Tea98 Tea98 komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Silná kniha s náročným emočním dějem. Velmi Čtivé.

22.04.2021 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Skvělá humorná oddechovka, děj rychle plyne, za mě super a těším se na další.

23.01.2023 5 z 5

Duch Vánoc Duch Vánoc Debbie Macomber

Na Vánoce jako dělané. Klidný děj a dobrá nálada. Super oddechovka.

30.12.2022 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Oddechová kniha vyprávějící vtipné situace. Doporučuji.

06.01.2022 4 z 5

Zatím jediný díl, který mi opravdu nebavil, nudil a ke čtení jsem se musela nutit. Nudné a zdlouhavé popisování zločinů. Prostě zklamání, doufám, že další díly budou zase dobré.

06.03.2023 2 z 5

Poslední měsíční dívka Poslední měsíční dívka Barbara Davis

Musím se přiznat, že mi nejprve zaujal název a přebal knihy.
Kniha začíná klasicky...Lizzy se po smrti babičky vrací na farmu, kde nechce žít a co nejrychleji ji hodlá prodat...
Události, ale naberou zajímavý spád, že se od knihy nedá odtrhnout.

14.02.2023 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Úžasná kniha, napsaná čtivě a vtipně. Určitě se k ní někdy opět vrátím. Doporučuji.

10.08.2021

Soukromá tajemství Soukromá tajemství * antologie

Nejvíce se mi líbila povídka Milada, některé povídky naopak vůbec. Celkově fajn knížka.

06.08.2023 3 z 5

Koloušek Koloušek Jana Bernášková

Knížka od Jany Bernaškové opět nezklamala...přečtena jedním dechem během dvou dnů. Místy jsem se nasmála, místy mi ukápla i slza. Skvělá kniha. Doporučuji

19.05.2023 5 z 5

Přitažlivost planety Krypton Přitažlivost planety Krypton Jiří Mádl

Mně se kniha líbila.
A dokonce se mi líbila i víc než tolik recenzované romány typu Chata ve Švýcarsku, apod...
Vypráví život Veroniky a Martina v průběhu let.
Jen tak dál.

10.08.2022 4 z 5

Obyčejné lhářky Obyčejné lhářky Louise Guy

Krásná oddechová knížka. Čtení mi moc bavilo, žádný zbytečně zdlouhavý a složitý děj. Paráda .

26.05.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Velké zklamání...asi tak bych definovala tolik propagovanou knihu. V knize se dokola píše, že buď jde Mina na svah, nebo pomáhá v kuchyni, teprve ke konci se v knize začne konečně něco dít. Nudné a dlouhé. Knihu jsem se přemohla dočíst jen kvůli tomu, že se mi hodí do výzvy. Jsem odrazena si přečíst ostatní knihy od této autorky.

29.04.2022 1 z 5

Jak dostat tatínka do karantény Jak dostat tatínka do karantény Vojtěch Bernatský

Naprosto úžasná kniha, která se hodí do nepohody tohoto času. Při čtení se pobavíte a zapomenete na všechny starosti. Doporučuji a ráda si přečtu i další knihy od pana Bernadského.

25.11.2021 5 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Seriál miluji. Rozhodla jsem se proto přečíst i knihu. Zajímavá určitě je, ale některé části trošku zmatečné, často jsem se ztrácela při zmínkách o jiných seriálech.
Pokud seriál neznáte, nemá cenu číst...

30.07.2021 2 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Krásné pohádky, útlá kniha.

04.06.2017 3 z 5

Slunečné dny a mořský vánek Slunečné dny a mořský vánek Carole Matthews

Nenadchne-neurazí.
Děj se dá předpokládat. Oceňuji krátké kapitoly. Pohodová kniha.

30.07.2022 3 z 5

Štěstí má barvu levandule Štěstí má barvu levandule Pauline Mai

oddechová kniha, některé pasáže trošku zdlouhavé, ale čte se dobře a srozumitelně.

07.11.2021 4 z 5

Sí, vole! Sí, vole! Pavel Liška

Úžasná kniha, která se velmi dobře čte. Doplněná nádhernými fotografiemi. Jediné co bylo těžší zvyknout si na barevné písmo, zvlašť pak na hnědé, které se pod umělým světlem četlo opravdu těžce.

03.07.2021 5 z 5

Noc na Karlštejně Noc na Karlštejně Jaroslav Vrchlický (p)

Především se mi líbilo, že tam není paní Ovka v hlavní roli.

04.06.2017

Těžká hodina Těžká hodina Jiří Wolker

Tak trochu jsem všechno nepobrala, ale jinak útlá knížka, která se dá přečíst opravdu velmi rychle.

26.04.2017 2 z 5