Theresa.2679 Theresa.2679 komentáře u knih

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Čekala jsem po tom ohlase daleko více, nic pro mne

23.07.2019 2 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Krásná a zajímavá kniha. Dobře napsaná, vtáhne do děje.

23.07.2019 4 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Taková večerní jednohubka - hned je po všem. Celkově se mi kniha líbila, byla čtivá, děj rychle plynul, občas trochu wtf pasáže, ale je to kniha, tak proč ne. Zajímavý konec.

10.03.2024 4 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Autorka má i lepší knihy, přesto se mi kniha líbila, četla se skvěle, autorčin styl psaní mi sedí a děj rychle utíkal. Příběh byl zajímavý, trochu nereálný, ale zase ne moc. Rozhodně už se těším na nějakou její další knihu ;)

16.07.2023 4 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Kniha se mi líbila, zápletka také a styl psaní autorky mi vyhovuje. Nebála jsem se, jak jsem očekávala, ale i tak se kniha líbila a ráda si od autorky zase něco přečtu

18.04.2022 4 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Čtivě napsáno, thrillerem bych to úplně nenazvala, ale kniha se četla dobře, děj rychle utíkal, předchozí knihy za mě lepší, ale i tato kniha se mi velmi líbila.

28.01.2022 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Úžasné, už se těším na další knihu. Tato byla zajímavá, napínavá, děj utíkal. Nadpřirozeno jsem čekala, to je prostě tato autorka.

28.04.2021 5 z 5

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

Kniha mi sedla, četla se mi velmi dobře a děj mi rychle uběhl, přečetla jsem za den, byl to fičák. Trochu mi bylo líto, že nebylo vše dořešeno, ale možná i to je plus a rozdíl od jiných knih. Už se těším na další knihy od této autorky.

17.04.2021 5 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Kniha se mi líbila, děj mi rychle utíkal a najednou byl konec. Hlavní hrdinka trochu hysterická, ale zase být v její situaci asi taky nebudu klidná :D Pěkná oddechovka.

27.01.2021 4 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Kniha se mi líbila, velmi jsem se na ní těšila po Motivu X. Děj mi rychle utíkal, dějové linky mi přišly vyvážené a nemohla jsem se odtrhnout. Menší zklamání přišlo na konci, ale i tak už se těším na další díl a třeba se v něm dočkám toho, co jsem čekal zde :D

27.10.2020 4 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Kniha se mi četla dobře, dočteno po pár dnech. Napínavá, nenudila jsem se ... těším se na další díl.

16.10.2020 5 z 5

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Není to nejhorší kniha co jsem kdy četla, ale rozhodně mohla být o dost lepší. Vláčný průběh, pak se najednou něco dělo a šup otevřený konec. Radši bych začátek a střed kratší a delší konec s lepším koncem, navíc mě hrozně rozčilovala hlavní hrdinka, pro mě nepochopitelné jednání, myšlenky, úsudky ...

08.08.2020 3 z 5

Chladná jako led Chladná jako led Teresa Driscoll

Super příběh, dobře se četla, zápletka se mi líbila. Trochu bych pozměnila konec, pro mě tam toho najednou bylo moc, hlavně v epilogu. Jinak skvělá kniha.

31.05.2020 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Co mi hodně vadilo byl fakt, že tohle by měla být první kniha v sérii. Četla jsem a stále nechápala, proč jsme ocitli v minulosti a první pár stran jsem čekala, že to nějak naváže na konec prvního dílu a ono je to jen blbě seřazené.
Jinak se mi kniha vcelku líbila, i když ke konci jsem myslela že zešedivím a nejradši bych tam na něj vlítla, trochu se mi změnil pohled na Riska a nevím, zda toto vyobrazení hlavního hrdiny bylo pro mě úplně to pravé a jak se na něj budu koukat v dalším díle.

03.04.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Bezvadná ????

20.02.2020 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Ze začátku jsem se nudila, občas mi to i přilo přitažené za vlasy, ale dobře se to rozjelo

23.07.2019 4 z 5

Strach Strach Dirk Kurbjuweit

Čekala jsem něco daleko jiného, nudné, nenapívané, zbytečné ...

23.07.2019 odpad!

Mlčet jako hrob Mlčet jako hrob Lone Theils

Super kniha, čtivá a napínavá, už se těším na další díl a na to, jak se to vyřeší s Violkou.

15.03.2023 5 z 5

Slib mrtvým Slib mrtvým Victoria Jenkins

Dobrá kniha s moc pěkným příběhem

08.10.2022 4 z 5

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Prví část super, konec za mě už trochu moc protahovaný a kdyby přišel o něco dřív, asi bych dala lepší hodnocení. Jinak se mi kniha četla dobře, děj (až na ten konec) mi utíkal, vždy jsem se v pohodě začetla.

09.08.2021 3 z 5