tezzpoletsar tezzpoletsar komentáře u knih

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Právě jsem knížku dočetla a neubránila se slzám. Naprosto úžasná knížka s ještě úžasnějším příběhem.. Lidská, vtipná, k zamyšlení... Doporučuji.

14.11.2017 5 z 5

Moc hezké čtení, oddechovka. Autor dává nahlédnout do svého života a spojuje zde své vášně - psaní & běh. Velice inspirativní.
Můj první Murakami a určitě ne poslední :)

25.08.2017 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Velmi čtivé a hezké příběhy, hlavně ten první! Nemohla jsem se odtrhnout.

15.08.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Za mě absolutní pecka! Knížka propletená jak vánočka. Ze života. Bezprostřední, jako autor sám:) Bavila mě moc!!

11.08.2017 5 z 5

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Ztracené & neponaučitelné. Jinak se četla hezky.

11.08.2017 5 z 5

Štěstí je zadarmo Štěstí je zadarmo Michaela Klevisová

Oddechovka, nenáročné čtení:)

04.08.2017 2 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Krásná kniha, která se čte lehce. Úžasně vymyšlený životní příběh sourozenců, který můžeme prožívat jak ze strany Jáchyma, tak Veroniky. Někomu se více líbil ten či onen příběh, mně osobně se líbily ty příběhy - pohledy - oba, jen tak je to kompletní:) Moc se mi líbila. Doporučuji:)

03.08.2017 5 z 5

Gerda: Příběh velryby Gerda: Příběh velryby Adrián Macho

(SPOILER) Četla jsem několikrát zatím tříleté. Ilustrace krásné ale hned na začátku Gerdě umřou rodiče a ona je sama ztracená v moři.. No, takový docela drastický:) Slyšela jsem ódy ale určitě se najdou příjemnější pohádky.

25.06.2023 3 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Moje 6. od Markéty a opět skvělá! Krásně se četla.

25.06.2023 5 z 5

Vztahy a mýty Vztahy a mýty Jan Vojtko

Super!! nejvíc mě samozřejmě bavily storky z terapeutovny..

06.08.2020 5 z 5

Johana Johana Pavla Horáková

já tyhle knížky ze života prostě můžu.. hezky se četla a vůbec bych nepoznala, že knížku psaly tři autorky.

30.04.2020 4 z 5

Kam zmizel můj sýr? Kam zmizel můj sýr? Spencer Johnson

Skvělá, milá, vhodná pro lidi, kteří jsou na nějakém životním/pracovním/vztahovém rozcestí. Motivační, otevře oči, popostrčí:)

24.10.2018 5 z 5

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Krásná knížka s krásným životním příběhem, i když to ne vždy krásné a šlehačkové bylo. Tereza toho prožila&zažila hodně, až se stydím, že já (stejně stará), toho tolik snad ani nestihla.. :) Tereza je prostě holka, která se toho nebojí!:) Určitě inspirace. Díky!

16.09.2018 5 z 5

Falešný sňatek Falešný sňatek Magdalena Mintová

Moc mě knížka bavila, vtipná, milá, čtivá. Byla jsem přímo zažraná do děje a tak nějak se do hlavní hrdinky uplně vžila a prožívala to s ní, až je mi líto, že je konec:) Potřebuji dalšííí:)!

05.08.2018 5 z 5

Dělám si to sám Dělám si to sám Martin Váša

vtipné, čtivé, ..na styl Buzíčků:)

13.06.2018 4 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Pořád jsem od toho asi čekala něco víc.. začátek byl zajímavý, pohled na život dvojčat, jejich napojení, možná záměna.. ale konec se mi nelíbil. Škoda.

12.06.2018 3 z 5

nádherná knížka s nádherným příběhem!!!:) úžasné ilustrace! zhltla jsem ji asi za slabou hodinku:) určitě doporučuji i větším čtenářům:) já jí pořídila pro malou neteř, tak doufám, že se jí bude líbit:) miluje totiž jednorožce!!:) mrk, mrk, mrk..

13.03.2018 5 z 5

Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Pavlína Klemm

díky Bohu za civilizovanou zemi bez těchto drastických zásahů/zvyků/náboženství... obdivuju Khady, že se nedala a celou dobu se rozvíjela a rostla.. i přes nepřízeň osudu, podmínek a všeho. Velký obdiv za to, co zvládla a že bojuje za ostatní dál!

29.12.2017 5 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Moje první knížka od Viewegha a tak nějak nevím, co si o ní mám myslet :)) Ale asi mu dám ještě šanci, někdy.

15.08.2017 2 z 5

Zmrzlinová královna Zmrzlinová královna Susan Jane Gilman

Souhlasím s tím, že první část knihy se mi líbila více. Celkově moc hezký příběh.

15.08.2017 4 z 5