Szilvia1 Szilvia1 komentáře u knih

Tajemství mého otce Tajemství mého otce Rachel Givney

Byla to velmi pěkná knížka.Příběh je velmi napínavý,autorka nepustí čtenáře,musí se číst,až dokud nejste na konci a to tajemství je venku.

20.04.2022 5 z 5

Vinařova žena Vinařova žena Kristin Harmel

Příběh o Vinářově ženě byl krásný.Od téhle autorky si určitě přečtu i další knížky,protože umí čitatele vtáhnout do děje a nepustí až do konce příběhu.

27.03.2022 5 z 5

Sběratelka parfémů Sběratelka parfémů Kathleen Tessaro

Příběh byl krásný,nemohla jsem položit knížku,musela jsem ji číst.Je to pěkný příběh.

23.02.2022 5 z 5

Osudové dny Osudové dny Marie Lacrosse

Série Vinářství,byla pěkná knížka,plný obratu.Třetí díl byl pěkně zakončen,svatbou Fanouška,který si vzal za ženu Marií,dceru Ireniny přítelkyně.I když v této posledním díle bylo víc politiky,jak v ostatních dílech,ale příběh byl pěkný.Od autorky se dočkáme i další série(kavárna ve Vídni),doufám,že i táto série bude tak pěkná jak to je u téhle sérií.

15.02.2022 5 z 5

Poslední Vánoce v Paříži Poslední Vánoce v Paříži Hazel Gaynor

Knížka byla pro mě neobvyklá,protože se tam psalo formou dopisu,ale byla to velmi krásná knížka.Už četla mnoho kníh s tematikou 1.světové války,ale tahle byla lepší,protože se tam nepsalo jenom o válce,ale tady jsme četli,jak se rozvinula a na konci se naplnila láska.Byla pěkně napsaná,autorky umějí čtenáře upoutat.tuhle knížku jsem přečetla za dva dny,tak je to vidět,že byla pěkná.

08.09.2021 5 z 5

Sestra Luny Sestra Luny Lucinda Riley

Další díl o sestrách byl zajímavý,jak ta minulá jak ta současná.Mám strašně ráda autorčiné knížky,umí podržet čtenáře v napětí od začátku příběhu až do konce.doufám,že ještě vyjdou od ní všechny knížky,které napsala.

30.06.2021 5 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Byla to pěkná kniha,byla to dost drsná doba,ale hlavní hrdiny z toho vyvázli dobře.Autor píše moc pěkně,určitě přečtu od něho i další knížky co vyjdou.

09.06.2021 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Od tohoto autora jsem četla druhou knížku,ale tahle byla lepší a děj byl mnohem lepší a konec krásný.

08.04.2021 5 z 5

Motýlí pokoj Motýlí pokoj Lucinda Riley

Tuto knížku jsemsi koupila,protože její knížky jsou pěkné a dobře se čtou.

17.02.2021 5 z 5

Vážka Vážka Leila Meacham

Tuto knihu jsem přečetla už minulej rok po madarsky.Mám tuto autorku velmi ráda,mám od ni všechny knížky(jenom Ryanova pomoc a Alyin dum a Královský návrh jsem ještě nečetla.).To ještěna mně čeká.

13.01.2021 5 z 5

Poslední restaurace v Paříži Poslední restaurace v Paříži Lily Graham

Příběh byl krásný.Obě časové linky jsou krásné,knížka se nedá odložit.

23.05.2024 5 z 5

Tanečnice z Moulin Rouge Tanečnice z Moulin Rouge Tanja Steinlechner

Příběh začíná malou Louisou,která musí pracovat aby se svou matkou uživili,ale sní o bohatství a slávě pro sebe a svou matku.Jenže její matka si pro ni už má řešení,ale Louise se to nelíbí a proto uteče.Jenže i když je slavná,je bohatá,neví si tu slávu udržet a po slávě následuje pád.Je to pěkný příběh,ale je to i smutný příběh jedné královny tance.

22.04.2024 4 z 5

Po proudu času Po proudu času Audrey Burges

Příběh byl kouzelný,plný emocí.Držela jsem palce Myře aby měla odvahu odejít s Alexem třetím,a Vilka jí to usnadnila.Autorka příběh napsala příběh nádherně.

15.04.2024 5 z 5

Helenin diamant Helenin diamant Amy Meyerson

Knížku jsem koupila a přečetla v madařstině,velmi jsem se těšila na tuhle knížku,už dlouho jsem ji chtěla přečíst.Je to vlastně příběh o jedném diamantu,který má zlou energií a to pocítí i rodina Milerových.Je to příběh,který je hlavně o rodině,která si neváží jeden druhého ale pak se vše obrátí na dobrý konec.Pěkný příběh.

23.03.2024 5 z 5

Mangový vrch Mangový vrch Patricia Shaw

Druhý díl série byl krásně dokončen.Bylo tam i ted hodně nových postav,ale dalo se v nich pěkně zorientovat.Je to pěkná série,přečtu i další knížky-příběhy od autorky.

28.12.2023 5 z 5

Otcovy hříchy Otcovy hříchy Jeffrey Archer

Druhý díl Cliftonové kroniky je napínavý,děje se tam u každé postavy vždy něco zajímavýho.Je to napínavá část,protože jsme si mysleli,že Harry i Emma se konečně dozví(ale i my čtenáři) tajemství,které nám pan Archer nechce zdělit příliš skoro na začátku ale nás napíná.Určitě si přečtu i další díly.

23.11.2023 5 z 5

Dům hedvábí Dům hedvábí Beate Rygiert

Knížka je pěkně napsaná,jenom mě neuchvátila,protože Angela byla prostě ta dokonalá,na všechno našla na jednou řešení,a ta její dcera byla prostě nejlepší.Ještě zkusím druhý díl,uvidím jak to s nimi dopadne.

08.11.2023 2 z 5

Za časů odvahy Za časů odvahy Suzanne Kelman

Krásný příběh.Od autorky je to má druhá kniha,ještě musím přečíst třetí knížku.Autorka umí čtenáře chytit a nepustit,jak to bylo i s příběhem o Vivienne a Marcuse,který se poznali dost těžké a temné době a bylo jim souzeno jen tak krátky čas spolu.Ale i současná linka příběhu byla pěkná,Sophií potkalo neštěstí ale i na konci příběhu bylo dáno štěstí.Krásná byla jak minulá tak i současná část příběhu.Od autorky doufám,že i nadále budou vycházet tak pěkné a dojemné příběhy.

04.11.2023 5 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Knížku jsem včera nevěděla dát bokem byla jsem zvědavá jak to celé s Charlottiným otcem dopadne.Příběh byl navzdory předvídatelnosti krásný.Už se těším na další knížku od autorky.

05.09.2023 5 z 5

Sestry Chanelovy Sestry Chanelovy Judithe Little

Příběh,který vypráví sestra modní ikony Coco je krásný od začátku až do smutného konce.Je tady vyprávěno od samotného začátku,kde se dozvíme,jak začala svoji kariéru modní ikony,ale je to příběh i její sestry Antoinety,která ji pomáhala i když jen s prodejem její kolekce.Její parfém je božský,mám ji a miluju její vuni.Je vidět,že autorka dělala velkou práci s příběhěm,který se jí velmi podařil.

03.09.2023 5 z 5