Terezz9 Terezz9 komentáře u knih

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Překvapilo mě, jak byly příběhy navzájem propojené a moc se mi to líbilo. Každý měl něco do sebe, ale nejvíc mě pohltil ten poslední. Pro mě spíš oddechovka. Každopádně skvělé na navození vánoční atmosféry.

29.12.2015 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Opravdu skvělá knížka! Zanechala ve mně spoustu pocitů a ke konci jsem přes slzy skoro neviděla na text.

09.08.2015 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Z počátku jsem této knize šanci nechtěla dát, protože mi to přišlo jako další obdoba Hunger Games, ale nakonec jsem po ní z nouze sáhla a nelituju toho. Kniha mě uchvátila už ze začátku a měla jsem ji přečtenou za dva dny. Opravdu jsem si postavy a celý děj zamilovala a těším se na další díl!

08.07.2015 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Nádherná kniha.. nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Zanechala ve mně spoustu pocitů..
Myslím, že mám novou oblíbenou knihu, ke které se budu často a ráda vracet. Příběh neměl chybu!

07.01.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Do tohoto pokračování jsem šla trochu s obezřetností. Po přečtení negativních, ale i pozitivních komentářů jsem pro jistotu od knihy tolik neočekávala. Celkově jsem z ní nebyla tolik unešená jako z prvního dílu, ale rozhodně to nebylo špatné. Hodnotila bych to lépe než průměrně a rozhodně se těším na další díl!

17.07.2015 4 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Prožívala jsem celou triologii.. a musím uznat, že konec mě opravdu překvapil. Kniha se mi moc líbila, ačkoli se ze začátku nic moc nedělo, zbytek knihy mi to mnohonásobně vynahradil.

30.01.2016 5 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Pro mě to byla oddechovka...nenadchne,neurazí.

24.10.2015 3 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Z počátku mi trvalo, než jsem se do knihy začetla a začala mě bavit. Četla jsem všechny Greenovy předešlé knihy a musím říct, že tato mě nadchla zatím nejméně. Kniha rozhodně nebyla špatná, ale asi jsem od ní čekala více a proto ji hodnotím 3 hvězdičkami.

10.09.2015 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha mě rychle vtáhla do děje a měla jsem ji za pár dní přečtenou. Líbila se mi a rozhodně bych ji doporučila:)

07.07.2015 5 z 5