terikus terikus komentáře u knih

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Tak musím říct, že tohle jsme tady teda asi ještě neměli :-D. Přečetla jsem toho už dost, ale takhle jsem se u knížky necítila už dlouho. Vypadávaly mi oči z důlků a rudla jsem jak rak :-D. Pořád jsem nemohla odhadnout jak to teda bude a hrozně mě to bavilo! Doporučuji spíš pro nekonzervy.

10.11.2023 5 z 5

Království obávaných Království obávaných Kerri Maniscalco

Většinou mi trvá knížku přečíst cca den, tuhle jsem četla snad týden a nebylo to žádnou čtecí krizí. Vůbec mě to nevtáhlo do děje, když už jsme se něco dozvěděli, tak se do toho zamotaly další různý teorie, takže z toho člověk byl spíš ještě víc zmatenej a konečný rozuzlení bylo o ničem...jsem dosti zklamaná

31.10.2023 3 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Krásný příběh, překvapilo mě, že se tam nestal žádný extra zvrat a všechno se dělo tak nějak rychle. Prostě fajn nenáročná oddychovka.

08.07.2023 5 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Tennessee byla kráčející pohroma a Cruz zlatý hoch, dokonalý doktor. Do obou jsem se zamilovala. Rodina Ness byla šílenost, vlastně celé město. Všechny bych je zabila :-D. Příběh byl plný nespravedlnosti vůči Tennessee, děj předvídatelný, ale vůbec mi to nevadilo. Často jsem se u knihy zasmála a splňovala všechno, co jsem očekávala. Další důkaz toho, že L.J.Shen to umí (alespoň pro mě).

16.06.2023 5 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Čtení téhle knihy jsem dost oddalovala, protože jsem nechtěla číst o nikom jiném, než o Poppy a Casteelovi. Jaká to byla chyba! Chytlo mě to snad víc, než Série Z krve a popela. Jen teda mi teď chybí to pokračování no...

03.06.2023 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

(SPOILER) Musím se přiznat, že jsem čekala nějaký epický souboj na závěr a zklamalo mě, když jsem se ho nedočkala. Celý díl byl napínavý, takže jsem čekala nějaký boom...a nic :-D. Každopádně celkově série byla dobrá, ale upřímně pro mě nic, co by se mi zarylo pod kůži, jako třeba série ACOTAR a Skleněný trůn.

02.04.2023 4 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Podlý král je opravdu podlý. Opět jsem čekala víc romantiky, ale co už, snad se dočkám v dalším díle :-D. Celkově to bylo lepší, než první díl, konec mě hodně překvapil a napjatě čekám, jak to nakonec dopadne.

31.03.2023 5 z 5

Táhni z mé hlavy Táhni z mé hlavy Lenka Hnátová

Fajn počtení, jen by Márty mohl být trochu míň zženštilý, ale to je jen otázka vkusu, takže za mě 5*

21.03.2023 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Jako super, ale....Jeřáb? Proč proboha?

09.01.2023 5 z 5

Ztracená láska Ztracená láska Tess M. Puffrová

To teda byla jízda! Emočně mi to dalo dost zabrat, párkrát jsem si i pobrečela, vážně nářez! Autorku si dávám do oblíbených a budu napjatě čekat na její další díla, protože tady vidím něco velkýho :-)

20.11.2022 5 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Knížka super, hlavní hrdinové byli skvělí, četlo se to dobře. Taková jednohubka, ale je vidět, že autorkám to spolu dobře funguje :-)

25.09.2022 5 z 5

Zlomená láska Zlomená láska Tess M. Puffrová

Určitě lepší, než první díl. Ten konec, to je zabiják a já se modlím, aby se podařilo vydat další díl, protože jinak to nepřežiju :-D

18.09.2022 5 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Miluju romanťárny z hudebního prostředí! Pro mě tohle byla super knížka a moc doufám, že budou díly i o dalších členech kapely, hlavně o Ethanovi...

20.08.2022 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Noo...co na to říct...záležitost Brant vs. Lee jsem odhadla už když se poprvé objevil, ale každopádně jsem byla napnutá, dlouho jsem nevěděla co si o tom mám myslet a pak ten zvrat no....jen řeknu tohle, když jsem knížku začala číst, nečekala jsem, že se tam stane taková divočina :-D a už jenom proto stojí za to si ji přečíst

08.08.2022 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Tenhle díl byl lehce slabší, než ten předchozí, ale i tak jsem se dobře bavila a dobře si početla.

07.08.2022 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Tohle už skoro byla Elle jak jí známe. O dost lepší než první díl a těším se na další...

18.04.2022 5 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Skvělý díl, Rafe byl zlatej

16.04.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Jak už zde bylo napsáno...nekomplikovaná jednohubka, neurazí nenadchne. Asi jsme všichni zvyklí od Elle na něco jiného, ale přečíst se to dalo.

28.02.2022 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

To mě zase rozebralo a dostalo...nechápu jak to Colleen dokáže

23.12.2021 5 z 5

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Kniha je skvělá, jen doporučuji přečíst si ji s větším časovým odstupem od prvního dílu...

02.06.2021 5 z 5