Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Super,ale prvni dil mne bavil vice

05.11.2016 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

kniha se mi moc líbila, místy jsem se smála,ale že by to měla být nejvtipnější kniha to teda asi nee :D ..přečtena jedním dechem,super děj, určitě někdy přečtu znovu

08.02.2016 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

super odechovka, děj super, lehké čtení, přečteno za dva dny

02.02.2016 5 z 5

Angolský pochod smrti Angolský pochod smrti Vladimír Kavčiak

Nemůžu říct,že to byla krásná knížka! To se prostě o takovýchto knihách ani nepsat nemůže. Tématika ne pro každého, ale za mě rozhodně 5 * mělo to spád a napsané velmi čtivě. Na mě něco popsané až do moc velkých detailů. Rozhodně stojí za přečtení.

02.09.2015 5 z 5

Memento Memento Radek John

Přečteno,už poněkolikáté. neomrzí

20.07.2015 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

(SPOILER) Po přečtení komentářů na DK jsem myslela, že po knížce ani nesáhnu, ale když už jsem ji měla, tak jsem to riskla, rozhodně nebyla nejhorší. Za mě pomalejší rozjezd, ale pak to mělo spád. Příběh se mi líbil, něco bylo teda až přitažené za vlasy a těžko uvěřitelné, ale nabuzovalo to hororovou atmosféru a duchařinu.
Líbilo se mi, že všechno bylo vysvětleno v dopise, člověk přemýšlel, co se mohlo stát, ale dopis vše objasnil. Jen konec bych snesla klidně trochu delší, s mrtvolou mohla bojovat klidně trochu déle.

10.05.2024 3 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

No já nevím, ale asi jsem rozmlsaná rozhovory pana Moravce, které jsem v lednu četla. Tady jsem se do čtení musela dost nutit, forma rozhovoru jen na začátku a konci, pak pár příběhů, kde pan Štoček pouze vyprávěl, nikdo se nedoptával na zajímavé detaily, co by napadli laika. Nějaké větší zajímavost mi tam prostě chyběly. Podcasty OZ mám ráda, ale tohle nebyl můj šálek kávy.

30.01.2024 3 z 5

Královský rubín Královský rubín Agatha Christie

Neurazilo nenadchlo, už po několikáté dávám Agathě šanci, ale nejsem z ní tak odvařená jako všichni ostatní. Bylo to čtivé, stránky ubývaly, ale neměla jsem zase tak potřebu číst dál a dál. Takže jsem to přelouskala a řekla si "hmmm dobrý" ale nic víc.

25.01.2024 3 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Takový průměr, nejdřív jsem se hodně ztrácela v ději, v postavách, ale pak si to sedlo. Vraha jsem neodhalila, ten mě překvapil.

16.01.2024 3 z 5

Ibka Ibka Petra Braunová

První dvě třetiny knížky mě bavily, děj měl spád, bavilo mě to hodně. Líbila se mi dějová linka s Petřiným tatínkem, škoda, že pak dále nebylo tolik rozvíjena.
Poslední třetina knížky byla za mně hrozně nudná, vůbec mě nebavil, do čtení jsem ses musela nutit. Děj mě přišel uspěchaný, autorka přelétávala z jedné situace na druhou, už mě tolik nezaujala.

24.10.2023 3 z 5

Blbej fór Blbej fór Lenka Lanczová

Čtenářkou výzvou jsem se vrátila tak o 15 let zpět, kdy jsem Lanczovku četla ve velkým. Příběh byl fajn, celkem i poučný, co se může stát z jedný blbý sázky. Hlavní hrdinové byli super, Ivetě jsem fandila, ale Filipovi jsem rozuměla. Příjemná oddechovka.

26.09.2023 4 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Moje první, asi i poslední fantasy, nebyl to vůbec můj šálek kávy. Nemohla jsem se do děje dostat, vůbec mě to nevtáhlo, pořád jsem čekala nějaký nadpřirozený Wow, ale nic takového se bohužel nestalo.

22.09.2023 3 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Za mě asi nejhorší kniha, co jsem od autorky četla, příběh mě nebavil, stejně tak jako hlavní hrdinové mi nepřirostli k srdci. Nevím jestli to je tím, že tam bylo hodně psů :D které nemusím... ale tohle bylo vážně slabé.. jediné co mě bavilo bylo asi dění na vesnici, úplně mě to vrátilo zpět do dětství :D

23.08.2023 3 z 5

Další od Kinga a asi jsme nadobro zjistila, že tenhle autor asi nebude úplně můj šálek kávy. Čekala jsem mnohem víc, mnohem víc napětí, vzrušení, nepředvídatelnosti, tajemna,.. příběh mel spád a knížka rychle ubývala, ale něco mi tam chybělo.
Příběh Trishy, která se ztratí v lese a hledá cestu zpět by mohl být vykreslen mnohem víc strašidelněji, její chování mi taky nepřišlo na malou holčičku, ale normálního dospěláka :D a navíc mě vůbec nebavily pasáže o baseballu, ty by autor klidně mohl vymazat a věnovat se nějaké temnější stránce.

05.04.2023 3 z 5

Snad přežiješ Snad přežiješ Graham Diamond

Silná knížka, která se mi vůbec nečetla dobře, asi styl psaní, ale to je moje minus. Každopádně silní příběh, jak to u tohoto tématu bývá. Zvěrstva, které se bohužel děly. Příběh jedné z mnoha rodin a jejich přátel.

13.02.2023 3 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Taková oddychovka přečtená za dva večery, nečekejte žádné zázraky, za mě ale super jednoduchá knížka na odreagování. Z čeho jsem teda šílela bylo slovo "panna" škoda, že jsem nepočítala kolikrát to slovo řekne...to mě tak štvalo, na každý stránce tak dvakrát. Zajímavý příběh, jsem zvědavá na druhý díl, jak se to s Gabrielem a jejím otcem, to by mohlo být ještě zajímavé.

13.02.2023 3 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Prvni dve tretiny jsem se hrozne trapila a nemohla se zacist, byla jsem rozhodnuta pro hodnoceni 3hvezdy, ale posldeni treti a byla skvela, melo to spad a hrozne pekne se mi to cetlo (lepsi jak u ostatnich dilu). Jasnyyy, vime jal to nakonec dopadne ale tohle cteni prave ted potrebuju, stastny konce a plno lasky :)

08.07.2022 4 z 5

Štěstí Štěstí * antologie

Pro milovnika maleeho prince TOP, krasne citaty a moudra. :)

29.04.2022 5 z 5

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

Za me teda az moc jmen, v kauzach jsem se ztracela, chvilemi jsem nevedela kdo je kdo, kdo s kym proti komu jako zajimave, ale abych vic ocenila, musela bych se do toho hloubeji ponorit a zjistovat a to se mi fakt nechtelo.

09.04.2022 2 z 5

Vyvolávač deště Vyvolávač deště John Grisham

(SPOILER) Pohodova oddechovka, uz na zacatku sice predpovite, jak to vsechno dopadne...zadny zvrat se bohuzel konat nebude ;)

Jen konec me trochu zaskocil, ze s pravnicinou skonci, zrovna, kdyz dokoncil skolu a vyhral tak velky pripad.. no, ale alespon neco, co me prekvapilo ;)

12.02.2022 4 z 5