tatafa tatafa komentáře u knih

Líbáš jako ďábel Líbáš jako ďábel Marie Poledňáková

Krásná knížka, která navíc zachovává a přenáší stejnou pohodu, jako film, což se jen tak nevidí. Klobouk dolů před autorkou.

Taxis Taxis Blanka Chlupová

Krásná a velice čtivá knížka, která zajímavě ukazuje i na další osudy hrdinů z předcházejících knížek. Nicméně mne, jako velice romantickou duši, neoslovila natolik, jako předchozí díly. Především pro smutný závěr. Ale přesto vřele každému doporučuji!

Daň ze štěstí Daň ze štěstí Blanka Chlupová

Nádherná knížka, když jsem ji poprvé přečetla, bylo mi líto, že tyto časy už jsou dávno pryč, a že něco podobného nemohu zažít. Nicméně si myslím (a doufám), že podobní lidé, jako hrdinové opravdu existují, protože jsem nedávno pár takových přátel objevila. Další z mých srdcových knížek, které bych každému doporučila.

Prázdniny na vodě Prázdniny na vodě Blanka Chlupová

Eldest Eldest Christopher Paolini

Krásná a poutavá série, která se propracovaností blíží k mému favoritovi - sérii o Harry Potterovi. Navíc obdivuji autora, že byl podobného díla schopný již v poměrně mladém věku. Mohu jen doporučit!

Čas zázraků Čas zázraků Radka Zadinová

Krásná knížka napsaná velmi čtivým stylem, jen málo dívčích románů jde to takto vyhrocených situací a emocí. Je to příjemná změna, mohu jen doporučit.

Motýlí čas Motýlí čas Radka Zadinová

07.01.2017 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Na této sérii jsem se naučila číst a de facto i vyrostla. Každý díl ze série jsem četla několikrát a myslím, že neexistuje lepší nebo horší díl, protože všechny jsou skvělé, stejně tak jako postupné odhalování charakterů hlavních postav, které jsou vykresleny do nejhlubších detailů. Prostě jedinečné dílo, které má speciální místo v mé knihovně.

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Velice neobvyklá, ale čtivá a zajímavá mini série. Poprvé jsem ji četla na střední škole a přímo mě uchvátila, nicméně zpětně si uvědomuji, že se jedná o poměrně vulgární a drsnou sérii.

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

Z hrobu Z hrobu Jeaniene Frost

Velice neobvyklá, ale čtivá a zajímavá série. Poprvé jsem ji četla na střední škole a přímo mě uchvátila, nicméně zpětně si uvědomuji, že se jedná o poměrně vulgární a drsnou sérii.

Jeden hrob za druhým Jeden hrob za druhým Jeaniene Frost

Před záhrobím Před záhrobím Jeaniene Frost

Volejem i peřejemi Volejem i peřejemi Zdeněk Šmíd

Krásně psaná kniha, nicméně mne neoslovila tak, jako původní trilogie, ze které seriál i tato knížka vychází. Nemohu si pomoci, ale kromě pohody jsem u této knížky viděla stále i scény ze seriálu, a asi tím pádem se nedostavil ten pocit letní pohody a volnosti, který jsem očekávala.

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Opět velice krásný a chytlavý příběh, přestávky mezi vydáním jednotlivých děl byly k nepřečkání ;) Jen málo knížek dokáže takto vtáhnout do děje a nepustit. Vřele doporučuji, je to velice čtivá fantasy série.

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead