2023 5 z 5

Super příběh

Martin82
06.11.2021 3 z 5

(SPOILER) Váhal jsem, jestli dát 2 nebo 3 hvězdy....na jednu stranu je tu pokus o hororový a napínavý příběh, dobrý nápad, kde se odehrává děj..prázdný velký hotel na ostrově, no ale na druhou stranu hrozný konec cca od stránky 200, kdy se začíná vše vysvětlovat mě příjde, jako by to R.L.Stine přestalo bavit psát. Celkem tedy nenadchne, ale neurazí..ideální knížka někam k moři na pláž. 48%

edith79
07.07.2021 5 z 5

Je to opravdu zvláštní, ale tahle knížka se mi teď líbila ještě víc než před lety. Snad jsem jako puberťačka tehdy ne moc dobře chápala o co v ní vlastně jde. Skvělé, strašidelné, letní čtení.

Pythonissam
21.04.2021 5 z 5

(SPOILER) R. L. Stine a jeho příběhy ze Stop Hrůz, opět nezklamal! Stopy Hrůz jsou knihy a příběhy které opravdu zbožňuji, hlavně od autora Stine.
Začátek knihy mne velmi nezaujal, avšak Jane mne oslovila velmi. Příběh se začal hezky zamotávat, kdy od nalezení zatapetovaného vchodu jsem se více a více vžívala do děje. Konec knihy, jde o spoiler, mne velmi překvapila. Trojitá osobnost Simona Feara, později jako Edwarda a nakonec Gréty je něco, co se děje v dnešním světě, kdy tedy v knize je i hezky vysvětleno, co se stalo a jak k tomuto došlo. Nakonec jsem s knihou spokojena, celkově knihy R. L. Stine mám velmi v oblibě!

Kontryhelka
02.12.2020 2 z 5

Nevím jak to popsat, ale působilo to na mně divně. Nějak jsem se nemohla vpravit do děje. Asi mně nezaujal tak, jako ostatní Stineovky.

hippiesak
21.08.2019 5 z 5

Konečně zase díl, kterému můžu dát po dlouhé době plný počet hvězd :) 230 mini stránek, které se četly sami. Děj se sice neodehrává na Fear Street, ale spojitost tu je :) více neprozradím. Většinou si ode mě zaslouží knížky Stopy Hrůzy 2-4 hvězdy, v průměru 3, ale tento díl se mi velmi líbil a divím, že má zde tak nízké hodnocení (08/2019 - 65%). Za mě doporučuji :)

wlado
02.12.2018 2 z 5

Skutočne jednoduchá oddychovka pre čitateľov mladšieho veku.

oolinkaa
26.11.2018 2 z 5

Jeden ze slabších dílů. Je taky možné, že již v dospělosti mi knihy tak moc nepřinášejí potěšení, jako v pubertě, kdy jsem serii SH hltala ... Děj nebyl špatný, v rámci možností, ale konec teda děs. Achjo

Vampirosa
05.09.2016 3 z 5

Ze začátku mě to moc nebralo, ale překonala jsem se, knížku dočetla a byla jsem spokojená. :)

Anonymka1
14.07.2016 3 z 5

Kniha mě nezklamala. Líbila se mi. Letní napínavý příběh, Autor mě opět nezklamal

eletrika03
02.08.2015 3 z 5

Když jsem začala číst myslela jsem si, že to zkončí nějak užasně. Ale pak mě to zklamalo.

anoti
27.01.2014 4 z 5

Jako oddychovka ideální. Nic náročného.Nevím proč, ale stopy hrůzy mám prostě ráda ráda.

trynitrix
09.01.2014 3 z 5

Mno takový slabší ale nápad na příběh špatný nebyl.

DendousSKS
25.11.2011 4 z 5

Knížka ze začátku opravdu chytne a nepustí. Poměrně originální a hlavně nepředpovídatelný děj. Atmosféra působí opravdu temně,ale konec mě přišel jakoby autorovi došel nápad. Jinak vřele doporučuji. Knížka zaujmula a udělala na mě dobrý dojem což se teda nedá říct o tom jejím konci.

ostrovy horory léto hotely

Robert Lawrence Stine