Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Tak hlavni hrdinka mi lezla solidne na nervy ta mi fakt nesedla.. ale cekala jsem trochu jiny konec, bylo to hned vyreseny, na to, jak se vsechno ostatni "vleklo"

27.04.2021 4 z 5

Žít jako single Žít jako single * antologie

takové nemastné neslané.. přišlo mi, že to nemá spád, nějakou pořádnou dějovou linku, přečteno skoro hned, ale podruhé po ní rozhodně nesáhnu.

30.12.2020 3 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Příjemné čtení, ale už bohužel nejsem cílovka nooo...takže mě to zase tak nenadchlo :) ale dalo se, nenáročné a potěšilo :)

22.11.2020 3 z 5

neurazí - nenadchne.. škoda, že to nebylo více do hloubky, to by mě chytlo více..př. k získání práce, co všechno to obnáší, co všechno se musela naučit...i víc o destinacích by bylo fajn, přišlo mi to takový nemastný neslaný..takovej chudší deníček :) ale nesmím být tak pesimistická, nějaké kapitoly, "scény" byly vtipné a úsměvné, které mě jednoduše bavily.. a navíc jsem splnila knížku do čtenářské výzvy :D

03.11.2020 3 z 5

Mým vrstevníkům a jiné fejetony Mým vrstevníkům a jiné fejetony Michal Viewegh

celkem oddychovka, nějaké fejetony úplně mimo mísu, u některých jsem se hodně nasmála a poznala se v nich...neurazí nenadchne..

04.10.2020 3 z 5

Převážně zdvořilý Leopold Převážně zdvořilý Leopold Michal Viewegh

Precteno za jeden den.. stranky jenom ubyvaly, ani jsem nebedela jak :) styl psani ki vazne sedl.. pribeh zajimavy, ale chybel mi tam nejaky smrnc, konec bych si predstavovala taky mnohem lepe zpracovany, tohle bylo takovy usekly nevyreseny, neukonceny..

22.05.2020 3 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Uz proste nejsem cilova skupina no.. tohle uz asi neni pro me. Ale cetlo se fajn, pribeh mel spad, ale neco mi tam proste chybelo. :) a navic hlavni hrdinka mi nebyla vibec sympaticka :/

19.04.2020 3 z 5

Deník uštvané matky Deník uštvané matky Suzy K. Quinn

Takova oddechovka, neurazi nenadchne. Psane super ctivou formou i kdyz je Vam uz na zacatku jasne, jak to dopadne :) (jak to u tehlech knizek byva:)). Hlavni hrdinku jsem si ke konci i oblibila.

07.04.2020 3 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Příběh mě moc nezaujal, ale to bylo asi tím strohým stylem psaní – to mi fakt nesedlo. Příběh mohl mít mnohem větší emoce, ale bohužel mě to tolik nezasáhlo. Jinak takové krátké jednoduché čtení. Přečteno za 2 dny před spaním.

11.03.2020 3 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

knížka mě moc nenadchla, moc mě nebavily náměty nemělo to spát a nic mě nenutilo číst dál.. bohužel

26.02.2020 3 z 5

Proč krokodýli mají sex jen za bouřky Proč krokodýli mají sex jen za bouřky Bernd Harder

No nektere otazky jsou hrozne.. u jinych jsem se nasmala a nektere mi daly neco noveho , ale celkove nic moc.

08.02.2020 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Takova romanticka oddechovka, sice je na zacatku uplne jasne,jak to dopadne, ale cetlo se to skvele (hodne mi sedly kratke kapitoly a ty rozhovory). Doufala jsem, ze tam bude nejaky neocekavany zvrat, neco co by me fakt prekvapilo, ale bohuzel za to strhavam hvezdicku.

26.01.2020 4 z 5

Hledači mušlí Hledači mušlí Rosamunde Pilcher

Joo super romantarna, skvele napsano, puvodne jsem se tech 600steanek bala,ale cetlo se samo. Krasne popsane vztahy mezi rodici,detmi a zivotnimi prately.. krasne zapletky, i kdyz clovek vedel jak to asi dopadne

27.09.2019 4 z 5

Ve službách SS proti Hitlerovi Ve službách SS proti Hitlerovi Václav Miko

četlo se fajn, děj se mi docela líbil jen mi hodně chyběla přímá řeč, knížka mě až tak moc nevtáhla do děje a ani jednu z postav jsem si neoblíbila

16.08.2019 3 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Knizka se cte dobre, kratsi kapitoly ma to spad. ta prvni cast mi prisla hrozne roztahana,nevi. podle anotace jsem cekala, ze dej bude lepsi a ne ze se bude porad vracet do minulosti..ta me trochu zklamani..i kdyz nektere pasaze a dejove linky byly super.

02.03.2019 3 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

po knizkach, co jsem od Trestikove cetla, byla takhle rozhodne nejslabsi, nejako me ten dej nepohltil a hlavni hrdina mi totalne nesedl. docteno, ale cist znovu 100% nebudu

26.01.2019 3 z 5

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

pribeh naprosto super...tohle jsem necekala, ze zacatku jsem mela hroznej problem se zacist neslo to, myslela jsem , ze ji i odlozim, ale tak po pulce se konecne cetlo o mnoho lepe a stranky a dej take.

18.01.2019 4 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

super příběh, jen konec by na mě trochu rychlý, hodilo by se více rozepsat - za to ubírám hvězdičku :)

14.11.2018 4 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

knizka se vte sama..napsana opravdu ctive, dej krasny, je jednu hvezdicku musom strhnout za to rozuzleni, prislo mi to, az moc prekombinovane, to mohlo byt vymysleno rozhodne lepe :) prijemne oddechove cteni, precteno za dva vecery :)

01.09.2018 4 z 5

Zimní muži Zimní muži Jesper Bugge Kold

chvilemi mi teda trvalo nez jsem se zacetla do deje, knizka me bavila asi tak po 100strankach, kdy se dej "rozjel"

29.08.2018 4 z 5