Ztracená láska přehled

Ztracená láska https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505331/bmid_ztracena-laska-Hkd-505331.jpg 4 76 76

Zatracená láska série

< 3. díl

Třetí díl romance Zatracená láska. Vztah Anny a Maddoxe po událostech děsivé noci visí na vlásku, stejně jako Maddoxova svoboda. Zatímco se vyděšená Anna vrací zpět ke svým rodičům, Maddox je v zadržovací cele a čeká ho spousta vysvětlování. S vyhlídkou na život strávený za mřížemi se probírá nejen událostmi uplynulé noci, ale i myšlenkami na svou budoucnost. Přijde o své přátele a možnost studovat? Přijde i o Annu?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztracená láska. Přihlašte se a napište ho.

snilek.holka
01.04.2024 5 z 5

Protože mě tahle série totálně pohltila a já přečetla všechny tři díly za tři dny, tak svůj názor nápisu až sem, k tomu poslednímu.
Totálně mě to dostalo a to možná i díky tomu, ze jsem si od toho nic neslibovala. Vlastně jsem se do čtení pustila jen proto, ze to na mě pořád vyskakovalo. Ale bože .. už dlouho jsem se do žádných knižních postav tak nezamilovala jako do nich. A to i když mě občas přivadeli k šílenství. Jako když se porad hádaly a žárlily a nezvládly o věcech vůbec mluvit.
Bavilo mě ze se postava Anny vyvíjela a rostla a v posledním dílu jsem na ni vlastně byla pyšná. Maddox byl zase takový vztekloun a šílenec a jak uměl zjihnout když byl s Annou
I když v prvním díle to střídání pohledu bylo nelichotivé postupně to autorka vylepšila až bylo vlastně nakonec fajn vidět tu situaci s pohledu obou.
Možná ne všechno bylo perfektní a určitě to má i své chyby ale je to velmi čtivě napsané a totálně vás to chytne a nepustí.
Tohle se určitě řadí ke knihám, ke kterým se v budoucnu ještě určitě vrátím ..

Petramed
31.01.2024 5 z 5

Tak to bylo parádní celá série se mi moc líbila

TaronaBirk
15.01.2024 5 z 5

Toto byla zase emoční jízda! Všechny tři díly této série byly úžasné a určitě je nečtu naposledy.
Od knihy jsem se neuměla odtrhnout, hltala jsem každé slovo. Celý životní příběh jsem prožívala s Maddoxem a Annou a společně s nimi jsem se smála i brečela. Kniha byla plná zvratů a nečekaných událostí. A zamilovala
jsem si nejen Maddoxe a Annu, ale také jejich kamarády. Všechny postavy mi byly moc sympatické.
Opravdu jsem si celou sérii moc užila a těším se, až si ji zase někdy přečtu <3

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ztracená láska v seznamech

v Právě čtených4x