trynitrix trynitrix komentáře u knih

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Trošku delší čtení není to takový druh knihy který vás hned nadchne a musíte to mít hned přečtený děj se táhne asi jsem zvykla na akčnější knížky co týká fantasy. Ale číst se to dá taková delší oddychovka :-D Mno jsem zvědavá na ty další dva díly.

28.07.2012 3 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Kniha nebyla špatná ale znám lepší ale svým způsobem příběh byl dobrý čtivý jen v některých věcech jsem byla mimo i když pak vysvětlení tam pak ke konci je. Taková oddychovka :-) hlavně se mi tam líbilo to popsání Prahy, konečně si nás někdo vybral do fantasy knihy :-)

09.07.2012 3 z 5

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Přesně ddychovka ale znám lepší tohle byl takový průměr většina povídek se mi nelíbila nebo ne nelíbila ale nějak nezaujala.

30.06.2012 3 z 5

My Fair sukuba My Fair sukuba Jill Myles

Tak serie sukuby nemá jako chybu opravdu jsem se bavila u toho dílu možná se mi líbil o chlup víc než ty dva předtím ale stejně dávám 100% doporučuji a hlavně se těším na další vydání pokračování.

24.06.2012 5 z 5

Sukuby to rády horké Sukuby to rády horké Jill Myles

Tak opravdu druhý díl nezklamal paráda :-) akce od samého začátku, Jackie nezklame hýří vtipem. :-) už jsem natěšená na další dobrodružství :-)

17.06.2012 5 z 5

Lexikon lektvarů paní Daneové Lexikon lektvarů paní Daneové Katherine Howe

Lehké oddechové s tématem které mě zajímá hlavně čtivé nemam co k tomu dodat.Líbilo se mi to popsání ty historie jak to bylo v té době. :-)

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Ok není to Mercy ale i tak hlavní postava Anna se mi zalíbila jasný je to první díl takže je to takovej strašpytel (anna) ale od poloviny se projevovala svoji autoritu. Mno a Charles úplně jsem si ho oblíbila indián jeden :-D charakterní postava. Jinak děj šel vcelku rychle nikde nic nedrhlo až na nějaké kapitoly ohledně toho odpadlíka jsem nevěděla o co přesně jde vám to skočí do příběhu ani nevíte jak :-D ale s koncem to pochopíte jak jinak. A přesně tady konečně v knize bylo pořádně vysvětleno dominantní, submisivní a teď i omega. A co se tykalo toho konce tak mi přišlo že to bylo zbytečně dlouhé ten příběh od té doby co vyšly do hor po konec. Mno jinak jsem zvědavá na Loviště.

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Já tady hlavně byla ze začátku té knihy nějak vedle hlavně co se týkalo dějě a postav "kdo je kdo" nějak mi to vypadlo tím časem než jsem čekala na třetí díl :-D jinak příběh docela šel vlastně akce hned od začátku pátrají po těch částí kříže. Jinak klasika milenecky trojúhelník Ren Shay a Call jenom malinko přemrštěné pocity :-D a závěr mě teda hodně překvapil ale docela to sedí proč ne, jak to dopadlo.

Sny Sny Richelle Mead

Čím dál tím lepší takový pohodový příběh pokračování Georginy a Setha teda až na konci že mi to vzalo dech doporučuji v tu chvíli jsem nevěděla jestli nám bejt naštvaná a nebo brečet rozporuplné emoce :-D a už se těší jako vždy na další pokračování :-)

16.05.2012 5 z 5

Summer Summer Eden Maguire

Slupla za dva dny i když Arizona se mi ze všech dílu líbila asi nejvíc ale Summer má taky něco do sebe pohodové čtení :-)

10.05.2012 4 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Mno nevím takový nemastný neslaný co se týče toho děje tak aby Luca nějak pokročila v tom aby tu celou věc pochopila prostě druhý díl byl nejlepší. Tady se mi líbilo to cestování do minulosti i když spíš si měla všímat víc věcí okolo než Daniela :-D (z něj byla dobře poprděná :-D ) a malého chrliče jsem si velice oblíbila i když jsem měla tušení kdo to bude ale proč ne svým způsobem ji pomáhal a na konci z toho vyvázla ok SPOILER takže proti Luciferovi nic nemám uvidí se až v dalším díle. Když to shrnu tak to bylo docela chaotický příběh :-D

05.04.2012 3 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Mno nevím co na to napsat Luca mi přišla trochu schizofrenní :-D Myslela jsem že to bude více zajímavý příběh ale nic moc ráda čtu takže serku dočtu takže třeba druhý díl už bude OK. A co se týče konce strašnej guláš pořádně to nemělo hlavu ani patu nevíte pořádně o co jde. Mno nechám se překvapit jak to dál dopadne.

23.03.2012 3 z 5

Angelologie Angelologie Danielle Trussoni

Hodně sem dávala na komentáře jak se jim knížka nelíbila atd. proto mi začátek trval dlouho než jsem to překousla a jsem ráda že jsem knihu neodložila, příběh byl skvělí i když bych knihu podruhé nečetla nemůžu jinak než chválit i když některé pasáže byli hodně rozsáhlé nudné a něčemu jsem i nerozuměla tak i přesto mě příběh pohltil i když myslím že konec bych si představovala jinak jsem zvědavá na další díl.Upozorňuji je to tak trošku těžší četba a hodně se musí u toho přemýšlet ale jinak fajne ale to už je jen můj názor.

28.02.2012 5 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Nevim jak to posoudit serial se mi libi a videla sem ho driv knihy sem si poridila az ted a je fakt ze to je neco jineho ale v puli prvniho dilu sem si na ty postavy i dej nejak zvykla tak mi to nejak nevadi.

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Samozřejmě na Smečku to nemá ale taky se mi Vzpoura líbila teda spíš až od kapitoly Peklo jsem to hltala tam se konečně začalo něco dít :-) A jsem zvědavá na poslední třetí díl jak to konečně vše dopadne :-)

Trápení Trápení Richelle Mead

Jasný je to něco jiného než VA ale psaní tohoto přiběhu od Richellle nezklame i když mi přiběh přišel jak na horský dráze ze začatku než sem se do toho dostala.Hlavně se mi líbí jak spisovatelka dokaže udělat hlavní hrdinku tak ukecanou to stojí zato :-D Baví mě to a jsem zvědavá na dlší díly jelikož jsem četla že každým dílem je příběh lepší takže načínám druhý díl a už teď se těším na třetí.

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Ale docela to ušlo rychle přečtený a příběh vyvýjejcí i když Cassie to trošku trvalo dýl "o co jde" na to že se ji všechno možný honilo hlavou ale zatím se to drží jsem zvědavá na druhý díl hlavně aby to nedopadlo jako u deníku první díly šly a pak to byla fantasmagorie :-D měla jsem tu trpělivost do 6 dílu :-D jen mi přijde že ta spisovatelka píše tak nějak zvláštně v jednu chvíli třeba nevím o kom mluví ským mluví nebo kdo nebo jestli to je tím překladem.

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Jj líbila se mi knížka i když nějaká akce tam pořádně nebyla ale i tak jsem knížku slupla za dva dny.

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Taková jednoduchá oddechovka. Tady se to trochu příběhově táhlo.

05.05.2024 3 z 5

Přesně neurazí ani nenadchne takový relaxační čtení nebo spíš na vypnutí mozkových buněk

28.04.2024 3 z 5